Перейти до змісту

Доставка зразків продукції в Україну


Victorius

Рекомендовані повідомлення

Виникла така проблема:

Потрібно регулярно доставляти зразки продукції в Україну з Євро-союзу.

Офіційно, зразки підлягають сертифікації (потрібно отримувати гігієнічний сертифікат - а це досить довго та недешево).

Всі решта документів від виробника - в порядку (сертифікат походження і т.д.)

Зразки невеликі (від 100 мл до 5 л максимум на один зразок), але доставляти їх треба досить оперативно.

Хто знає, як то простіше/дешевше/краще/швидше провернути таку операцію?

В ідеалі - знайти контору, яка буде займатися цим, а я (або як фіз. або як юр. особа) буду оплачувати їх послуги.

P.S.: Сорі, якщо не в ту гілку запостив, то прохання перемістити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, все-таки краще запостити в "Шукаю", а тему назвати "Шукаю контрабандиста" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла така проблема:

Потрібно регулярно доставляти зразки продукції в Україну з Євро-союзу.

Офіційно, зразки підлягають сертифікації (потрібно отримувати гігієнічний сертифікат - а це досить довго та недешево).

Всі решта документів від виробника - в порядку (сертифікат походження і т.д.)

Зразки невеликі (від 100 мл до 5 л максимум на один зразок), але доставляти їх треба досить оперативно.

Хто знає, як то простіше/дешевше/краще/швидше провернути таку операцію?

Я думаю, что оптимальным для тебя будет заключить контракт (они делают это при условии регулярности доставок) с какой-либо службой экспресс доставки (DHL, TNT, UPS или Federal Express) — все они имеют представительства в Киеве, а доставку осуществляют и в регионы (по крайней мере, TNT точно это делает). В результате для работы с тобой (исключительно как с юр. лицом) будет выделен координатор этой службы, он будет готовить все документы и направлять к тебе грузы.

От тебя требуется лишь добиться заключения контракта со службой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TNT категорически не советую. они хоть и являются более дешевым подразделением DHL, но при малейших проблемах с таможней они становятся совершенно беспомощными. бандероли могут по их вине задерживаться на таможне по месяцу и больше, очень много отправляется назад без какой-либо компенсации. все это из личного опыта работы с ними. я рекомендую EMS или более дорогой DHL

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок кур.єрських служб - не знаю, але скоріше на все, такий варіант не пройде.

Зразки продукції - хімічні речовини (є деякі і небезпечні).

Вони за таке часто навіть не хочуть братися.

Було декілька випадків, що завертали зразки назад.

Ще є якісь ідеї/варіанти? (якщо конкретні пропозиції - можна в приват...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

возити самому, або найняти авто-гонщика.

Вони, зазвичай, грузять свої "буси на продажу" всяким непотребом з німецького звалища, так "під шумок" атомну бомбу можна провезти :ok2:

Тай на таможні у них "все схвачіно" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хмм...

Взнавав на таможні - в Україні що 50 г речовини ввезти, що 50 т - вшистко єдно - одна й та сама процедура, шо є довго і дорого.

Схоже, що дійсно потрібен напівлегальний шлях ввезення (як це не прикро... :lol:).

З.І.: в кого є контакти НАДІЙНОЇ людини, яка могла б отримати зразки в Європі, а потім привезти їх в Україну - велкам в приват/аську...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попробуй зробити гігієнічний сертифікат дешевший...наприклад один і на довго...Якщо продуцкія виробляється серійно то можна зробити на виробництво...якщо ні то на партію...

Потім домовляєшся з перевізниками.... це найпростіше... ( якщо офіційно)

А так левак....

Правда на європу левак не дуже.......можна попасти на бабло.

Попробуй...офіційно....Є купа різних варіантів....Треба просто питання вивчити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...