Перейти до змісту

Підбираю ноут


Рекомендовані повідомлення

Підбираю ноут б/в, підкиньте пропозиції з такими вимогами:

З обов’язкових вимог: 15", матовий екран, наявність цифрового блоку на клавіатурі, наявність роз’ємів HDMI, Ethernet.
Жива батарея, від 4 годин роботи в браузері.
З начинки Core i5/i7 "поновіше да помощніше", SSD від 300ГБ, або 256ГБ і можливість поставити HDD+SSD, ОЗП 16ГБ, або 8ГБ однією планкою.
Бажано, але не критично: IPS матриця, FullHD, наявність дискретного відео Nvidia, наявність роз’єму VGA, цілий корпус, без попереднього ремонту, з мінімальними слідами попереднього користування.
Розраховую вкластися в 400-450$
Цікавить Dell Latitude 5570-5580, але розгляну і інші варіанти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю DELL latitude E6530  i7-3740QM/16 озу (2x8)/120SSD (є можливість доставити HDD і ще одне SSD. відяха NVIDIA 5200M/ Екран 15,6'' 1366x768.

Підсвітка клавіатури, батарея підсилена десь до  2,5 год. тримає. Стоїть ще модем під сімку, але я так і не зміг знайти драйвера під нього (мейбі це СDMA модем)!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Dimka сказано:

Жива батарея, від 4 годин роботи в браузері.

Вимога як до нового.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Zheny@ сказано:

Вимога як до нового.

 

Насправді і цікавлять модельки від 2016 - 17 років і новіше. На олх є купа таких зі зносом батареї до 10-20%, але це олх, хз чи не розвод. І з доставкою стрьомно заморочуватися. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Dimka сказано:

Цікавить Dell Latitude 5570-5580, але розгляну і інші варіанти.

Користуюся Latitude 5570 біля двох років.

 

Подобається:

* IPS матова FullHD матриця (не топова, бачив смачніші, але про TN тепер і чути не хочу);

* кулер запускається лише при великому навантаженні (в YouTube чи браузинку абсолютно безшумна машинка);

* на клавіатурі Page Up та Page Down біля стрілок (ну дуже зручно при браузингу без пацюка);

* підсвітка клавіатури (є в моїй комплектації, виручає коли доводиться працювати в неосвітленій в кімнаті);

* зручний тач з окремо виділеними НЕсенсорними кнопками (страшенно не подобається суцільний тач);

* автономність (у більшості моїх сценаріїв > 4 годин);

* кришка розгортається на 180° (не застосовував на практиці, але надійності з дітьми вдома додає);

 

Не подобається:

* довго стартує BIOS (як вже я тільки його не налаштовував, інші теж пробували);

* подряпався екран (частенько ношу в рюкзаку з різними речами; я так розумію клавіатурою від прогину верхньої кришки);

* покриття корпусу (маркий, збирає подряпини; біля тача помітно затертість);

* частина портів розташовані ззаду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гляньте, можливо у мене щось підійде:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1eWkdHoK_c12M64ri3U9U7WyI5Ek0kfmHV2utVv2Bqkc/edit#gid=0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 06.05.2020 at 13:26, foster сказано:

Відписав в пп

Dell e5570

i7-6820HQ

16 gb ram

vireo r7

512gb ssd nvram

+посилена батарея

Ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...