Перейти до змісту

Написання програми


pit

Рекомендовані повідомлення

Займаюсь програмуванням, не дуже давно, поки що працюю тільки з Delphi, php і трошки з SQL запитами. Потрібна постійна практи шоб чимось заняти мізки і взагалі не отупіти, тим паче намалювалась перпекспектива різноманітних конкурсів. Тому прошу допомогти з ідеями, адже треба шось таке чого немає або те що не повністю розкрите, замусолені теми ше нікому не приносили успіху. Чого така проблема віднайти тему - тому що я не є гуру програмування і для мене потрібно щось менше пов'язане із апаратною частиною компа, часу у мене вдосталь бажання ще більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба комплексна програма - робоче місце адвоката. Облік клієнтів, справ, угод, доходів. Спрощення виконання таких задач, як друк всяких можливих бланків, шаблонів і т.д. Отримання в зручному вигляді інформації з інтернету (курси валюти, ставки НБУ і т.д.).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, интересно поработать над интерфейсами связи

например по стандарту ISO 8385

потренеруйся, а там, может и заказ хороший назреет

<_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обратись в узкую вебмастерскую нишу. Модули для различных движков WP, DLE. Программы для различных задач в SAPE, XAP, Линкфид. Хорошим спросом пользуется качественный СЕО софт, всевозможные парсеры и чекеры. Монополия в TDS - вообще непаханое поле(но тут вроде C++). Вот только не знаю, на что твоих знаний хватит <_<

замусолені теми ше нікому не приносили успіху

вообщето приносили, когда качественный софт в замусоленой теме, заменял различное гавнецо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм Ярчик подав цікау ідею можна подумати над цим. Парсери і чекери теж непогана ідея, тим паче з таким уже трохи працював. TDS то не мій рівень..... поки що :) До речі я ще трохи знайомий з пітоном(довелось якось писати серверок для проги одної- так, забавки :) ). А взаглі мене комерційна сторона не дуже цікавить, на даному етапі мені головне руку набити. Пропозиція Шури трошки не для мене я з залізом не дуже дружу коли програмую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тре пробувати, це ще залежить на який сервіс вони повинні бути розраховані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Авто регалка на інвіжоні і булці, хочаб на тих, де немає захисту від ботів + пост в першій темі першого розділу, текст посту задається користувачем. Перелік ссилок на сторінку реєстрації береться з файлику, при потребі список проксіків теж тянеться з файлу. Щось приблизно таке =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...