Перейти до змісту

Євробачення 2006


silia

Рекомендовані повідомлення

Тількищо подивився виступ фінів, от це варто того щоб передивитись ту всю попсу що показували інші.

Молодці просто. Це ж нада так попсу попустить на попсовому фестивалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да фіни дали жару! Костюми навіть дуже реалістичні ... :(

Тіна Кароль теж молодець, гарно трималась і сподобалась публіці здається.

А от Діма Білан ваще мене поразив(хоч я його і не терплю). Всі що зі мною дивились в один голос сказали, що він претендент на перше місце.

Побачимо що буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ндааа..! Не знаю як Білану, а от Т. Кароль мало шо світить(ІМХО) :(

2 Zevs_Isver:

Да, це був півфінал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ріпнув Фінів? :)

// юкрейн юбер аллєс...

// поляків жалко... вони імхо в 1000 раз краще Діми Єблана були...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдя фины прокатили всех. билан впрочем тоже весьма неплохо. у кароль явная непроработанность имиджа и прочего антуража.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коммент с официального сайта Евровидения:

"But if you thought that rocked, you ain’t seen nothing yet. It’s the turn of Lordi, the monstrous hard rockers from Finland. The eponymous lead singer Mr. Lordi has miniature skulls on his kneecaps whose eyes light up red, his microphone is attached to the handle of a battleaxe and he has devil horns protruding from his head. It’s not exactly Abba. Despite their frightening appearance, there’s something really likeable about the group and the crowd really warm to them… and are warmed by them! There’s so much fire on stage, the temperature in the arena rises several degrees."

=))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хто переміг ?

І яке місце в фінів ?

ЗІ Я вчора майже відразу заснув :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все через те що я за них проголосував :smile-zachot:

ЗІ може хто ріпав ? Мене цікавить саме нагородження (яка країна скільки очок і кому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От йо, а я вчара заснув якраз коли пичинали оголошувати результати! :smile-zachot:

То на якому місці Т. Кароль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж так само.

Тільки встиг проголосувати і діждатись докі пройде десять хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це прямо плювок в обличчя попсі! Дуже приємно :smile-zachot: В Європі все не так погано, люди з почуттям гумору є :ok:

Коментатор спочатку тіпа прикалувався, а потім зрозумів, що дійсно фіни переможуть, засмутився так, казав що більше не буде коментувати Євробачення... Ну і нафіг треба, якщо не вкурює музику!

Фіни перемогли справедливо, вони дали те, що і хотіла публіка - ШОУ! А рівень цього року був дуже слабенький. При всьому моєму ставленні до російської попси - ДІма Білан - це заслужене друге місце. Таке відчуття, що країни типу Англії, Франції, Італії відправляють туди шо-нібудь,те що в них ніхто не слухає.

А ще були кумедні хлопці (чи дядьки) з Литви, здається, тих взагалі пісня панківська була - "Ми переможці Євробачення"

Хоча мені особисто найбільше сподобалась Норвегія - цю пісню я б слухав і так, для себе.

Тіна Кароль - симпатична дівчина з гарним голосом, майже всі країни давали їй якісь бали, але з ШОУ недопрацювали, в Руслани треба вчитися.

А загалом, попсове шоу. Коротше, rock&roll forever!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все через те що я за них проголосував :smile-zachot:

ЗІ може хто ріпав ? Мене цікавить саме нагородження (яка країна скільки очок і кому)

Да, действительно. Может у кого есть? Неужели никто не рипнул?

А то я тоже провтыкал, результаты уже на их сайте смотрел...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може народ дійсно пойме що попса маст дай і почнуть виставляти нормальні гурти. І євробачення перейде в рок фестиваль :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто дивився після цього всього ОРТ? Ета піпєц... Клуб Любітєлєй Єблана...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...