Перейти до змісту

Ремонт мотокос (тримерів)


Рекомендовані повідомлення

Іноді буває потрібний терміновий ремонт бензокоси (мотокоси, тримера), як і в даний час, тому шукаю надійного майстра, можна приватного, або і майстерню, бажано в районі 40-го, 33-го, Північного ринку. Є майстри на Варшавському, але вони працюють зазвичай до обіду як і ринок, тому буду вдячний за будь які  відгуки в темі, або по телефону: 0954561474 (Віктор)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на території шовкового комбінату є сервіс "будпостач", ремонтують електро та бензоінструмент. пн - пт, 9-18

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовжуєтся пошук майстрів по ремонту бензокос (мотокос, тримерів), бажано в районі 40-го, 33-го, Північного ринку, можливо в автогаражах. Буду вдячний за будь які  відгуки в темі, або по телефону: 0954561474 (Віктор)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 03.08.2020 в 14:06, popskiller сказал:

В магазині Мотосвіт є майстер Валентин по ремонту мототехніки !

Булоб добре, якби ще підказали адресу чи якісь координати саме цього магазину? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На території шовкового комбінату незнайшов ремонту по бензокосам (мотокосам), ніби раніше там ремонтували бензоінструменти.  Знайшов на Лідавській - входити напроти ДОСАФовських гаражів і пройти метрів 200 і з права майстерня) Роботою завалені, тому ... майже теж саме що і на Варшавці, хоча був домовився й про терміновий ремонт ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

Безымянный.png

 

Дякую, при нагоді пройдусь ще раз перепитаю, тому що я чуть далі був та перепитував в людей (там найшов тільки електриків)

Змінено користувачем vitiokl
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Триває пошук майстрів по ремонту бензокос (мотокос, тримерів, газонокосилок), бажано в районі 40-го, 33-го, Північного ринку, можливо в автогаражах і т.п. Буду вдячний за будь які  відгуки в темі, або по телефону: 0954561474 (Віктор)

Змінено користувачем vitiokl
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На новому ринку була точка ремонту і продажу.

 

Ціга на продаж була дуже приваблива.  Послугою ремонту у них не користуватися але бачив, що вони ремонтують.

Змінено користувачем Zelensky
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Іноді буває потрібний терміновий ремонт бензокоси (мотокоси, тримера), тому шукаю надійного майстра, можна приватного, або і майстерню, бажано в районі 40-го, 33-го, Північного ринку. Є майстри на Варшавському, але вони працюють зазвичай до обіду як і ринок, тому буду вдячний за будь які  відгуки в темі, або по телефону: 0954561474 (Віктор)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Пошук майстрів, майстерень по ремонту мотокос, в районі 40 - 33 кварталів триває)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Пошук майстрів, майстерень по ремонту мотокос, в районі 40 - 33 кварталів триває)

Буду вдячний за будь які  відгуки в темі, або по телефону: 0954561474 (Віктор)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить якісний ремонт мотокос (бензокос, тримерів) в районах 40-го, завокзального районів

Буду вдячний за будь які  відгуки в темі, або по телефону: 0954561474 (Віктор)

Змінено користувачем vitiokl
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Цікавить якісний ремонт мотокос (бензокос, тримерів) в районах 40-го, завокзального районів

Буду вдячний за будь які  відгуки в темі, або по телефону: 0954561474 (Віктор)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...