Перейти до змісту

Нові знаки? Чи забуті старі?


savik

Рекомендовані повідомлення

Водії та власники водійських прав, розтлумачте значення цього нововведення.

До адмінів: вагався куди краще внести це повідомлення чи гумор чи автопаті, не карайте дуже строго, адже цей знак може попастись і вам, а ось з-за яких обставин, ось так заморочка.

post-2100-1214159124.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водії та власники водійських прав, розтлумачте значення цього нововведення.

До адмінів: вагався куди краще внести це повідомлення чи гумор чи автопаті, не карайте дуже строго, адже цей знак може попастись і вам, а ось з-за яких обставин, ось так заморочка.

ну що тут не понятного , верхный знак вимагє пропустити всіх , а заодне і роздивишся і нижній :) .

а знаєш зараз желізо таке дороге , що зекономили на одному знаку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жирно. :)

причем непонятно, что первично, а что вторично :)

для непонимающих сарказма: я вижу, что знак разворота вверх ногами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тот кто ставил знак хотел сказать что те которые едут навстречу знают (информированы) что разворачиватся позади вас нельзя ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rock покищо лідирує))))) в дійсності нада ще в Києвський департамент відіслати)))))) це означає до на знаки не тільки водіям наплювати, але дорожники забили БОЛТ. А з цього маємо: якщо розворот був минулим на знаку то можливо і головна дорога могла бути минулою, поворотик тільки не той. А те що трикутник зверху то це небіда можна й зняти))))

не по темі:

Їде 600 мерсюк, розганяється і зі всієї дури в каток врізається. Приїхали менти, водій мерса підійшов до дяді Мента, шось сказанув і Мент прямує до водія катка.

- Ну що будемо складати Акт ДТП?

- Так - відповів водій катка.

- Ну тоді розповідай: Як обганяв? Як підрізав?

А до чого я це все толкую?

Таких знаків я у Луцьку теж помічав, і по інших містах. Це все так до слова, для роздумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де такий знак стоїть?

Пам'ятаю, колись в журналі "За рулем" рубрика була, де друкували всякі подібні казуси з дорожніми знаками. Це якраз би туди пішло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...