Перейти до змісту

Магазини комплектуючих


Рекомендовані повідомлення

Форумчани підкажіть плз які в луцьку є магазини, фірми де можна придбати за приємними цінами комплектуючі. :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форумчани підкажіть плз які в луцьку є магазини, фірми де можна придбати за приємними цінами комплектуючі. :)

Так в принципі , в любомі магазині ;) , як що ти будеш постійним клієнтом .

якщо для разової покупки , то ціни наврядчи будуть приємними.

а так шукай знайомих , або проси форумчан , які працють в таких фірмах , може поможуть. :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так цікавлять ціни (без фанатизму) як асортимент товару, тобто вибір серед виробників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оператіва - Corsair <TWIN2X2048-6400C4> DDR-II DIMM 2Gb KIT 2*1Gb <PC2-6400>

Відюха - GF 8800GT 512 MSI NX8800GT Zilent

БП - FSP 450-500W

Мать - MB GigaByte GA-EP35-DS3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За першу ж пропозицію будь-якого товару за гроші в даному розділі дам бан на 10 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Plum не лякайте будь -ласка форумчан,я жду від них допомоги в пошуку магазину для купівля цих товарів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для допомоги є приват.

Для пропозицій - "Куплю/продам".

Для оголошення конкурсу на купівлю комплектуючих - місце там же.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой-йой-йой-йой-йой...

Я дивуюся з тупизни нашого народу...

:0098:

Trix, а тобі рекомендую в розділі Куплю/продам створити топік, в якому перерахувати все те, що ти хочеш купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для допомоги є приват.

Для пропозицій - "Куплю/продам".

Для оголошення конкурсу на купівлю комплектуючих - місце там же.

1) і докого я маю стукати, до всіх?

2)Я ніхочі нівкого з форумчан нічього купляти/продавати, я шукаю МАГАЗИН

3)Те ж саме

Я шукаю магазин там де можна купити вищевказані комплектуючі, наголошую МАГАЗИН, Допоможете чи як?

ой-йой-йой-йой-йой...

Я дивуюся з тупизни нашого народу...

:0098:

Trix, а тобі рекомендую в розділі Куплю/продам створити топік, в якому перерахувати все те, що ти хочеш купити.

Добре, якщо так - створю там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу заметить, что в разделе Куплю/Продам тоже есть правила

и поиски магазинов там - оффтоп

:0098:

кроме того, если:

2)Я ніхочі нівкого з форумчан нічього купляти/продавати, я шукаю МАГАЗИН

то в Куплю/Продам тебе точно делать нечего...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку купа магазинів. Комп'ютерний Всесвіт, Спрайт, РИМ2000, Квазар мікро, Парана, Інтро, Діавест, Ентер, Компсервіс, Експерт ІТ, Модуль, Медія, Інфохелп і ще деякі які я не згадав, ну і плюс приватні підприємці :0098:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку купа магазинів. Комп'ютерний Всесвіт, Спрайт, РИМ2000, Квазар мікро, Парана, Інтро, Діавест, Ентер, Компсервіс, Експерт ІТ, Модуль, Медія, Інфохелп і ще деякі які я не згадав, ну і плюс приватні підприємці :)

Якщо невлом, і якщо знаєш адреса - будь-ласка скажи. За це звичайно дякою.

Шановні Yarchik і Shura ви якось договоріться, а то крайнім залишаюся я :0098:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все найшов фірми/магазини, може комусь пригодиться це посилання, всім дякою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивись.

Магазинів у Луцьку вистачає, але, як правило, в наявності в них той товар, який швидко розходиться. Шансів, що ти знайдеш в магазинах те, що тобі треба - небагато.

Водночас практично всі вони працюють на замовлення - залежить тільки від обсягу замовлення, і від товстосракості менеджера, який або візьметься, або не візьметься тобі допомогти. В мене бували такі випадки, коли я запитував, чи є такий-то монітор - мені відразу казали, що нема, не буде, і це фуфло, пропонували взяти оцей, що на вітрині... той самий, про який я й питав...

Мушу також відзначити, що замовлення через маазин тобі обійдется на 15-20% дорожче, ніж якщо ти будеш купувати це в когось з форумчан, які беруть комплектуху там, де й магазини, оформляють всі документи і т.п. Я мав справу з mix forever, stalker, dozer - проблем не було.

Тому, якщо ти просто розмістиш в "Куплю-Продам" повідомлення - "Куплю те-то і те-то", тобі залишиться лише чекати проозицій. Якщо в тебе є окремі побажання на зразок "треба податкову накладну" і т.п. - озвучуй їх в темі.

Мушу визнати, я перший раз стикаюся з бажанням людини купувати щось до компа виключно в магазині. Луцькі магазини - не місце для вибору чи щупання техніки. Дуже часто це просто місця, в які варто прийти, щоб познущатися над зазнайками-менеджерами. Після того, як обійшов колись Луцьких грандів в сфері торгівлі комптехнікою - зрозумів, що то не найкращі місця для продуманих покупок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після того, як обійшов колись Луцьких грандів в сфері торгівлі комптехнікою - зрозумів, що то не найкращі місця для продуманих покупок.

Згідний на всі 100%. Попадаєш на гроші, при чому не малі. А гарантія-сервіс такі самі, як у всїх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...