Перейти до змісту

Обхідний лист!


Mondiale

Рекомендовані повідомлення

Я закінчую технікум, шоб отримати диплом мушу пройти обхідний лист. Треба печатку воєнкомата. По дурним правилам приймають тільки по вівторкам і четверам! Сьогодні сидів, то за час пять чоловік прийняли, зато різних тьоть і дядь пройшло чоловік 16! Може хто має печатку, яку потрібно поставити на обхідний лист?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я закінчую технікум, шоб отримати диплом мушу пройти обхідний лист. Треба печатку воєнкомата. По дурним правилам приймають тільки по вівторкам і четверам! Сьогодні сидів, то за час пять чоловік прийняли, зато різних тьоть і дядь пройшло чоловік 16! Може хто має печатку, яку потрібно поставити на обхідний лист?

УУУ, ото ти попав з тою печаткою, що ж ти так пізно пішов? Минулого року в цій порі там такі черги були що ого-го, зараз не знаю які, собі на минулому тижні зробив :0125: .

Там тобі в нагрузку і повістку дадуть на 18.09.2008 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УУУ, ото ти попав з тою печаткою, що ж ти так пізно пішов? Минулого року в цій порі там такі черги були що ого-го, зараз не знаю які, собі на минулому тижні зробив ;) .

Там тобі в нагрузку і повістку дадуть на 18.09.2008 :)

Нам дали їх тільки вчора. Шо за повістка? Медогляд? Дякую шо звернув увагу на пост :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не в курсі - приймають з 9 до 15 з обідом з 13 до 14, але якщо приїхати навіть в 7 ранку - вже пару чоловік буде стояти в черзі, так шо ппц... за день проходить десь людей 30, враховуючи і тих кого проводять і тих хто проходить, так шо краще одного дня приїхати на 7 ранку і в 10 вже бути вільним, ніж приїхати в 9 і стовбичити до 16

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не в курсі - приймають з 9 до 15 з обідом з 13 до 14, але якщо приїхати навіть в 7 ранку - вже пару чоловік буде стояти в черзі, так шо ппц... за день проходить десь людей 30, враховуючи і тих кого проводять і тих хто проходить, так шо краще одного дня приїхати на 7 ранку і в 10 вже бути вільним, ніж приїхати в 9 і стовбичити до 16

дякую за пораду:D бо вони непишуть коли в них обід. А таке було з моїм другом! каже на 10 підійшов, вийшов десь в півшостої. Но головне - шо тепер вже диплом мона отримувати ;):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не військкомат, а цирк... За ту печатку треба цілий день втратити. Раніше не їздив - не було змоги, трохи робота заважала, сьогодні заїхав... краще б не їхав... О 8 ранку черга була така, що бажання отримати ту горе-печатку відпала. В обід там проїжджав - те саме. Прийом лише у Вт і Чт. І коли туди попасти? у вівторок обхідний вже треба здати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ху! а я сьогодні отримав той клятий штамп. зайняло часу з 9.00 до 14.20

сама процедура пройшла за 5 хв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не військкомат, а цирк... За ту печатку треба цілий день втратити. Раніше не їздив - не було змоги, трохи робота заважала, сьогодні заїхав... краще б не їхав... О 8 ранку черга була така, що бажання отримати ту горе-печатку відпала. В обід там проїжджав - те саме. Прийом лише у Вт і Чт. І коли туди попасти? у вівторок обхідний вже треба здати...

Можеш прийти десь на 7,45. Якшо хтось буде, заб'єш чергу і пізніше прийдеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

а якщо звільнений від проходження військової служби, то всеодно в той же кабінет треба, куди військовозобов'язані студенти чергу займають? Чи це не має значення для обхідного листа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо звільнений від проходження військової служби, то всеодно в той же кабінет треба, куди військовозобов'язані студенти чергу займають? Чи це не має значення для обхідного листа?

по крайней мере, в 1998 году в ровенском военкомате были два разных кабинета... один для тех, кто ещё не служил, другой для тех, кто в резерве...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо звільнений від проходження військової служби, то всеодно в той же кабінет треба, куди військовозобов'язані студенти чергу займають? Чи це не має значення для обхідного листа?

Якщо вчишся в ЛНТУ і комісований, то печатку поставлять в мобілізаційному відділі на Львівській. В мене так одногрупник ставив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще таке питання:

навчальна частина не підписує обхідний поки не принесеш довідку про працевлаштування. де можна подивитись як виглядає так довідка, може в кого є зразок? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...