Перейти до змісту

Cloudflare Pages - хто пробував?


Рекомендовані повідомлення

Хтось розміщував статичні сайти вже там? Дійсно швидко працює?
Безкоштовний тариф вартий уваги?
https://pages.cloudflare.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нашій компанії використовується для кешу сторінок для захисту від атак.

Про безкоштовний тариф не знаю. Але не думаю що там є якісь обмеження по швидкості. Думаю, для статичного контенту гарний варіант.

Може швидкість для користувачів буде залежати де саме ці користувачі знаходяться. Наприклад, якщо в Україні, то якийсь український хостинг може швидше працювати для них.

https://digital.com/best-cdn-providers/cloudflare/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vvkit сказано:

В нашій компанії використовується для кешу сторінок для захисту від атак.

Про безкоштовний тариф не знаю. Але не думаю що там є якісь обмеження по швидкості. Думаю, для статичного контенту гарний варіант.

Може швидкість для користувачів буде залежати де саме ці користувачі знаходяться. Наприклад, якщо в Україні, то якийсь український хостинг може швидше працювати для них.

https://digital.com/best-cdn-providers/cloudflare/

Це різні сервіси.
Я типу про хостинг для статичних сайтів запитував. Це по факту джемстек + цдн.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
On 9/27/2022 at 11:37 AM, sergkots said:

Хтось розміщував статичні сайти вже там? Дійсно швидко працює?

А в чому - питання? голий html - і так буде працювати, де завгодно, швидко і надійно, і не "хакнеш" - бо там нема чого;)

просто як хостинг - це ніяк, це варіант для розробників, і Cloudflare - нічого нового не придумали...

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, Bliksss said:

А в чому - питання? голий html - і так буде працювати, де завгодно, швидко і надійно, і не "хакнеш" - бо там нема чого;)

просто як хостинг - це ніяк, це варіант для розробників, і Cloudflare - нічого нового не придумали...

 

Вони кажуть що статичний сайт буде максимально близько до клієнта. Відповідно швидкість завантаження буде максимальна. Чи насправді це так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, sergkots said:

Вони кажуть що статичний сайт буде максимально близько до клієнта. Відповідно швидкість завантаження буде максимальна. Чи насправді це так?

Теоретично - так, на практиці, якщо я буду тримати свій сайт в ДЦ Київстара - то мій буде швидше завантажуватись ніж той що на Cloudflare.

По суті, Cloudflare дає можливість спробувати CDN, тому і пропонують тільки для статичних сайтів,

якщо багато трафіку з буржа- CDN себе виправдає, якщо з України - різниці не буде.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, Nick85 said:

зображення будуть швидко грузитись

будь-яка статика буде швидше, але якщо сервер в Україні і аудиторія в українська ,то сенсу від CDN - практично немає, якщо говорити про швидкість завантаження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...