Перейти до змісту

Вакансія


Therion

Рекомендовані повідомлення

Вакансія: Кредитний Експерт

Вимоги: базове знання пк,цілеспрямованість, комунікабельність.

Бажано закінчена вища, або середньо-спеціальна освіта.

Офіційне працевлаштування, зп 800-1000 грн. Позмінна робота (тиждень робочий, тиждень вихідний).

Резюме надсилати за адресою [email protected].

тел. роб. 80503581428 Олег.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дааа, бачу аватар не дуже турбується про підтримання інтерактивності свого запиту. напевне, ще так воно йому треба і так само до працівників і ставляться. Якщо Дельта Банк, то навіть і не йдіть. Нерви тільки попортять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше. Я не сиджу цілий день на форумі, та за комп-ом.

По-друге: заробітна плата вказана за 2 тижні роботи (якщо Ви уважно читаєте)

По-третє: кандидати, що пишуть "аватар" нам не підходять ( оскільки на вміння користуватись літературною мовою, та на знання хоч якихось базових норм етикету звертаєтсья увага)

Вакансія в компанії "Експерт-Кредит", компанія є партнером "Родовід-банк". Умови праці, оплати, а також на інші Ваші запитання з радістю відповім при особистій зустрічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

{...}

По-третє: кандидати, що пишуть "аватар" нам не підходять ( оскільки на вміння користуватись літературною мовою, та на знання хоч якихось базових норм етикету звертаєтсья увага)

Вакансія в компанії "Експерт-Кредит", компанія є партнером "Родовід-банк". Умови праці, оплати, а також на інші Ваші запитання з радістю відповім при особистій зустрічі.

Шановний, ми знаходимось із вами на просторах форуму та інтернету, де діє спеціальна термінологія, тому вважати неповагою звернення типу "аватар" я не бачу змісту. У звичайному спілкуванні це було б те ж саме, коли б я назвав вас на за іменем та по батькові, а просто "особою".

Я думаю питання про знання літературної мови та базові норми етикету, виходячи із вище сказаного, ставити недоречно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехай кожен залишться при своїй думці.

Вакансії ще є, тих хто зацікавився - прошу звертатись за вказаними контактами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна спитатись: робочий тиждень - це повний чи робочий? який розклад робочого дня? З якими саме кредитними справами людина матиме справи: товарний кредит, авто кредит, житло в кредит інше? Робота в офісі чи в якомусь ТЦ? Хотілося б почути відповідь, щоб дарма не йти до Вас на співбесіду і відіймати Ваш (або свій) час. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...