Перейти до змісту

Прошивки 2024.14.Х для Model 3/Y та проблеми після їх встановлення


Рекомендовані повідомлення

Нещодавно для Model 3/Y вийшли прошивки 2024.14.Х, які принесли багато цікавих "плюшок", починаючи з суттєвого оновлення інтерфейсу для машин з процесорами Ryzen. З процесорами Intel Atom трохи все не так цікаво, однак візуалізація теж багато де оновилась і в цілому прошивки дуже цікаві.

 

Однак, для власників "биточків" і "американок" разом з тим з'явилися і проблеми -- нові прошивки затирають всі зміни в secure config, які робили наші місцеві "фахівці" -- в першу чергу мова про зміну регіону з US на EU, активація відключеного після ДТП суперчарджера, включений "піратський" автопілот. Загалом, злітають ось ці параметри

  • country
  • autopilot
  • superchargingAccess
  • performancePackage
  • connectivityPackage
  • softRange
  • immersiveAudio


тому варто дуже уважно поставитись до цього оновлення і зважити плюси/мінуси, перш ніж його ставити.

 

Ну і пишіть сюди, якщо з'явиться рішення, де та за скільки можна ним скористатись  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не шив нічого, я машину купив вже шиту. Продавець запевняв, що це заводський стелс перфоманс (такі дійсно були, але маю сумніви, що мені так повезло). FSD у мене немає. Точно шитий Enhanced Autopilot і змінений регіон на євро (жовті поворотники ззаду, наші правила на компі, швидкість в кілометрах на годину і т.д.), ну і суперчарджер думаю що активований к нас, хоча не знаю, може і ні, бо дтп в Штатах по машині було мінімальне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...