Перейти до змісту

Встановити Signal на планшет


Рекомендовані повідомлення

Як встановити месенджер Signal на планшет (Android 7)? :blush:

 

З плеймаркета не встановлюється - "ваш пристрій не підтримується", очевидно, проблема у відсутності GSM модуля.

Спробував скачати APK - встановився, але в процесі реєстрації, на етапі підтвердження номера телефону - "відсутній зв'язок з сервером",

хоча з підключенням до інтернету все норм, які варіанти?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут пишуть що встановлення на планшети не підтримується. Якщо APK скачане не з офіційної сторінки signal, то це взагалі може бути небезпечно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vvkit сказано:

Тут пишуть що встановлення на планшети не підтримується. Якщо APK скачане не з офіційної сторінки signal, то це взагалі може бути небезпечно.

Про це я знаю, думав, мож "танці з бубном" допоможуть, але, ще не підібрав потрібний "бубен".

АРК - скачаний з плеймаркета, є спеціальний софт який дозволяє це зробити, потім - перекинув на планшет і запустив, "напряму" з плеймаркета - не дасть скачати.

Я вже думав, можливо, варто скачати безпосередньо з сайту розробника, хоча - мало ймовірно, що буде різниця.

Шукаю варіанти, мож хтось вже пробував.

P.S. Мене і на телефоні влаштовує, це для старшої людини хочу на планшет встановити - на телефоні їй не зручно користуватись.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо це за сигнал? Не чув раніше за цей мессенджер... Хто ним користується? Є в нього якісь переваги над телеграмами/вацапами? 

(просто цікаво)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а по темі - ось відповідна гілка на 4пда, може там хто що порадить...

Ну а саме просте і банальне - я попробував тупо скопіювати робочі папки з смартфона, де він встановлений і працює, на оцей планшет, де він встановився, але не реєструється... Авось проканає... 

Звичайно, що може зовсім перестане запускатись (що найімовірніше), тоді пробувати по одній папці копіювати... Ну, це якщо не заморочуватись з штудіюванням форуму і виясненням, які папки/файли відповідають за що...

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, jack74 said:

а шо це за сигнал? Не чув раніше за цей мессенджер... Хто ним користується? Є в нього якісь переваги над телеграмами/вацапами? 

(просто цікаво)

говорять має шифрування на рівні користувачів, тобто навіть маючи доступ до сервера чи інтернет перехоплення, не вдасться нічого розшиврувати, військові ним користуються для побутових потреб, принаймні в ТРО рекомендували.

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.04.2022 at 21:50, jack74 сказано:

Ну а саме просте і банальне - я попробував тупо скопіювати робочі папки з смартфона, де він встановлений і працює, на оцей планшет, де він встановився, але не реєструється... Авось проканає... 

це - також пробував, не проканало, але - мало б... сьогодні знайду час - може ще "пограюсь"... десь чув, що потрібно файл конфігурації підправити, але не можу знайти гайд...

On 29.04.2022 at 11:31, Revolver сказано:

військові ним користуються для побутових потреб

ось саме для цього і потрібен, типу щоб - "коротко запитати"...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.04.2022 at 21:50, jack74 сказано:

може там хто що порадить...

на 4pda - ніц, аналогічно - шукають як обійти. Думаю, як варіант, можна "емулятор сімки" поставити на планшет (не дуже зручно для старшої людини), десь була така приблуда для андроїдів, або, таки знайти файл конфігурації і переписати під себе.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я теж в першу чергу почав рити в бік "емулятора сімки", але почало видавати пошуком старі сайти, де колись (ще за часів кнопочних телефонів) мутили емулятори реальної сімки, а не програмні, полазив-полазив, не знайшов нічого та й закинув цей напрямок

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо якось і вийде встановити, то це може бути нестабільне рішення. Для військового не гарний варіант. Банально, але все таки окремий смартфон потрібен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.05.2022 at 13:27, vvkit сказано:

Якщо якось і вийде встановити, то це може бути нестабільне рішення. Для військового не гарний варіант. Банально, але все таки окремий смартфон потрібен.

Ну, для початку можна і тему почитати, у військового стоїть signal на смартфоні, питання було в тому - як його батькам встановити signal на планшет, щоб старшим людям - було зручніше користуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.05.2022 at 13:09, jack74 сказано:

а не програмні, полазив-полазив, не знайшов нічого та й закинув цей напрямок

аналогічно, знайшов "в шафі" нетбук простенький - встановив signal і дав людям.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.05.2022 at 13:09, jack74 сказано:

я теж в першу чергу почав рити в бік "емулятора сімки", але почало видавати пошуком старі сайти

та є кастомні прошивки, якраз з такою метою, але не на всіх процесорах працюють, короч - гемору більше ніж профіту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...