Перейти до змісту

Потрбіна Windows Xp Home Russian 672


maxim_ro

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт ! В мене до ноута HP Compaq nx7400 іде ліцензія на такий дистрибутив Windows Xp Home Russian 672, але диска в поставці не було. Прохання в кого є вище вказана ось поділитись!

Буду дуже вдячним ! =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене десь валялась, ставив в себе, теж ліцензія ... якщо не горить, можу завтра залити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене десь валялась, ставив в себе, теж ліцензія ... якщо не горить, можу завтра залити

з мене пиво ! :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок підішла я вже знайшов в неті Windows XP Home Russian OEM мало того що в синьку випадала так ще й мій серійник не підійшов хоча ніби те що треба, але в мене ось це ті цифри 672 незнаю до чого вони там, реліз такий напевно.

Так що якщо підійде буду надзвичайно вдячним =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не раджу таким користуватись, як і філками і звєрями :0037: З.і моя в синьку не випадала - 100% робоча бо пів року чи рік стояла на компі..... але вона тоже оем ,кажись. Я її забрав в від нового компа, який мав ставити в одної кантори, їй наклейку лишив......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на рахунок цього диска - то він універсальний. Хочеш - звичайну вінду постав, хочеш - звичайну, але з пакетом драйверів, хочеш - незвичайну. А Звері і прочє г сам не раджу, не моє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок підішла я вже знайшов в неті Windows XP Home Russian OEM мало того що в синьку випадала так ще й мій серійник не підійшов хоча ніби те що треба, але в мене ось це ті цифри 672 незнаю до чого вони там, реліз такий напевно.

Так що якщо підійде буду надзвичайно вдячним =)

Якщо в біосі можна переключати режими вінчестера , то постав IDE , тоді стане люба вінда , якщо не має таких опцій тоді складніше буде , треба інтегрувати самому в віндовс драйвера АНСІ , для твого чипсета ICH7-M ,

 2 Tarzanych

FuckYouBill уе... ще ще те, якщо чоловік сильно не шарить в тому ділі ,то ті слова будуть довго в твою адресу ще летіти  , після автоустановки і форматуваня всіх розділів і створеня двох нових 20 гіг і все інше що залишилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу диск FuckYouBill, підійде желєзно

я чому хочу назад той дистрибутив щоб обновлювався нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чому хочу назад той дистрибутив щоб обновлювався нормально

любу вінду можна відучити від дурної привички провірати валідацію ,спокійно оновлюватись , знайди корпоративну вінду і ніяких серійників і ніяких провірок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось я не поняв, це тіпа халявна вінда? чи мене плющить вже на ніч? :)

трохи мене вже наніч плючить , номерок треба , просто в мене він вже давно вшитий в образ вінди , створюється файл відновідей на разні питаня , при установці вінда бере відповіді звідти.VL (корперативна ліцензія) не прсить активації. а валідні ключі в інеті знайти без проблем.(або відучити від провірок на валідацію)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залив в софт 125мб, треба було перегрузити комп, тепер ні докачка ні по новому не заливає, ні в ту, ні в інше папку, що за наф?.. може місця нема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все можна поставити і FYB і LoonerXP і ZverCD і від Philki, але я люблю чисту, девственну XP, копію з оригіналу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та знаю, після білла два дні інформацію в знайомого відновлював)

то чому радиш її? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому що якщо не робити так як в нас прийнято, а спочатку прочитати інструкцію, то диск стає незамінним. Головне - не вибирати "полностью автоматическую установку". Купа засобів для діагностики, відновлення та ін., є Windows LiveCD. Переваг - море.

"Чиста, девственна ХР" там теж є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я вкурсі про те все, сам по роботі користуюсь отим ... але там хоч все більш менш правильно зроблено ..... ....

просто філки і звіри - то вже взагалі,...нема слів .

З.і топікстартер, на фтп чогось не льється, хз чого.... якщо хоч - заходь на Винниченка 65, віддам той диск оригінальний, він мну наф не треба :0084: ... бо завтра їду у відрядження, мну не буде до понеділка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ставлю зборку від OGOMOR, єдиний плюс - звичайна вінда із вшитим серійником, пакетами оновлень та різних примочок на кшталт шпалєр до робочого столу та утиліт типу ProcessKiller. ІМХО зручно та просто.

А той Білл... ну його.. він на "чорний день" є.. коли треба поставити вінду на ноут (є підтримка дров до САТА вінтів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...