Перейти до змісту

Продаеться автомобільний велобагажник


Dr.Martenz

Рекомендовані повідомлення

друг продає автобагажник на три велосипеди, універсальний, кріпиться ззаду, на седани, хетчбеки, універсали, невисокі буси. виробник італійський

ціна питання 450 грн

фоти зробити зараз не в змозі, та як на мене вони зайві, але якщо хто попросить то будуть :) (кмд, не бань за їх відсутність :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
на мой транзит налезет?

а твой велоб0гажнег уже отвалилсо? ))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неее, он ндадьожен как никагда, прошол две тіщи км без нареканий. Токо ж у меня не "дешевий аналог THULE", у меня "дешевий аналог A-HULE" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.thuleracks.com/images/products/910.jpg

приблизно от такої конструкції, попрошу дружбана сфоткать

2 ди: шимшудь, шильбе кичимбе, багажникама налязиляма на маленький бусама (вито, кенго), тама рамана упиралсяма ф бус и прижимальсяма ремень 6 штук, можна пропаваль канеш, но равшан думаль иво удель невысокий машин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від себе додам що велобагажник річ суперова. дозволяє таким любителям як я кататись в класних місцях (карпати, світязь, ...) без доїзду туди сотень км.

плюс він незамінний коли у вас велосім'я - навіть якщо ви лось, вашій дитині чи дружині подолати відстань навіть у 30-100 км буде вже не в радість. особливо якщо це тільки в один бік. та й не можна геть малим велосипедистам давати таке ж навантаження як собі.

а тут і ціна шарова. мій THULE обійшовся мені майже в 1300 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу взяти. Хай друг зробить пару фоток. Думаю що на мою Есперу має підійти

тел.80503788641

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...