Перейти до змісту

Хто допоможе з aircrack?


SergLi

Рекомендовані повідомлення

Може тут є програмісти які мені підкажуть як дописати в Аircrack 2.4 дрова для карти Planet WL-U356R, собрана вона на чіпі Ralink RT2571WF, бо аircrack стандартно підтримує лише чіпсети Hermesl, Realtek, Aironet і Atheros. Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Спершу ознайомся з статтями 361-363 ККУ :0057:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergLi

середня ціна Wi-Fi адаптера 90-100 грн, простіше купити адаптер що підтримується

і дрова тобі треба не для роботи aircrack а для роботи airdump :0057:

А куди вже влізти хочеш?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спершу ознайомся з статтями 361-363 ККУ :)

Я ж ни в банківську сєтку збираюся лізти :)

SergLi

середня ціна Wi-Fi адаптера 90-100 грн, простіше купити адаптер що підтримується

і дрова тобі треба не для роботи aircrack а для роботи airdump :0088:

А куди вже влізти хочеш?)

Нащо мені купляти ще один адаптор? Ах да, для airdamp нада, якшо точно казати :) Да найшов тут в свому районі одну єдину точку з SSIDом "airportnet", хочу влізти туда може там нет халявний є або просто файли цікаві :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хочеш сказати, що сам напишеш драйвер для своєї сетевушки бездротової чи хтось тобі тут буде писать?))

Дампанути пакети в CAP-файл можна не тільки через airdump, для цього можна взяти наприклад CommView for wi-fi і отриманий файл скормить aircrack'у

Шифрування яке в знайденої тобою точці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя ... обычно таких пиплов шлют строго на РТФМ , таки у нас весьма лояльный форум однако :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хочеш сказати, що сам напишеш драйвер для своєї сетевушки бездротової чи хтось тобі тут буде писать?))

Дампанути пакети в CAP-файл можна не тільки через airdump, для цього можна взяти наприклад CommView for wi-fi і отриманий файл скормить aircrack'у

Шифрування яке в знайденої тобою точці?

А хіба той драйвер що на діску разом з картою йшов непідійде? Попробую скачати CommView for wi-fi, може нею піде дамп, якшо воно теж не відмовиться підтримувати мою карту :) Шифрування в тої точки WEP.

мдя ... обычно таких пиплов шлют строго на РТФМ , таки у нас весьма лояльный форум однако :D

"РТФМ" - це куда? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да... учись на программиста, или на 1Сника, там можно программировать на русской мове :D

забудь про хакерство, товарищ, не с твоими знаниями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...