Перейти до змісту

Дитячі табори на ВОЛИНІ


Morris

Рекомендовані повідомлення

Доброї пори доби усім. Цікавить питання дитячого відпочинку в таборах на території нашої області. (Волинь). Моя донька, якій 12 років дуже хоче в один з таких таборів, але враховуючи обмежену кількість інформації про них хотів би поцікавитись у наших дописувачів. Якщо хтось пам"ятає, то в "ті" часи з піонерськими таборами не було проблем взагалі. І саме основне,що це було майже даром. Я Бачив лише рекламу табору "Берізка" за 800 грн. на 14 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Орлёнок" в Сырниках (поворот на Рокини). 14 дней - 920 гривен. Говорят очень приличный лагерь. Путёвки надо искать в электротермометрии (приборзавод) на Ковельской - это их лагерь. Через профсоюз дешевле или знакомых на приборзаводе, что-бы на себя путёвку оформили. Ещё вариант, если вы платите налоги в соцстрах, то есть работаете официально, есть механизм компенсирования стоимости путёвки. Я с ним не знаком, но бухгалтер рассказывала. Получаеться за 920-ти гривенную путёвку вы платите только 550.

"Сонечко" работает в Гараздже - позвоните 09, спросите телефон туда. И у них спросите чей лагерь и куда обращаться. По неподтверждённым данным - владелец "Фемида".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сырниках (Орленок) налом почти в 2 раза дешевле.

На опен эйр радовались местному дизайну. зачот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...