Перейти до змісту

Помер Принц Філіп, герцог Едінбурзький


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

Только что, Zelensky сказал:

 

Все пізнається у порівнянні.

У якому порівнянні? Кидай приймати те шо ти приймаєш.

Що ми в даному випадку порівнюємо?

Смерть принца і пенсії в Україні? Пенсію принца і пенсію в Україні? Пенсії британців і пенсії в Україні?

Ти як в тому анекдоті.

"... Якби у риби була шерсть, у неї були б блохи"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Що ми в даному випадку порівнюємо?

Смерть принца і пенсії в Україні? Пенсію принца і пенсію в Україні? Пенсії британців і пенсії в Україні?

 

Ви втратили логічний зв'язок моїх повідомлень або прочитали лише останнє. Прочитайте, щому я написав про принца і про пенсії в Україні. Якщо я надав мало інформації я доповню.

 

П.С. Але вам немає що заперечити проти того, що більшість пенсіонерів в Україні живе приблизно на 100$, правильно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав я все від самого початку. Сторінок в темі поки небагато, але то ненадовго. Ти сюди ще встигнеш не тільки пенсії приплести.

І буде десяток сторінок твого брєду. 

А логіки в твої повідомленнях давно немає. Корчиш з себе дурника і всьо.

Другі теми затихли політичні, то ти тут вирішив насрати.

Іди лікуйся далі.

 

І про пенсії. Займись роботою, перестань тут строчити всяку х-ню, і заробиш/відкладеш собі на пенсію, а не будеш надіятись на державу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, WebTraveller сказано:

І про пенсії. Займись роботою, перестань тут строчити всяку х-ню, і заробиш/відкладеш собі на пенсію, а не будеш надіятись на державу

 

Ви хитрий. Але мене не обдурете. Так само людям обіцяли і раніше, у людей по 35-40 років стажу і пенсія 150$. А у інших по 15-20 років стажу і пенсія 500-1000$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zelensky сказал:

 

Ви хитрий. Але мене не обдурете. Так само людям обіцяли і раніше, у людей по 35-40 років стажу і пенсія 150$. А у інших по 15-20 років стажу і пенсія 500-1000$

Я скажу по темі

Якби принц Філіп був знайомий з тобою, він після кількох днів спілкування застрелився б. І не дожив до своїх майже 100.

Ну але більш вірогідно, шо застрелив тебе, тільки перед тим добре помучив би

 

p.s. А ти далі пиши про пенсії. Он в тему про корону заскоч. Там теж про пенсії можна поговорити. Як пенсіонерам лікуватись на 150$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Якби принц Філіп був знайомий з тобою, він .... добре помучив би

 

Ви вважаєте, що покійний принц теж приймав адренохром?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.04.2021 at 19:35, WebTraveller сказано:

Кидай приймати те шо ти приймаєш.

так я ж казав, в нього, походу, Галоперидол закінчився.

Весняне загострення.

 

On 14.04.2021 at 20:12, Zelensky сказано:

теж приймав адренохром?

 

те, значить ти його приймаєш.

Тоді я не дивуюся ні одному твоєму посту на Борді!

Адренохром

Цитувати

Після проведення невеликих досліджень в 1950-х та 1960-х роках, повідомлялось, що адренохром викликає психічні реакції такі як розлад мислення, дереалізація, ейфорія.[2] В 1952 році дослідники Абрам Хоффер та Хамфрі Осмонд заявили, що адренохром - нейротоксична, психотропна речовина, яка може відігравати роль при захворюваннях шизофренією та інших розладах психіки.

 

все. Я пас.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

41 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Весняне загострення.

все - набагато простіше, шльома - просто дурачок... зовсім...

реформи медичної системи - даються взнаки... складний випадок, його (шльому) навіть якщо пі*дити - йому буде подобатись, клініка...

P.S. Хоча, я - не ветеринар, мож і шизофренія в животного, тоді, треба здати - куди треба...чим раніше почнуть лікувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого тут сперечатись, я думаю принц прожив набагато цікавіше життя чим дехто з нас тут присутній, та й дожив до поважного віку, тому можна сказати тільки земля йому пухом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...