Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Під час роботи за комп'ютером,раптово гасне екран і вибиває от така картинка як на фото.Буває таке,що після перезагрузки (доводиться вимикати кнопкою живлення на системнику) все нормально,а от останнім часом вже не можу запустити.

Використовую перехідник dwi-wga.Можливо в ньому проблема?Але попередній господар цього чуда використовував вхід hdmi який є в системному блоці.Думаю чи купити перехідник wga-hdmi щоб спробувати.Було б круто якби хтось позичив,щоб взнати ,чи виправить проблему)

Так як я не сильний в цій техніці,спробую якісь елементарні дії,які запропонуєте,а якщо не допоможу,то понесу до майстра)

 

IMG_20200124_212611.jpg

IMG-004f690022e41fd2273150aa04ed803f-V.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

wga-hdmi перехідник не підійде, треба конвертер ...

 

Схоже на проблему з мостом, теж мучився з подібним....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

@Born24  - можеш пошукати на попробувати цифро-аналоговий конвертор - hdmi-vga, як на фото.

але найкраще з чого почати - то перевір свою відяшку на іншому компуктері, і тоді стане ясно чи не у ній справа.

29850847_images_8334975004.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другий dvi порт ви звичайно пробували? Було б добре запустити тест відеокарти навантаженням, на іншій машині, якщо карта стартує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Deemon сказано:

до чого тут міст? 

видно ж що карта зовнішня.

 

@Born24  - можеш пошукати на по пробуватицифро-аналоговий конвертор - hdmi-vga, як на фото.

але швидше за все, кінчається твоя відяха...

29850847_images_8334975004.jpg

От саме таку штуку хочу і спробувати.Але чи запрацює?Чи варто купляти?Напевно доведеться.

До речі вхід hdmi підключається до внутрішньої карти,якщо я правильно зрозумів (на рахунок зовн. і внутрішньої карти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Revolver сказано:

Другий dvi порт ви звичайно пробували? Було б добре запустити тест відеокарти навантаженням, на іншій машині, якщо карта стартує.

На другому dvi порті теж саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще спробувати іншого монітора. У мене таке було, коли колись перепрошив (точніше, перепаяв флешку) на своєму моніторі -після цього при завантаженні системи або перемиканні режимів (перехід в повний екран) видавало "нет сигнала". Рятувався тим, що тримав підключеними два кабелі - один DVI напряму, інший VGA через перехідник, вибирав source на моніторі і так сидів.

2 хвилин тому, Born24 сказано:

От саме таку штуку хочу і спробувати.Але чи запрацює?Чи варто купляти?Напевно доведеться.

Працює, але система "не бачить" монітор за нею, тобто підключений перехідник для системи це монітор зі своїм драйвером. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще знайшов на олх отакий кабель wga-hdmi.Як я розумію це не конвертер,а кабель напряму

Screenshot_2020-01-26-00-00-14-908_ua.slando.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Born24 сказано:

Ще знайшов на олх отакий кабель wga-hdmi.Як я розумію це не конвертер,а кабель напряму

Screenshot_2020-01-26-00-00-14-908_ua.slando.jpg

Предназначен для соединения DVD плееров с телевизорами с входом VGA. Не содержит чип-преобразователь, поэтому работает только с крайне редкими типами устройств.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Hitmanoid сказано:

Есть такой переходник, как Deemon засветил, могу дать на попробовать.

Оо..круто.Напишіть будь ласка свій номер в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://prnt.sc/qtq6sy

цей перехідник не конвертує цифровий сигнал з відяхи в аналоговий - зрозумілий монітору. Треба перехідник з мікросхемою, писали вище вже.

стикався з цим кілька тижнів тому, вилікував отим що пропонує Deemon.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Vadimm сказано:

https://prnt.sc/qtq6sy

цей перехідник не конвертує цифровий сигнал з відяхи в аналоговий - зрозумілий монітору. Треба перехідник з мікросхемою, писали вище вже.

стикався з цим кілька тижнів тому, вилікував отим що пропонує Deemon.

Так чому ж працювало до цього часу? На відясі явно dvi-i, яка видає і аналоговий і цифровий сигнал по різних пінах, відповідно достатньо і тупого перехідника без мікросхеми. Якщо воно перестало працювати, то перехідник з чіпом відкине лише варіант проблеми з аналоговими виводами dvi. Але ж якщо здохла мамка чи відяха чи ще щось - монік писатиме no signal теж при робочому перехіднику. No signal це може бути будь що, що не дає компу запуститись, а не лише конкретно проблеми з виводом зображення. При включенні системника індикатори на клавіатурі блимають? Якщо так - можна пробувати перехідник. Якщо ні - щось в компі зддохло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, vampirich сказано:

Так чому ж працювало до цього часу? На відясі явно dvi-i, яка видає і аналоговий і цифровий сигнал по різних пінах, відповідно достатньо і тупого перехідника без мікросхеми. Якщо воно перестало працювати, то перехідник з чіпом відкине лише варіант проблеми з аналоговими виводами dvi. Але ж якщо здохла мамка чи відяха чи ще щось - монік писатиме no signal теж при робочому перехіднику. No signal це може бути будь що, що не дає компу запуститись, а не лише конкретно проблеми з виводом зображення. При включенні системника індикатори на клавіатурі блимають? Якщо так - можна пробувати перехідник. Якщо ні - щось в компі зддохло

Чесно кажучи на клавіатуру якось не придивлявся,подивлюсь завтра.Але при запуску,коли має вилізти ота таблиця -"no signal..." системний не подає звукового сигналу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо раніше пікав при включенні, а тепер не пікає - значить найбільш ймовірно що таки щось здохло в системнику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після простого виймання і вставляння назад планок оперативки комп запустився (сумніваюсь що надовго,бо раніше були схожі ситуації)

Перехідник який позичив Hitmanoid не працює в мене.За це йому дякую.Хай він не дорогий,але купив би непотрібну річ.

В системнику якісь збої і мені,нешарящій в цьому людині незрозуміти причини)

Буде ще отак вимахуватись,понесу до майстра та й все)

Всім дякую)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Попрацював комп 2 місяця і вчора знову почалося те саме)

Може хтось підкаже майстра толкового?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...