Перейти до змісту

Настройка мережі


Рекомендовані повідомлення

Виникла у мене така проблема, хочу підключити до інтернету ноутбук через свій компютер за допомогою сєті. Купив ще одну сєтєвуху і кабель, але ніяк не можу правильно настроїти. У мене на компютері стоїть ХР на ноуті Віста. Піскажіть хто з таким стикався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

192.168.0.1 - комп (на второй сетевухе /сетевые подключения/ в ХР задай этот айпи, DNS поставь такой же, как и на первой карте, а шлюз - точно не вспомню - попробуй тот же, что и на первой карте, если не пойдёт, то 192.168.0.1)

192.168.0.2 - ноут (в настройках IPv4, шлюзом пропиши 192.168.0.1, а DNS - всё тот же, основной)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

derek Вита пара? Якщо так, то він має бути обжатий "крос-лінком".

Інакше компютер-компютер працювати не буде ^_^

Тоді треба буде використовувати ще один кабель і світч :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почнем з того, що тема створена не в тому розділі форуму, це софтове запитання.

Тема вже піднімалась мінімум раза 4... і у всіх випадках давали розгорнуту відповідь

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=17469

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=6017

раджу все таки купити роутер, щоб наявність інтернету на ноуті не залежала від того чи увімкнений комп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а свитч зачем? ^_^

У меня всё работало через 2 сетевых и кабель - и инет, и сетка на ноуте была. Правда из сети в ноут залезть неьлзя было, но с него в сеть - без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виникла у мене така проблема, хочу підключити до інтернету ноутбук через свій компютер за допомогою сєті. Купив ще одну сєтєвуху і кабель, але ніяк не можу правильно настроїти. У мене на компютері стоїть ХР на ноуті Віста. Піскажіть хто з таким стикався

Якщо ти любиш совати ноута туда-сюда по кімнаті то краще підключай по вайфаю бо якщо по лану підключиш то постійно буде кабель переломуватися і гніздо роздовбуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а свитч зачем? ^_^

У меня всё работало через 2 сетевых и кабель - и инет, и сетка на ноуте была. Правда из сети в ноут залезть неьлзя было, но с него в сеть - без проблем.

бо якщо він купив шнурка, обжатого по схемі "комп-свіч", то не буде мережі в нього, і тоді два виходи, або докупити свіч і ще один такий самий шнурок ))))), або купити два конектори і пережати звичайною викруткою їх по схемі "комп-комп", перед тим запитавши гугла про таку схему. )

Як обіжмеш, прописуєш на ноуті ір=192,168,1,2, маску 255,255,255,0 і шлюз=192,168,1,1 на компі в властивостях тої мережевої, до якої підключив ноут -ір=192,168,1,1, маску 255,255,255,0 і виділивши два мережевих інтерфейси (щойно налаштований і той що в іннет дивиться) та створюєш міст в властивостях якого прописуєш точно такі самі налаштування, як інтерфейсу того що в інет дивиться, попередньо їх записавши на папір. Повинно "канати", або постав на комп якусь прогу, типу LanToNet, будь-яку простеньку, щоб давала ноуту доступ по нату чи проксі в нет.

Якщо зробиш по нату, то в ноуті взагалі крім налаштувань інтерфейсу нічого не треба буде прописувати, він буде думати, що має прямий вихід в інтернет., Якщо проксі, то в кожній програмі треба буде писати в властивостях, кудою "ломитись" в світ. і через який порт.

А, і ДНС можна на ноуті прописати, перший - 192,168,1,1 а другий - ДНС провайдера )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно. Я с работы брал шнурок - не знаю как обжатый - который шёл из свитча в комп и соединял им комп с ноутом - всё работало. Причём в обе стороны (независимо от того, каким концом куда воткнуто) ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТУТ все детально описано як який кабель обжимати, всі хто хоче навчитись цій справі тикайте сюда
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю весь необхідний інструмент. (обжимники (телефонний дріт та вита пара), зобойник (телефонні плінти, та комп.розетки))

Кому цікаво в приват :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Кроссовер-кабель отличается от обычного тем, что провода разведены в нем не один к одному, а крест-накрест. Современные сетевые карты (в том числе и интегрированные) могут сами определять разводку кабеля и при прямом соединении работать как с кроссоверным, так и с прямым кабелем. Но старые сетевухи при прямом подключении с прямым кабелем работать не будут"

Перевірено на інтегрованих мережевих випуску принаймні двох останніх років. Тому і на "звичайному" патч-корді мережа може працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, а свитч зачем? :lol:

У меня всё работало через 2 сетевых и кабель - и инет, и сетка на ноуте была. Правда из сети в ноут залезть неьлзя было, но с него в сеть - без проблем.

бо якщо він купив шнурка, обжатого по схемі "комп-свіч", то не буде мережі в нього, і тоді два виходи, або докупити свіч і ще один такий самий шнурок ))))), або купити два конектори і пережати звичайною викруткою їх по схемі "комп-комп", перед тим запитавши гугла про таку схему. )

Як обіжмеш, прописуєш на ноуті ір=192,168,1,2, маску 255,255,255,0 і шлюз=192,168,1,1 на компі в властивостях тої мережевої, до якої підключив ноут -ір=192,168,1,1, маску 255,255,255,0 і виділивши два мережевих інтерфейси (щойно налаштований і той що в іннет дивиться) та створюєш міст в властивостях якого прописуєш точно такі самі налаштування, як інтерфейсу того що в інет дивиться, попередньо їх записавши на папір. Повинно "канати", або постав на комп якусь прогу, типу LanToNet, будь-яку простеньку, щоб давала ноуту доступ по нату чи проксі в нет.

Якщо зробиш по нату, то в ноуті взагалі крім налаштувань інтерфейсу нічого не треба буде прописувати, він буде думати, що має прямий вихід в інтернет., Якщо проксі, то в кожній програмі треба буде писати в властивостях, кудою "ломитись" в світ. і через який порт.

А, і ДНС можна на ноуті прописати, перший - 192,168,1,1 а другий - ДНС провайдера )

Не поміг міст, або я щось не так зробив :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не поміг міст, або я щось не так зробив :lol:

то напиши ж що робив, як тобі всліпу допомогти то? Може й я щось упустив, бо все по памяті писав, хз..... копай в цьому напрямку, воно має працювати. локалку настроїв? пінгує комп з ноута? фаєрвол? вінда на компі, аля "філка"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:huh: якщо чесно, то я не можу уявити яким макаром воно працює....., але робить, то й ладно :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Современные сетевые карты (в том числе и интегрированные) могут сами определять разводку кабеля и при прямом соединении работать как с кроссоверным, так и с прямым кабелем. Но старые сетевухи при прямом подключении с прямым кабелем работать не будут"

Перевірено на інтегрованих мережевих випуску принаймні двох останніх років. Тому і на "звичайному" патч-корді мережа може працювати.

- а я то, блін, голову ламав - шо за полтергейст ;)

якщо чесно, то я не можу уявити яким макаром воно працює....., але робить, то й ладно

- перша заповідь інженера: працює - не ремонтуй :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...