Перейти до змісту

Грузиться процесор коли нічого не робиш.


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт

є ноут. там win 8.1

і в ному така проблема, коли наприклад нічого не робиш, то через хвилин 5 починає сильніше крутитися куллер. проц на 25% грузиться

якщо відкрити диспетчер задач то видно що нагружає процес system. тобто діло ясне що діло темне. як тільки поворушити мишкою або нажати будь яку кнопку, зразу все ок. 

практично це не великою проблемою.  бо ти постійно щось там робиш.

але якщо хтось знає прогу за допомогою якої можна виявити проблему то йому плюc до карми гарантовано :rolleyes:

Змінено користувачем Nick85
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, PTRo said:

system explorer дає детальніше глянути процеси. Може майнер прихований бути)

в мене process explorer. поставив system explorer. прождав хвилин 10 проц в нормі. мабуть коли вона включена це те саме що я щось роблю. тому проц не грузиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Або як написав @PTRo майнер. Ці падлюки вміють не подавати признаків активності, коли диспетчери задач або їх аналоги запущені

Прожени свій комп якимось антивірусом, відмінним від того який стоїть. Той же nod online

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Nick85 said:

в мене process explorer. поставив system explorer. прождав хвилин 10 проц в нормі. мабуть коли вона включена це те саме що я щось роблю. тому проц не грузиться

типова поведінка прихованого майнера, хоча, може бути і не майнер, а - "ботнет" якийсь.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Nick85 said:

в мене process explorer. поставив system explorer. прождав хвилин 10 проц в нормі. мабуть коли вона включена це те саме що я щось роблю. тому проц не грузиться

А якщо вирубити мережу - щось змінюється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Nick85 said:

але якщо хтось знає прогу за допомогою якої можна виявити проблему то йому плюc до карми гарантовано

в CMD - tasklist в фоновому режимі запусти, повинно показати що грузить систему. Потім - taskkill підозрілих процесів, можна ще заморочитись і "журнали" дивитись, але - це довго пояснювати, зате - 100% можна причину знайти.

Screenshot_2.thumb.png.bec73815f39b1e071290c1582b69b88f.png

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Bliksss said:

в CMD - tasklist в фоновому режимі запусти, повинно показати що грузить систему.

tasklist непогано але якби він обновляв дані в реальному режимі. як top htop в linux

зараз щось притихло. і такого не наблюдаю після того як system explorer поставив .  прямо як антивірус :D.  від чогось вого залежить. поки не розумію від чого

4 hours ago, Ko3bMa said:

А якщо вирубити мережу - щось змінюється?

треба поексперементувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі і не зовсім... Excel 2016 і новіші з файлами 1С дико виснуть одразу після спроби редагування. Проблема масова.

Є один метод вирішення, який швидко гуглиться: пересунути повзунок листів вправо.

Spoiler

1610736171133730352.png.e021a08bc4d02abe647345c187af7c6e.png

Метод робочий. Але це треба робити щоразу і от забув пересунути, клікнув двічі по клітинці, - і все, висяк.

 

Щойно знайшов вирішення раз і назавжди цієї проблеми. Все просто:

Spoiler

image.thumb.png.fdcbfd73df24c0f7a9ae58c05438ae33.png

Може кому стане в нагоді.

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...