Перейти до змісту

ПОДАРУЮ електро-піаніно.


Bus

Рекомендовані повідомлення

Віддам збирачам раритету за

icon_plus_1.gifеквівалент пива з рибкою або пляшки коньяку :0050:
гривнів за 60
- електро-піаніно, або ще його колись називали "Іоніка". Синтезатор зроблений в СССР.

Колись - це в ті часи, коли ще не було всяких там "ямах" і їм подібних.

P.S. Справний (хоча останній раз включався ще при СРСР і з тої пори пролежав в "чумайдані", треба пробувати, гарантій не даю).

Справжня (правильна) назва - елетроорган Меридиан (Эстрадин-6)

фото можна подивитись тут

А ось фото оригінала (нарешті сфотав) ^_^

post-290-1235676366.jpg

post-290-1235676375.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зарезервируй за мной до четверга-тяпницы, pls, если не спешишь. самовывоз обеспечу :0050: есть у меня отличный знакомый, которому нравятся такие штуки ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зарезервируй за мной до четверга-тяпницы, pls, если не спешишь. самовывоз обеспечу :0050: есть у меня отличный знакомый, которому нравятся такие штуки ^_^

Ок. Зарезервовано за Shkoder`ом до четверга-тяпницы (24-25.07.2008).

P.S. Чумайдан від синтезатора... як би то сказати... не товарний вигляд має від старості. Тому треба буде в щось чи кудись загорнути штучку напевно. Довжина чумайдана десь метра 2, такий з трьома ручками для носіння. Це інфа для того, хто забирати буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ясно, гляну на месте. если аппарат слишком уж хламный, передам очередь дальше :0050:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder якшо не підійде то я заберу... в мене теж є один друг якому подобаються такі штукі :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо нікому не підійде то пиши мені в приват я заберу. Головне щоб працював!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо віддаєш, питається? Тож рарітет! Вистав на EBAY, то ще й нормально заробиш. Дивись он як народ "Родіну прадайот":D

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?MfcIS...em=280248318273

http://cgi.ebay.com/FAEMI-1M-SOVIET-ANALOG...1QQcmdZViewItem

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо віддаєш, питається? Тож рарітет! Вистав на EBAY, то ще й нормально заробиш.

Чесно кажучи така думка прийшла в голову через хвилину після того як створив цю тему... :)

Ладно, як доберусь додому, візьму пофоткаю зі всіх сторін і сюда виложу з назвою моделі. Так цікавіше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін класний кляп, мож на патрони обміняєш :(

Патрони це цікаво! А які ти маєш патрони і до чого?

ТО АЛЛ: Бачу тут вистачає любителів раритета. Може ще бабінніка вам запропонувати марки "Юпітер" з колонками?... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прікалуюсь я, просто знаю, що у вас патрони в ціні. В самого були ружбайки ІЖ-38 і Kral - правда пневматичні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
то іоніку вже віддали? ))

Ще ні. Якось не було часу за неї згадати.

Якщо Шкодер ще не передумав, то він у черзі перший. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкодер! :)

Уступи очередь!!! )

если что - еду прям щас забирать + пиво+риба+можу троха грошей навіть виділити))

в мене дівчина страждає без клавіш... фортепіано на сьемну квартиру тягнути справа неблагодарна, а от такий рарітет - хочь якийсь замінник )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне давно не нужно, да и Bus на связь так и не вышел. может ионики уже и нет вовсе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне давно не нужно, да и Bus на связь так и не вышел. может ионики уже и нет вовсе

Як це зрозуміти "Bus на связь так и не вышел"? :) Ми з тобою розмовляли. Я постійно на зв"язку, інша справа, що дома не завжди буваю.

ТО АЛЛ: Іоніка поки що нікуди не з"їхала. :) На пиво з рибкою апетит не пропав. :_26:

Висновок: Сабж залишається відкритим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Bus, куплю синтезатор ;) Устраивай аукцион, сообщи контакты - купим :) Раз дарить Шкодеру не судьба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Пропоную відкрити аукціон ))
А міді вихід там є? :lol:
Bus, куплю синтезатор ;) Устраивай аукцион, сообщи контакты - купим :) Раз дарить Шкодеру не судьба.

Чесно кажучи, забув за іоніку.... соррі :) Ніхто ж в приват не нагадав, був би першим.

Завтра зроблю фото сабжа, гляну чи є міді вихід (хоча сумніваюсь...) і відпишусь по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В новій черзі я перший :)

Міді там немає. Там набір генераторів частоти і змішувач :) Конденсатори, думаю, висохли, але це не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...