Перейти до змісту

Черепаха болотна


Valyanok

Рекомендовані повідомлення

Придбав на Варшавці болотну черепаху Потрібні практичні поради по догляду за черепахою, в неті багато чого прочитав, але є суперечливі статті Можливо навідь в когось є обладнання для її утримання Фото та ціни в студію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да брате!!Цим треба було займатись до покупки :) копати копати і копати знання на твою черепаху!!ну хоч би в продаця спитав би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продавець, як мені думається, :) - той "штріх" на варшавці що продає раків - а він в тому що черепахи їдять і т.д. "не бум-бум"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не переживай чим би ти їх годував вони все одно не здохнуть. Живуть довго і нічого не бояться, крім ножа в задниці. Мав таких пару, але більшеньких, так от самець літом бігав по травиччі і втік десь на город, знайшли ми вже його весною коли города копали, практично не змінився. З того часу як я їх купив, їх вже десь чотири рази перепродували, а ресурсу у них ще десь разів на 25.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да брате!!Цим треба було займатись до покупки :D копати копати і копати знання на твою черепаху!!ну хоч би в продаця спитав би

Навідь більш ніж вичерпну відповідь дав Vovklev в 3 повідомленні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не переживай чим би ти їх годував вони все одно не здохнуть. Живуть довго і нічого не бояться, крім ножа в задниці. Мав таких пару, але більшеньких, так от самець літом бігав по травиччі і втік десь на город, знайшли ми вже його весною коли города копали, практично не змінився. З того часу як я їх купив, їх вже десь чотири рази перепродували, а ресурсу у них ще десь разів на 25.

Да бігають вони будь здоров, майже так як в анекдоті про наркомана: - відкриваю я клітку, а вони як ламануться... Мала вже із-зі дивина діставала, лишила на пару сек.

А все таки цікавлят більш конкретні поради, типу коли і чим комити, в чому утримувати, коли і як міняти воду і т.п.

Ну і власне можливо в когось залишилось обладнання для їх утримання та догляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас була черепаха - правда, червоновуха - але втікла :rolleyes: Тому якщо хочеш - можу за условно визначену суму віддати всьо, що осталось - тобто є акваріум, кілька місточків, фільтр для води, лампа, ще щось - треба подивитись. Якщо цікавить - пиши.

Щодо догляду - їдять вони багато чого, але віддають перевагу рибі - можна брати хека філе і просто давати кусочки. Проблема, що при кормежці рибою - треба додатково давати вітаміни, тому рекомендую брати корм для черепах - він як правило збагачений вітамінами.

Словом, пиши, якщо щось конкретне цікавить - може чимось допоможу.

А створіння вони дійсно цікаві і дуже шустрі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав що дуже любили тлумити хробачків. Їли їх дуже багато, ще й бились за них. Ще якщо вони в тебе маленькі обов'язково в акваріумі має бути місце де вони можуть виліхти і відпочити, а то в знайомого така черепашка борсалась пару днів в акваріумі, його це дуже тішило а потім вона втопилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав що дуже любили тлумити хробачків. Їли їх дуже багато, ще й бились за них. Ще якщо вони в тебе маленькі обов'язково в акваріумі має бути місце де вони можуть виліхти і відпочити, а то в знайомого така черепашка борсалась пару днів в акваріумі, його це дуже тішило а потім вона втопилась.

Дякую за пораду Хоча трішки дивно, як на мене, чому болтна черепаха може та й утопитись :rolleyes:

В нас була черепаха - правда, червоновуха - але втікла :smile3: Тому якщо хочеш - можу за условно визначену суму віддати всьо, що осталось - тобто є акваріум, кілька місточків, фільтр для води, лампа, ще щось - треба подивитись. Якщо цікавить - пиши.

Щодо догляду - їдять вони багато чого, але віддають перевагу рибі - можна брати хека філе і просто давати кусочки. Проблема, що при кормежці рибою - треба додатково давати вітаміни, тому рекомендую брати корм для черепах - він як правило збагачений вітамінами.

Словом, пиши, якщо щось конкретне цікавить - може чимось допоможу.

А створіння вони дійсно цікаві і дуже шустрі...

Звичайно цікавить, чекаю ціну і якщо можна фото А який об'єм акваріума?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...