Перейти до змісту

16/06/2008 Понеділок (Хріники)


kmd

Рекомендовані повідомлення

Чесно скажу на 26" колесами і за шосерами тільки ноги будуть плестись, я казав за постійну а не середню, поки 50+ невзяли((((

Може ззатого що вага мала)))) ну зрозуміло що це на рівній дорозі ( Любомль-Миловань, Любомль -Згорани-Шацьк), просто спитав чи потянемо за вами плестися)))))). А у Луцьк завітаємо, тільки крутити у Луцьк поки нехочеться, а поїздом можна буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дело к тому, что среднюю держать 32-34 на МТБ могут из наших лосей только 2-3 человека, и то без горок и ветра: Мартенз, Лекс и Андрюха-лось(нет на борде). Эти люди реально могут и 45км/ч ехать километров 5-7.

Так что либо у вас подбрехивает спидометр, либо вы суперлоси :) (34км/ч это в Хринники за час! нереально! )

Раздели расстояние на время в пути и узнаешь среднюю скорость - так проще.

К примеру у нас: 40км/90минут=0,444км/мин=27км/ч. средняя, хотя держали и 30 и на спусках 50.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухай то що 2 спідометри брешуть? у друга на 8 функций у мене на 5 sigma, нескажу напевно сам точно неперевіряв, але не в тому було запитання : хто скільки? а було в тому чи зможемо ми невідставати від вас і не примушувати групу затримуватись - ось що мене цікавило! а те хто з якою швидкістю рулить, то це до спортсменів чи шосейників, як так рахую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если 32-34 средняя, то группа от вас отстанет вся за исключением вышеперечисленной тройки :)

не боись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якшо середня 32 на 15 км так то і неособий показатель, ну принципі нормально, але це не відстань, я вот був на гібриді свому сам валив з середньою 32 але проїхав був 45 км з такою швидкістю, на світязь сам їхав то середня була 26.6 це 160 км, мтб мій помісту йшов зімною 53 і то не максімум.вот так самому тримати середню 30 і проїхати км 100 во це вже більшменш шоб стими лососями їхдити луцькими,

а ви деречі звідки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи зможемо ми невідставати від вас і не примушувати групу затримуватись - ось що мене цікавило!

Палюбом, можете.

Мы просто катаемся.

Это не гонки и не тренировки, как может показаться из наших отчетов.

С нами катаются стар и млад, женщины и дети. Такшо, не ссать!

Все ж очень просто:

Собираемся, решаем куда ехать, едем;

Группа произвольно делится на: тех, кто хочет гнать, кто хочет, но не может гнать, кто может, но не хочет, кто хочет доехать и тех, кому пабарабану;

На перекрестках и спорных участках поджидаются отставшие.

Приемлемо? Присоединяйтесь :P

ЗЫ: Кстати, давно мы с Червоноградцами не катались :) . Есть повод прокатиться, допустим, до Владимира. А?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і ми непроти :) і непроти десь би в похід в карпати до моря попасти) ніхто такого нічо непранував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...