Перейти до змісту

Существует ли в Украине проблема языка?


difoto

Проблема языка  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Вони знають мову, можуть нею розмовляти, але принципово не роблять цього. ЧОМУ??? Чому ви все прикривається тим, що "нам и так нормально, всё равно все понимают". То що, треба переставати вас розуміти? Так буде краще?

Шо за наезд? Со всех экранов твердят что двуязычие, что нет проблем с языком, все всё понимают. В интервью вопросы задают на русском, отвечают на украинском, и наоборот.

Саня

Исторический источник патриотизма — веками и тысячелетиями закреплённое существование обособленных государств, формировавшие привязанность к родной земле, языку, традициям.

Здесь ключевое слово не языку, а веками и тысячелетиями закреплённое существование обособленных государств.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 479
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Саня, скажи мне как на духу: а ты кого это москалями обозвал? а?

Скиник, а значит цыганам можна говорить между собой на своём языке, а мне с подругой (просто потому что нам так удобнеее) нельзя на русском общаться?

Так циган навіть за народ вважати не можна - це ж бидло! Що з них візьмеш?

Шо за наезд? Со всех экранов твердят что двуязычие, что нет проблем с языком, все всё понимают. В интервью вопросы задают на русском, отвечают на украинском, и наоборот.

Але погодься, коли розмовляють один російською, інший - українською, то це так по-ідіотськи звучить з екрана. Підтвердження тому канал Україна. Декілька днів назад дивився по ньому, як два лікаря розмовляли різними мовами: вилядали вони, м"яко кажучи, як два дібілоїда!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Псевдорокер, мне если чесно, глубоко глубоко по барабану как это будет выглядеть, я разговаривала, разговариваю и буду разговаривать на русском языке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому воно треба оте: "вопросы задают на русском, отвечают на украинском, и наоборот"??? Самі пишете, що українську мову знаєте, добре володієте, в школі десятки отримуєте... А розмовляєте російською. До вас звертаються українською, а ви всерівно відповідаєте російською. І вважаєте це нормальним. Що було добре, то треба щоб співрозмовник при спілкуванні з вами переходив на російську. Так би було геть добре.

Звідки взялася ота принципова позиція не розмовляти українською?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, я не требую от своего собеседника общаться со мной на русском. У меня нет таких намерений уничтожить украинский язык и тд и тп. Просто в школе, дома и в компании своих друзей мы общаемся на русском, нам так проще. Когда занималась спортом, на тренировках разговаривала на украинском. На работе разговарваю на украинском. А на форуме так реально удобнее. Скажите мне все "Настоящие патриоты Украины" А что Вы сделали для своей родной страны?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

админы, закройте тему.

голосование можно считать состоявшимся, а тема сваливается во Флейм, в котором одно и то же в десятый раз обсуждается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я проти! Досвід борди показує, що у розділі "флейм" людям срати не так прикольно як в політиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

админы, закройте тему.

голосование можно считать состоявшимся, а тема сваливается во Флейм, в котором одно и то же в десятый раз обсуждается.

Тема була створена для того, щоб показати, що проблеми немає, всі задоволені? А як тільки було висловилено думки, що суперечать вашій позиції - то зразу закрийте тему?

От Kate запитує що ми зробили для своєї Батьківщини. Ні щоб почати з себе, але ж де там, їй глибоко по барабану...

Здесь ключевое слово не языку, а веками и тысячелетиями закреплённое существование обособленных государств.

Невже ви серйозно обмежуєте історію України останніми 17 роками? Так, Україна віками була під гнітом, але були й славетні часи для нашої Батьківщини. Де була Москва, коли Україна вже мала свою державність?

Якщо зараз ви свідомо нехтуєте українською мовою, то де візьмуться оті століття незалежності? "Лягти" під Москву - ваша позиція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я думаю, Саня, це ти вже занадто! Навряд Кейт прямо таки хоче "лягти" під Москву! По-моєму дівчина-то якраз має позицію доволі зрозумілу і ІМХО доволі непогану! Вона не відкидає ні ту, ні ту мову, ні ту ні іншу культуру - її погляди стоять опосередковано! А от в інших тут все крутіше...

Що роблю для своєї держави: працюю, сплачуюю податки! Плюс намагаюсь не смітити (погодьтесь НЕ СМІТИТИ - це немало). Не раз від мене отримували друзі, родичі і інші люди п..здов за те, що смітять на вулиці. А подивіться, що робиться на березі Стира після масових гулянь - все біле від пластика.

Бидлуватість і меншовартість, ось основні проблеми українців!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саня, відповідаю на твоє питання(щодо вчинків для батьківщини): я вчуся, намагаюся відтворити народні традиції(та в мене це непогано виходить), намагаюся зберегти свою Країну зеленою та чистою, ми в школі носили варення у зоопарк, коли народилося ведмежатко. Я не розмовляю українською, але я багато чого( в свої ще досить молоді роки) намагаюся зробити для Батьківщини! А ти, мені здається, тількі сидиш і трандиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі лише здається. Дякую, що відповіла на своє ж запитання. Дякую, що відповіла саме українською. В тебе це непогано виходить. До того всього що вже зроблено, якби добавити спілкування українською - ціни тобі не було б :-).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

натрапив сьогодні в контакті на групу <K I В Е Р Ц I>, там вся інфа про групу російською мовою. здавалося, що це західноукраїнське містечко має бути україномовне, але маємо навпаки. напевне хочуть показати свою більшовартість, обраність, чи просто показати що вони теж парускі можуть балакати.

питання:

Чому інформація про групу та написи на стіні російською мовою?

відповідь:

что??? вот я с этим не согласен с тобой! вот дава инет не будем уже делит на русских и украинский! а то меня уже это настолько надоело слушать! главное не то на каком языке ты разговариваешь а чтобы люди могли друг друга понимать!

ото смалять чуваки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ківерцівські жгут!

Може це були підступні циганські хачікі! Але ні, для цих взагалі Інтернет, це щось шайтанське!

а знаєте,як цигани в Ківерях вечеряють: сухариками бім-бім! Мля, ща помру зі сміху!)))))))) Це мені дійсно розказували тамтешні мешканці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скиник: а почему ты разговариваешь на украинском языке, а не на русском ?

меня как русского человека это глубоко оскорбляет, что ты позволяешь себе

разговаривать не на моем родном языке. Это что, подчеркивание комплексов или

неумение выразить свою мысль ? Да как ты вообще смеешь использовать украинские, а

не русские запятые и точки. И даже - я видел это неоднократно - украинские

восклицательные знаки вместо русских. Это позор, скиник. Это тотальный позор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скиник: а почему ты разговариваешь на украинском языке, а не на русском ?

меня как русского человека это глубоко оскорбляет, что ты позволяешь себе

разговаривать не на моем родном языке. Это что, подчеркивание комплексов или

неумение выразить свою мысль ? Да как ты вообще смеешь использовать украинские, а

не русские запятые и точки. И даже - я видел это неоднократно - украинские

восклицательные знаки вместо русских. Это позор, скиник. Это тотальный позор.

По-моєму! Це вже фуфлижний наїзд! Краще щось би толкове написав! Про циган наприкад!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема языка в Украине есть. Хорошего языка взять проблема smile.gif

Ой, нимагу....:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема языка в Украине есть. Хорошего языка взять проблема :)

О, оце я розумію,хоч і не про циган, але дотепно! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Костя, а ти себе рівняєш до циганів? :)

2) Про зневагу над Українською мовою за совка говорили навіть мої батьки і інші знайомі старші люди(40-60 років)(Які взагалі аполітичні). Але, як то мовится "Два Рима два світа". Ви живете в вашому світі, ми в свому. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скиник: а почему ты разговариваешь на украинском языке, а не на русском ?

меня как русского человека это глубоко оскорбляет, что ты позволяешь себе

разговаривать не на моем родном языке. Это что, подчеркивание комплексов или

неумение выразить свою мысль ? Да как ты вообще смеешь использовать украинские, а

не русские запятые и точки. И даже - я видел это неоднократно - украинские

восклицательные знаки вместо русских. Это позор, скиник. Это тотальный позор.

трави відсипеш? о_О

Проблема языка в Украине есть. Хорошего языка взять проблема :)

от завжди знав що росіяни не вміють свиней вигодовувати... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Костя, а ти себе рівняєш до циганів? :)

2) Про зневагу над Українською мовою за совка говорили навіть мої батьки і інші знайомі старші люди(40-60 років)(Які взагалі аполітичні). Але, як то мовится "Два Рима два світа". Ви живете в вашому світі, ми в свому. :)

1) цыгане - реальные патриоты

2) и не надоело уже скулить ? никто тебе лично из жопы вылезти не запрещает.

Проблема языка в Украине есть. Хорошего языка взять проблема :)

от завжди знав що росіяни не вміють свиней вигодовувати... :ok:

вижу вместо зарницы ты играл в свинопасов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скиник: а почему ты разговариваешь на украинском языке, а не на русском ?

меня как русского человека это глубоко оскорбляет, что ты позволяешь себе

разговаривать не на моем родном языке. Это что, подчеркивание комплексов или

неумение выразить свою мысль ? Да как ты вообще смеешь использовать украинские, а

не русские запятые и точки. И даже - я видел это неоднократно - украинские

восклицательные знаки вместо русских. Это позор, скиник. Это тотальный позор.

я в себе на Батьківщині. україномовній. я ж не приїхав кудись й не розовляю своїм язиком.

Костя

от цигани використовують арабські цифри, це є підтвердженням того що вони приховані ісламісти, можливо радикали. ;)ніпарядак в странє лол!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вижу вместо зарницы ты играл в свинопасов :)

;)

захотілось на особистості перейти? о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот чесно я б не хотів десь на сході заговорити на укр мові почути в свою сторону "бандера херов" і получити люлєй...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як завжди, російськомовні "ісконнікі" нахабно плутають і привласнють "руський" і "руССкий". Тільки це не робить наші народи ближчими. Якось навпаки, особисто я відчуваю відразу і гидливість до таких "руССких братьев", як і до іншої "калмицької злодійні".

Емський і Валуєвський укази!

Заборона української мови на Кубані!

Дозвіл на відмову від вивчення української мови за часів СРСР!

Насильницьке насадження російської мови в українських школах з 1-го класу!

Тільки тому "узькоязичному" бидлу України ніколи не буде комфортно в нашій країні. Держава не повинна перейматися проблемами лінгвоінвалідів та всіляких інтелектуальних маргіналів...

(с) zo-zo

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...