Перейти до змісту

Таможня


Zerotul

Рекомендовані повідомлення

Народ!Поки я в Америці хочу накупити девайсів!!Але є проблема-чи зможу я провести це все через 2 кордони,2таможні!!Хто знає порадьте плз!!Наприклад чи можу я без проблем провезти 2 ноути чи ПСП!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вивезти зі штатів зможеш по-любому. А ввезти на територію України "без проблем" - тільки якщо задекларуєш, і сплатиш всі митні збори.

Інакше - розраховуй на "або повезе, або не повезе".

Якби ти при в'їзді в Штати декларував, що маєш з собою 2 ноути і 2 ПСП - тоді було б без проблем і сплати мита... а так - ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо мобільних телефонів!? Їх це також стосується? І якщо вивозити звідти одного ноута, то тут також 50 на 50 !?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При виїзді з України дається декларація. На ній на звороті (або десь окремо) надруковані правила. І якщо мені не зраджує пам'ять - в них зазначено, що можна не декларувати фотоапарат, відеокамеру, мобільний телефон. ІМХО, точно не пригадую. Якщо в тебе є ноутбук чи ще щось - ти заповняєш декларацію, і вказуєш у ній: "Ноутбук МакЕйр - 1 штука; мобільні телефони Нокіа Н99 - 3 штуки; кишеньковий ПК НР 214 - 1 штука". Митник ставить тобі штамп на цю декларацію, і ти забираєш її з собою. Повертаючись зі Штатів на Україну тебе питають: "Де взяв ноутбук, три мобілки й КПКшку?" Ти дістаєш декларацію, і кажеш: "Вони були зі мною, коли я звідси виїжджав".

Всі товари, котрі не вписані в правила, як винятки, що не підлягають обов'язковому декларуванню - слід декларувати. При ввезенні таких товарів без декларації треба платити мито, якщо офіційно показувати ці товари. Якщо не показувати - то коли їх знайдуть самі митники - чекайте конфіскації.

Тому я й написав: 50/50. Або знайдуть, або не знайдуть. Думайтє самі, рєшайтє самі - імєть, ілі нє імєть... Тим більше, це будуть митники не на Волинській митниці, а, швидш за все, в аеропорті "Бориспіль".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Zerotul

Насколько я знаю, через границу нельзя перевозить процессоры и материнские платы Intel

У меня тоже вопрос по таможне.

Когда выезжал с Украины, дали мне заполнить декларацию, там в одном пункте нужно было указать - "Цифровые носители информации". Я ничего не написал, да и митники не интересовались ими, искали сами знаете что ;)

А как по закону? Что там указывать нужно - диски, флэшки и т.п.? У меня только догадки - что это связано с авторскими правами на фильмы и музыку ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо офіційно ввозити того ж ноута - скільки коштуватиме декларування, хтось в курсі!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20% таможенный сбор + 20% НДС + в отдельных случаях еще и другие сборы :)

Відповідно до статті 4 Закону України від 13.09.01 № 2681-ІІІ «Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України», зі змінами і доповненнями внесеними Законом України від 15.04.2008 N 272-VI товари, що безпосередньо ввозяться (пересилаються) громадянами в супроводжуваному (несупроводжуваному) багажі або пересилаються в міжнародних поштових відправленнях, які надходять в Україну в одній депеші від одного відправника на адресу одного одержувача (незалежно від кількості відправлень), сумарна митна вартість яких, заявлена громадянином або визначена митним органом шляхом складення митної вартості усіх товарів, не перевищує 1000 євро та/або загальна вага яких не перевищує 100 кг, підлягають обов’язковому письмовому декларуванню у порядку, передбаченому для громадян, та оподатковуються ввізним митом за ставкою в розмірі 20 відсотків митної вартості, податком на додану вартість та в установлених законодавством випадках акцизним та іншими зборами.

No comments :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот интересно, как насчет велосипедов? Сложно велосипед ввезти/вывезти из сша? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через границу проезжал много раз со своим фотиком и "ноутом". И никогда не декларировал данные вещи. Они попадают в раздел личных вещей... так-же как и моб., тел. Вези "ноут" в сумке... без упаковки, и никто тебя не затормозит. А вот на счёт чистых СД дисков на данный момент сложность, не разрешается провозить через государственный кордон более 20-ти штук! Почему так? Сам не знаю, но приказ по таможне читал сам лично...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оформи десктоп в баул, обложи дешевыми тряпками, лицо сделай попроще и любой таможенник (особенно, если перевелся из западных областей) к тебе отнесется с пониманием

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже так думав-так і спробую напевно!!!Але не впевнений як ввезти з собою чи багажем!!напевно БЖ і ХДД в багаж кіну!!

Всім дякую за хелп!!Кому фотік на 12 мегапихарей???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Подскажет кто , где можно посмотреть список товаров запрещенных для ввоза в Украину.

Ехал из Польши-жена купила несколько хвойных растений. На таможне один таможенник (лояльный) сказал, чтобы сразу выгружали растения-запрещены для ввоза на Украину. Но провезли без вопросов-наверное повезло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подскажет кто , где можно посмотреть список товаров запрещенных для ввоза в Украину.

Ехал из Польши-жена купила несколько хвойных растений. На таможне один таможенник (лояльный) сказал, чтобы сразу выгружали растения-запрещены для ввоза на Украину. Но провезли без вопросов-наверное повезло!

Згідно ст.9 ЗУ "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України", пропуск на митну територію України сільськогосподарської продукції, що підпадає під визначення першої - двадцять четвертої груп Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, що ввозиться громадянами, в будь-яких обсягах не дозволяється.

Більш детально ознайомитись із переліком товарів, які відносяться до тієї чи іншої групи можна у додатках до ЗУ "Про митиний тариф України".

Хочу лише зауважити, що до розділу 2 "Продукти рослинного походження" вказаних вище додатків, відносяться групи 06-14, куди зокрема входять живі дерева та інші рослини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антидеприсантів привези :D

http://mirstatey.ru/ostarozhno-antideprisanty

Ай яй яй !!! низзяяяяя..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...