Перейти до змісту

Автономне живлення роутера


Рекомендовані повідомлення

В 23.07.2024 в 12:01, AnimaNoir сказав:

Була задача, 3-4 години коли немає світла - щоб був інтернет за адекватні гроші. Вона більш ніж виконана. Тому вважаю проект успішним для себе)

Ну теоретично так, але: 1) потрібно щоб це все добро було в легкій зручній доступності, щоб до нього лазити перемикати по 3 рази на день; 2) ну і ти ж не завжди вдома, довірив би дітям такі маніпуляції робити ? ;)

P.S. ну і я раніше скидав фото свого повербанка Baseus теж на 30К, так він у мене не тримав зразу 2 девайси (onu + роутер) від двох шнурів як у тебе, тому доводилось використовувати зразу 2 повербанка, що ЩЕ незручніше. Тому відмовився від такого варіанту. Не знаю чому твій павер тримає 2 девайси, а мій ні :sm128:

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.07.2024 в 12:35, SergLutsk сказав:

Ну теоретично так, але: 1) потрібно щоб це все добро було в легкій зручній доступності, щоб до нього лазити перемикати по 3 рази на день; 2) ну і ти ж не завжди вдома, довірив би дітям такі маніпуляції робити ? ;)

P.S. ну і я раніше скидав фото свого повербанка Baseus теж на 30К, так він у мене не тримав зразу 2 девайси (onu + роутер) від двох шнурів як у тебе, тому доводилось використовувати зразу 2 повербанка, що ЩЕ незручніше. Тому відмовився від такого варіанту. Не знаю чому твій павер тримає 2 девайси, а мій ні :sm128:

Може від кабелів ще залежати. Мій 12v видає, хоча Baseus явно краща фірма за сігму. Погоджусь, що готовий девайс який сам щей перемикає, значно зручніше. 

P.S Загуглив павер Baseus - він не тільки має тягнути роутер і термінал, а щей й ноут в придачу. Тому 99% що проблема в кабелях була.

Змінено користувачем AnimaNoir
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/23/2024 at 12:01 PM, AnimaNoir said:

Була задача, 3-4 години коли немає світла - щоб був інтернет за адекватні гроші. Вона більш ніж виконана. Тому вважаю проект успішним для себе)

цей банк постійно висить на зарядці чи треба також дозаряджати в ручному режимі?    

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/23/2024 at 12:35 PM, SergLutsk said:

P.S. ну і я раніше скидав фото свого повербанка Baseus теж на 30К, так він у мене не тримав зразу 2 девайси (onu + роутер) від двох шнурів як у тебе

тут ще питання що це за шнури  - чи з тригером чи з вбудованим dc-dc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.07.2024 в 13:18, case_l сказав:

тут ще питання що це за шнури  - чи з тригером чи з вбудованим dc-dc

Якщо вірно знайшов, то ніби отакий

https://a.aliexpress.com/_EuNvQ6j

А де по ньому це можна побачити ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/23/2024 at 2:57 PM, SergLutsk said:

Якщо вірно знайшов, то ніби отакий

https://a.aliexpress.com/_EuNvQ6j

А де по ньому це можна побачити ?

тут dc-dc, взагалі будь-яка банка має працювати, що значить не тягне, що відбувається?

Змінено користувачем case_l
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.07.2024 в 15:09, case_l сказав:

тут dc-dc, взагалі будь-яка банка має працювати, що значить не тягне, що відбувається?

Беру один шнур, приєдную, підключаю до повера, підключаю до onu, він запускається. Беру другий шнур, втикаю в інший вихід повера (обидва червоні), підключаю до роутера, і він не стартує, не запускається, нічого не відбувається. Onu при цьому продовжує працювати далі. Зміна порядку запуску видає аналогічний результат, роутер запускається але вже onu не стартує. Як і зміна юсб портів виходів для підключення теж нічого не змінює, будь-який перший підключений девайс запускається, а другий ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/23/2024 at 3:20 PM, SergLutsk said:

Беру другий шнур, втикаю в інший вихід повера (обидва червоні)

а які в нього є виходи?

Зображення 7 з 10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.07.2024 в 15:31, case_l сказав:

а які в нього є виходи?

Зображення 7 з 10

Ну отакі як на фото - це здається виходи того що на 65W i 30k, що я викладав фото коробки. В іншого, которий на 20W i 20k, у нього здається 2 червоних. Але якщо треба в цифрах, то зараз не гляну, не вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/23/2024 at 4:01 PM, SergLutsk said:

Ну отакі як на фото - це здається виходи того що на 65W i 30k, що я викладав фото коробки. В іншого, которий на 20W i 20k, у нього здається 2 червоних. Але якщо треба в цифрах, то зараз не гляну, не вдома.

може варто спробувати два чорних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.07.2024 в 13:14, case_l сказав:

цей банк постійно висить на зарядці чи треба також дозаряджати в ручному режимі?    

Все в ручному аналоговому режимі) береш ручками і від зарядного мобільного. Десь раз в 3-4 дні треба заряжати. Залежно від графіків відключень.  У кого роутер десь заниканий в незручному місці такий варіант звісно не дуже. Хіба може які usb подовжувачі взяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/23/2024 at 4:09 PM, AnimaNoir said:

Все в ручному аналоговому режимі) береш ручками і від зарядного мобільного. Десь раз в 3-4 дні треба заряжати. Залежно від графіків відключень.  У кого роутер десь заниканий в незручному місці такий варіант звісно не дуже. Хіба може які usb подовжувачі взяти.

може як тесла випустить робота, то він зможе це переставляти замість хазяїна 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.07.2024 в 15:20, SergLutsk сказав:

Беру один шнур, приєдную, підключаю до повера, підключаю до onu, він запускається. Беру другий шнур, втикаю в інший вихід повера (обидва червоні), підключаю до роутера, і він не стартує, не запускається, нічого не відбувається. Onu при цьому продовжує працювати далі. Зміна порядку запуску видає аналогічний результат, роутер запускається але вже onu не стартує. Як і зміна юсб портів виходів для підключення теж нічого не змінює, будь-який перший підключений девайс запускається, а другий ні.

Тому що банка з одним каналом швидкої зарядки, він може видавати тільки одну відмінну від 5в напругу. А ти хотів щоб дві було, 12 і 9В.треба або два  12 В., або подвоювач на одному кабели, або не тригери, а перетворювачі, хочаб один з двох.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/23/2024 at 5:00 PM, romanc said:

Тому що банка з одним каналом швидкої зарядки, він може видавати тільки одну відмінну від 5в напругу. А ти хотів щоб дві було, 12 і 9В.треба або два  12 В., або подвоювач на одному кабели, або не тригери, а перетворювачі, хочаб один з двох.

в нього наче не тригери, а dc-dc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.07.2024 в 17:00, romanc сказав:

Тому що банка з одним каналом швидкої зарядки, він може видавати тільки одну відмінну від 5в напругу. А ти хотів щоб дві було, 12 і 9В.треба або два  12 В., або подвоювач на одному кабели, або не тригери, а перетворювачі, хочаб один з двох.

Наче все логічно розписав. Лише крім одного, що якось по тих кабелях зовні не дуже зрозуміло, що там вбудовано "тригер" чи перетворювач (да я і суті технічної відмінності не надто розумію). Купував їх ще в 2022 році, але з того часу лежали без діла, тому тільки зараз ото дійшло до практичного застосування. Доречі ще десь має бути такий кабель з перемикачем прямо на ньому між 9 і 12В, його щось не здогадався знайти перевірити.

Та й питання ніби поки що закрите міні упсом, тому експерименти поки припинені. Той упсік за 4 год розряджається десь на ~50%. І це при тому, що на роутері включені обидві ві-фі частоти 2,4 і 5, а в нагрузку ще й до юсб вихода упса повісив живлення настільного годинника.

І саме так, як згадувалось вище, девайси ці в мене глибоко на полиці шафи на висоті голови, тому "в аналоговому режимі" до них щоразу лазити і на помацки 3 рази в день перемикате те все діло на повербанки і назад то таке собі задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.07.2024 в 16:08, case_l сказав:

може варто спробувати два чорних?

А що це дасть ? Адже в теорії червоні навпаки потужніші мали би бути.

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може бути, що  павер вимикає швидку зарядку, бо кабелі без тригера, просто перетворювачі. onu треба швидку зарядку

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/23/2024 at 5:48 PM, SergLutsk said:

А що це дасть ? Адже в теорії червоні навпаки потужніші мали би бути.

бо чорні це тупі порти на 5В, які не повинні вимикатись, що нам і треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/23/2024 at 5:55 PM, charlie said:

може бути, що  павер вимикає швидку зарядку, бо кабелі без тригера, просто перетворювачі

тут ще питання, що є режимом швидкої зарядки для dc-dc, який працює від 5В і не споживає більше 2а

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/23/2024 at 5:41 PM, SergLutsk said:

Лише крім одного, що якось по тих кабелях зовні не дуже зрозуміло, що там вбудовано "тригер" чи перетворювач

якщо втикнути у звичайний чорний порт то тригер не видасть підвищену напругу 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.07.2024 в 17:55, charlie сказав:

може бути, що  павер вимикає швидку зарядку, бо кабелі без тригера, просто перетворювачі. onu треба швидку зарядку

Нічого там не треба. Швидка зарядка впливає лише на швидкість зарядки) Мій одночасно вміє швидко заряджати лише один пристрій. І я ним обрам роутер, onu прекрасно працює на простому вході. 
Йому треба просто взяти інші кабелі затестити, я не думаю що павер за 5-6 тищ не тягне роутер і перетворювач. Хоча по спекам ним можна навіть ноути заряджати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.07.2024 в 18:27, AnimaNoir сказав:

Мій одночасно вміє швидко заряджати лише один пристрій.

Цитата

USB1/2: 4.5В/5A, 5В/4.5A, 5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A.

у вас по ідеї обидва порти можуть давати, а в тому Baseus 12в дає тільки червоний, чорні only 5в

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.07.2024 в 18:00, case_l сказав:

якщо втикнути у звичайний чорний порт то тригер не видасть підвищену напругу 

А якщо dc-dc, то буде робити злюбого порта, навіть якщо у всі порти їми затикати, будуть з 5 в 12 чи 9 робити.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 23.07.2024 в 19:12, charlie сказав:

у вас по ідеї обидва порти можуть давати, а в тому Baseus 12в дає тільки червоний, чорні only 5в

Тоді йому треба один звичайний кабель dc usb і один з перетворювачем з 5 до 9\12. Павербанк то крутий, підібрати кабелі і буде вігінь)

Змінено користувачем AnimaNoir
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...