Перейти до змісту

Гул в салоні..


the rock

Рекомендовані повідомлення

Історія така , Автомобіль тойота авенсіс 2005р 2.0д, десь кілька сотень назад в машині чується гул, думав підшибники ступиці, був в двох майстрів кажуть все ок, потім грішив на обірвані подушки двигуна - глянули все ок, двоє майстрів сідало кажуть гул вроді є , а вроді нема, то не страшно, один майстер сказав, що ніби проблема в коробці підшибник первичного вала або маховик підходить, ще один каже дивись до форсунок, був в електрика каже все добре, куди їхати вже не знаю, розбирати пів машини бажання не має, тим більге майстри нічого конкретного не найшли, це догадки..Гул з'являеться десь в районі 2х тисяч обороотів, при виключеній передачі пропадає..я все таки спираюсь до думки що обірвана якась подушка бо коли газуєш на нейтралці машина подьоргується з низів, на ямах чується постукування в районі перендніх коліс, хоча ходова справна недавно робив діагностику, і коли глушиш двигун чується постукування знизу, на попередньому авто було схоже, виявились проблема в подушках двигуна.. 

 Може порадите майстра, чи сервіс куди звернутись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б радив би заїхати на офіційну діагностику. Скільки чув історій що тільки на офіційних сервісах знаходили причину поломки. Хоча не завжди допомагає ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо гул при розгоні проявляється -перевірити люфт шрусів - якщо є, прийдеться міняти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто исчет тот всегда найдет! 

поїздити трішки і все буде ясно, або потратити тучу грошей і пальцем в небо міняти по черзі шось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поради, прийдеться їздити, хороший стук завжди виходить наверх) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...