Перейти до змісту

Потрібна інформація


Stel6max

Рекомендовані повідомлення

Замовляв автозапчастини в Луцьку по номеру 380 507 011171 (Женя) з шроту, відправив мені запчастини які не підійшли до мого авто, домовились про повернення після того як я їх відправив назад, не бере трубки.

Допоможіть знайти адрес шроту, чи надати будь яку інформацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Stel6max сказал:

Замовляв автозапчастини в Луцьку по номеру 380 507 011171 (Женя) з шроту, відправив мені запчастини які не підійшли до мого авто, домовились про повернення після того як я їх відправив назад, не бере трубки.

Допоможіть знайти адрес шроту, чи надати будь яку інформацію

На які марки авто орієнтований шрот? Де номер знайшли, може є якесь посилання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добавлю, що якщо запчастину відправляли не передачкою автобусом - то в новій пошті чи укрпошті повинен фігурувати відправник

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, vampirich сказано:

повинен фігурувати відправник

якщо повна передоплата (та і з наложкою катить у регулярних клієнтів) - то хоч Пупкін Василь вказуй, хто це перевірить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Deemon ну це якщо віновнік торжества хронічний кидала... але нахіба він би відправляв тоді "непідходящу" запчастину, яка теж грошей вартує?

То думається, що шанси на те, що відправник не фіктивна особа - досить реальні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vampirich сказал:

@Deemon ну це якщо віновнік торжества хронічний кидала... але нахіба він би відправляв тоді "непідходящу" запчастину, яка теж грошей вартує?

То думається, що шанси на те, що відправник не фіктивна особа - досить реальні

Не раз купували в нього запчастини, а цього разу підвів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Серега89 сказал:

На які марки авто орієнтований шрот? Де номер знайшли, може є якесь посилання?

Найшли його вже давно по оголошенню не раз мали з ним справу! Заказували на чирокі 2018 року запчастини до американця, а прийшли до европейця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то як він не раз вам щось відправляв, то маєте мати принаймні ім"я та прізвище відправника

якщо дасте посилання на оголошення - то теж може допоможе пошуку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схожу ситуацію мав знайомий з Рівного.Шрот в Ківерцях,на території Доку,відправляють з Луцька.Спеціалізація шроту широка...наскільки знаю,власники віруючі.зробили повернення перевізником,не забрали,вислали мені,я їздив три рази,щоб повернути,всі на морозі,але все-таки повернув,кошти забрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, vampirich сказал:

ну то як він не раз вам щось відправляв, то маєте мати принаймні ім"я та прізвище відправника

якщо дасте посилання на оголошення - то теж може допоможе пошуку

Найшли вже по Дубнівській 68а 

Спочатку поморозились покричали, що таких умніків багато які хочуть забрати гроші, покормили завтраками, скоро буде ждіть (два місяці вже кормлять), але вернули гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...