Перейти до змісту

Существует ли в Украине проблема языка?


difoto

Проблема языка  

127 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Проблеми такі є-з обома мовами!!російська тихо витисняє українську!!!А що держава робить для її збереження-нічого!!Але треба почати з себе!!Вибачте але якщо читати і обговорювати Шевченка на російській-то це те саме що папуаси будуть співати БОже царя храни!!ЗА збереження мови відповідалбний кожен з нас!!ХАй ДІфотіку глибоко по хендехоху що його детишкі чи внукі будуть гаварить чистим украинским Язикам!!!Кожна людина-особистість а мова це ідентифікатор нашого індивідуалізму!!!так що подумайте що ви хочете для своїх дітей-країну без власної мови-а немає мови-немає країни-чи українську утопію де 3-тьо класник не посилає вчителя ,де молодь читає класику ріжною мовою ,де фільми йдуть рідеою мовою,де газети і журнали написані рідною мовою,де депутати не роблять 5 помилок в слові з 4 літер!!Чи ви хочете називатись українцем і спілкуватися російською!!Вибір за нами,майбутнє нашої прекрасної мови за нами!І невже якась мова загарбника і паразита Землі може витиснути нашу гордість,нашу віру,нашу мову!!Чи даремні старання Шевченка,Франка,Лесі Українки та інших героїв України!!!НАвіщо всі ці зусилля в досягненні незалежності коли немає мови!!Погляньте на БІлорусь-вассал росії-мови немає-немає самоідетифікації!!Любіть Україну всім серцем любіть і мову її солов'їну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 479
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

нам ,тажикам, фисе галява хател бить..

Виржил, я б лучше тебе бошку до смерти покалечил :) Бревно без мозгов хоть не думает, но и не скажешь, что "полено глупое"

:)

Ось і зразу видно руSSіста. :) А з якими гаслами ви вбиваєте в москві чорних хай Гітлер, чи хай путін?

Що діфото гітлер форерве?

================РуSSня ти больна.

==================(Невідомий автор)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як парость виноградної лози,

Плекайте мову рідну.

Пильно й ненастанно

Політь бур'ян.

Чистіша від сльози

Вона хай буде.

Вірно і слухняно

Нехай вона щоразу служить вам,

Хоч і живе своїм живим життям.

Довели вже країну до того, що нема кому українською розмовляти. Десятки літ живуть тут, а мову вивчити не можуть. Або знають і не розмовляють. Бо їм і так добре, бо їх і так розуміють. Це неповага до країни, громадянами якими ви є. Які громадани, така і країна :-(

Як можна називати себе справжнім українцем, патріотом, дбати про свою державу мовою сусіда? Ви в Польщі таке бачили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Сяня: Все як в М.Т.Рильського. Якщо порівнювати освітню програму української мови загальноосвітніх шкіл УРСР і України за останніх 50 років з кроком років так в 10 (щоб різницю відчути), то все стає на свої місця. Мова до ... "вільної і незалежної" розвивалась, а при наявності "проблєми україномовності" в плані розвитку - зробила крок в минуле.

Як не надто суттєвий, але яскравий приклад: всі пам"ятають надпис над вхідними дверима школи "Ласкаво просимо", а в 58-му писали "Добро пожалувати"

А про поляків, то це явний перебор ( порівнювати) . Там 5-ти річний ссикун кричить "Єстем поляк" і б"є себе кулаком в груди. Про що мова, коли пріоритетом роботи нижньої палати парламенту Польщі є "Полонія" - то є підтримка діаспори в усьому світі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і зразу видно руSSіста. wink.gif А з якими гаслами ви вбиваєте в москві чорних хай Гітлер, чи хай путін?

Що діфото гітлер форерве?

================РуSSня ти больна.

==================(Невідомий автор)

Здесь была масса оскорблений в сторону юзера "Вергилий84"..... Сгоряча, конечно. Что ж с него возьмешь, он же маленький еще.

Вергилий, не умеешь спорить еще, не лезь.

Хотя все таки, найти бы тебя, и по голове дурной надавать.Сссучара бацильная.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і зразу видно руSSіста. wink.gif А з якими гаслами ви вбиваєте в москві чорних хай Гітлер, чи хай путін?

Що діфото гітлер форерве?

================РуSSня ти больна.

==================(Невідомий автор)

Ось і відразу видно далбайоВВа.

Тупое нечто.

Уродец малолетний.

В школе ногами сильно бьют,да? И еще наверное по голове.

Не умеешь спорить еще, не лезь.

Найти бы тебя, и по голове дурной надавать.

Попрошу Вануса відреагувати на пост зверху

2Експерт-МИ сперичаємось на борді з урахуванням певних правил!!!

1. не матюкатись

2. не обзиватись

3. не флудити

4. старатись не відходити від теми

5. не ганити на Україну, її державність, символіку, президента

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, вже битись збираються! :)

Правильно казав М. Задорнов: "В наших людей вектор сили не туди направлений!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попрошу Вануса відреагувати на пост зверху

И заодно еще 200 постов....

Это капец просто. А постоянное "москали", "руссити" и тому подобное - это не оскорбление по вашему?

У меня, между прочем, в России родственники, и друзей очень много.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у меня папа с мамой русские, но по некоторым причинам здесь оказались и теперь слышим постояннно "москали" или что-то в этом роде в свой адрес. А я привыкла, сначала "с пелёнок" меня научили на русском разговаривать, а потом я уже переучилась, специально, чтобы знать язык страны в которой я родилась и живу.

Я имею 10 баллов по украинскому языку и 9 баллов по русскому(грамматику плохо знаю). Могу даже поместить сюда запись с диктофона как я рассказываю стихотворение М. Рыльского "Мова". Не отличите от обичныго украинского ученика, так что ненужно лишних слов. То , что я говорю на русском, не означает ещё то, ято я не умею на украинском говорить и не уважаю родную страну, просто пусть буду я таким уникальным человеком: говорить н русском, уважать Украину.

Если модераторы считают оффтопом, то извините. БЫл один хороший случай. У нас русская школа, и все уроки(кроме уроков украинского языка и украинской литературы конечно) проходят на русском. У нас на доске ещё не успели вытереть после урока украинского языка начало стихотворения"Мова" Рильского. Было написано примерно так:

Рильській сказав:

"Як парость виноградної лози,

Плекайте мову.

Приходит химичка на следующий урок, удивлённо смотрит на доску и говорит: " А почему не всё стихотворение?,

ну, 8-а(к нам обращается) , как Максим Рыльский дальше сказал?. Все молчат. "Ех вы" - говорит химичка. И взяла, да рассказала всё сихотворение сама. У всех челюсти чють не поотпадали. Так что я Вам скажу, что если человек разговаривает на русском то это ещё ничего не означает. Ещё раз сори за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kate, респект.

Вот вам пример - настоящий патриот новой генерации, получше многих свидомитов.

Школа та о которой я подумал.... Победы 16?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Школа та о которой я подумал.... Победы 16?

а в Луцке больше нет школ с преподаванием на русском.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в Луцке больше нет школ с преподаванием на русском.

Как это?

Откуда дровишки?

По вашему товарищ Kate бредит? Вроде, пишет о себе в настоящем времени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, 5-я была единственной школой с преподаванием на русском, по крайней мере лет пять назад. Моя знакомая вернулась с ДВ в Луцк, но потом перебралась из Луцка в Москву. Одной из причин была та, что малому-первокласснику нужно было через весь город добираться до 5-й школы, единственной русскоязычной ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ONLY 2 Kate ----- (На рахунок з дядьком в автобусі ситуація була не зовсім нормальна) :0015:

Але ось питання. Як на твою думку можна знищіти націю в духовному плані? (Підскажу існує лише один спосіб)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Only to Vergil84

Можешь привести пример знищеной в в духовному плані націі ? (Може в Iрландіі?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, 5-я была единственной школой с преподаванием на русском, по крайней мере лет пять назад. Моя знакомая вернулась с ДВ в Луцк, но потом перебралась из Луцка в Москву. Одной из причин была та, что малому-первокласснику нужно было через весь город добираться до 5-й школы, единственной русскоязычной ...

Ну в принципі воно і правильно: в Москві російськомовні школи завжди близько...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво а чи є хоч одна україномовна школа в Рассєї, де так багато українців?

випускники5-ї школи кажуть що знають відмінно українську, а при спілкуванні роблять зовсім дрібні помилки(найчастіше це спілкування за російським правописом і граматикою. пр.: клаССно, на Україні, к початку, на українській.). ось так називається "я відмінно знаю українську мову" ?

спершу вивчіть державну, а далі балакайте хоч на івриті чи сибірській говірці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане, skinik, можливо влаштуєте мені диктант?

Я Вам вот что скажу: ошибки в устной украинской речи есть и у людей, которые учились и учатся в украинских школах. Вот я общалась с одним парнем, ему 24 года было в прошлом году. Он учился в 2*(не буду говорить какой) школе. Он делал такие ошибки как на пример: "пайдьом кудись погуляєм", " А чьо ти друзєй своїх не кличеш" и много других. И это не единственный человек, которого я знаю, из тех, что делают такие ошибки и учились в украинской школе. Я не патриот? Докажите!

Пане, Vergil, я рахую, що націю в духовному плані можна знищіти, якщо народ втратить вріу в свою націю.

В 5 школе не патриоты? Да? А почему тогда в нашей школе есть фолкльорный коллектив? И я в нём принимаю активное участие? Мы стараемся выучить традиции своего народа и возрождаем их на сцене.

И на последок добавлю, что 5 школа the best of the BEST!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане, skinik, можливо влаштуєте мені диктант?

Я Вам вот что скажу: ошибки в устной украинской речи есть и у людей, которые учились и учатся в украинских школах...

Це результати тих зусиль, які здійснювалися заради знищення української мови, українського народу. Вони дають свої плоди. Переважна більшість лучан розмовляє суржиком. Я не виключення.

Все це свідчить про те, що вже зараз треба серйозно братися за відновлення української мови, прививати з дитинства любов до рідної мови, вивчати її та постійно вдосконалювати.

to Kate: одне речення - не показник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Kate -- Гладко говориш. :)

1) Росія небулаби тим чим вона зараз є якщоб вона втратила свою мову.

-------------------------------------------------------------------------------------------

А ось пропозиція до всіх грамотних випускників (5-ї школи) які так хочуть русикфікувати всіх і все. Ви так любите вашу руSSку речь, а в світі є ще так багато регіонів де незнають вашої мови, наприклад Кавказ. Поїдьте туда колективно, викладайье вашу мову там? Тут вже всі більш менш русифікувалися(Крім мене і ще декількох людей) і вчіть руSSкій речі чеченів в лісах, а вони вам за це дякую скакжуть :) ? Тут вже вам не так цікаво, вже нема з ким по серйозному опонувати, а там СТІЛЬКИ БЕЗГРАМОТНОСТІ............. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось пропозиція до всіх грамотних випускників (5-ї школи) які так хочуть русикфікувати всіх і все. Ви так любите вашу руSSку речь, а в світі є ще так багато регіонів де незнають вашої мови, наприклад Кавказ. Поїдьте туда колективно, викладайье вашу мову там? Тут вже всі більш менш русифікувалися(Крім мене і ще декількох людей) і вчіть руSSкій речі чеченів в лісах, а вони вам за це дякую скакжуть laugh.gif ? Тут вже вам не так цікаво, вже нема з ким по серйозному опонувати, а там СТІЛЬКИ БЕЗГРАМОТНОСТІ............. ohmy.gif

Блин, почему он еще не в ридонли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже нема з ким по серйозному опонувати

да, тебя я не считаю серьезным оппонентом.

а если купишь мне билеты в Россию - пожалуйста, прийди вручать лично.

Kate, опять плюсы с минусами путаешь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...