Перейти до змісту

ПМС. Те із чим ми, чоловіки, стикаємося постійно!


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Сабж.

ось це пояснення

Чому власне, завів про це мову, хм.. раз еротоманія, то все що пов'язано із еротичним, себто, сексуальним повинно мати місце.

Проблема насправді стосується не лише жінок а й чоловіків..

Хіба раз ми чули щось типу:

"Голова болить", "Не можу" "не хочу", і.т.п.

Суть в тому, що ми теж повинні зрозуміти причину цих "відмазок" і старатися долати їх разом. тоді і сім'я міцніша, і радість від сексуального задоволення більша.

З.І. "Ми" - говорю від імені чоловіків, мужчин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, що є, то є... Не буду лукавити, бо має місце. І види відмазок можна збирати у колекцію: я кремом намазалась, дитина погано спить, дуже гаряче, треба виспатись і т. д. і т. п. :D

Хоча скажу, особисто за себе, що саме той факт, що чоловік не звертає увагу на мої відмазки і .... -заводить мене. А ще перегляд еротичних фільмів, добре ліквідовує ту придуману причину і викликає бажання перенести сцени фільму у реальне життя :)

Такщо, чоловіки, будьте чоловіками ;) бо той факт, що чоловік змирився з відмовою не дуже подобається. Такі вже ми є суперечливі. Поламатися, святе діло :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D Батько залишився з маленькою дочкою один. Ввечері ніяк не може вкласти її спати. Перепробував все. Донька каже:

- Пошепчи мені на вушко як мамі.

Батько щось шепоче.

Дівчинка засинаючи:

- Ні,ні і ні! Втомилась, як собака!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До жіночої половини:

Шляхи подолання - розкрийте секрет!

Не знаю, як в кого, а мене день-два краще не зачіпати, бо нагавкаю ні за що ні про що....

нам тре тоді побільше ласки, ніжності і турботи....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ласками і ніжностями з вами тоже приходиться бути обрережним - а то без рук останешся. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та, думаю,що в кожної жінки ці дні проходять по-різному. От я , напраклад, в такі дні можу і покусати :) , і "довести", і "завести". Сама свої дії пояснити не можу. Тому , думаю, що ота друга половинка повинна знати чи бачити з якої сторони підходити ( або взагалі краще не чіпати , щоб не покусала) . А ласкою та увагою ( їх ніколи забагато не буває), думаю будь-який синдром подолати можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повинна знати чи бачити з якої сторони підходити ( або взагалі краще не чіпати , щоб не покусала) .

Коли в Оксаночки Собчак ПМС. Короткий мануал:

не рекомендую підходити ззаду - травмонебезпечно;

не раджу підходити спереду - вкусити може.

Підходити треба з лівого боку, одною рукою братись за гриву, другою за луку сідла і вставляти ліву ногу в стремено.

© Йа

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По собственному опыту - таки да, может и "покусать" :) (причем иногда вполне буквально - у меня вот до сих пор желтеет след от зубов с правой стороны груди - неделя прошла, кажись :)) - но секс в эти дни вообще ШИКАРНЫЙ... :smoke: Запоминается надолго. :friday: Так что ради такого можно и потерпеть "издевательства" и "экзекуции" день-два... :wub:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

1-й метод подолання - секс и не попадатися на очі(бо ефект вид сексу трымаеться недовго).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Ранок. 3-й день критичних днів дружини. У чоловіка ранішня ерекція.

Дружина нащупує цю справу під ковдрою:

- О! Я важіль перемикання швидкостей знайшла! І куди їдемо?

- Їдемо? На нейтралці стоїмо, червоне світло!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене відмазки з являтьться тому що іде емоційне незадоволення. Сказать в очі шо не так якось прямо не виходить (дурна звичка), то це все відображається на кохані. Емоційний рівень - от проблема в моєму випадку. Чоловікові варто лише просто поговорить і вивисти жінку на ту тему, що вона сама розказала шо не так і чому. Ну а там вже і можна найти вихід. Це моя сторона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої причини відмазки:

Сон - це святе. Дійсно не висипаюсь, і коли я вже дрімаю :rolleyes: - краще не чіпати...

Ще пропадає бажання від того, що знаю наперед, що за чим буде відбуватися.

Щодо методів подолання:

еротичний масаж :rolleyes:

кава/винце в "постель" і т.д. :)

Просто нам всім, як чоловікам так і жінкам потрібно більше уваги, турботи, розуміння. Коли цього всього вистачає - всі чакри відкриваються і .... відмазки не потрібні :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, а чому зразу проблема? Знаю жінок, які в ці дні навпаки стають добріші і ніжніші, причому без всіляких "заводів" :) Видать в кожної вони по-своєму протікають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПМС це не враг, це реакція організму.

Міняється рівень гормонів і це не контролюється, на жаль :(.

Є жінки, в яких ПМС немає.

Я стаю дещо істеричною, можу то плакати, то сміятися.

На рахунок відсутності бажання сказати не можу, майже не страдаю таким.

Але важко щось хотіти коли дуже болить голова, скаче тиск, міняється емоційний стан.

Чоловіки, будьте поблажливими, жінки в такий час дуже потребують розуміння і любові.

Їм самим дужко важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...