Перейти до змісту

Продам LG D325


Westsider

Рекомендовані повідомлення

Продам телефон LG D325. Завжди носився в чехлі, стан ідеальний, проте не включається. Потрібна перепрошивка. Ціна - 500 грн. 

 

099 520 81 52

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви впевнені що в прошивці діло? які дії з ним проводились? в них часто вмирає флеха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Oli сказано:

Так написано же

Вважати за поломку я теж можу одне, а на практиці може виявитись зовсім друге... того й запитую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про проблему питав у сервісному центрі. Сказали, що діло у прошивці. Проте я не нав'язую нікому їхню думку.;)Бачив люди продають такі самі розбиті моделі на запчастини за схожою ціною, тому можливо комусь він стане у нагоді, адже візуально він в ідеальному стані. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Denis196 сказано:

ви впевнені що в прошивці діло? які дії з ним проводились? в них часто вмирає флеха

 

так і є

якби прошивка - автору прошили б, і тел продавався робочим

 

на олх реально загон по цінам на неробочі і напів робочі телефони, тому олх не показник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, flashmax said:

 

так і є

якби прошивка - автору прошили б, і тел продавався робочим

 

на олх реально загон по цінам на неробочі і напів робочі телефони, тому олх не показник

Я показав реальну ситуацію потенційним покупцям і не збирався прошивати його і кричати, що він новий, а просто правдиво вказав на проблему. Так що, бажаю вам не судити інших по собі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 minutes ago, Саня94 said:

заберу за 300 грн весь треба на дерибан, контакти 0507747595

 

Є такий самий, лише білий, віддам за 250)

Дитина побила скло, замовив в Китаї, поки воно йшло, на самому дисплеї пішли кольорові смужки))

Вмикається, працює (смужки, звісно, заважають :) ), акум оригінальний, тримає норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Westsider сказано:

Я показав реальну ситуацію потенційним покупцям і не збирався прошивати його і кричати, що він новий, а просто правдиво вказав на проблему. Так що, бажаю вам не судити інших по собі. 

 

необов'язково кричати що він новий

але продати робочого телефона в такому гарному стані - шансів набагато більше, при цьому і дорожче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yu2007 сказал:

 

Є такий самий, лише білий, віддам за 250)

Дитина побила скло, замовив в Китаї, поки воно йшло, на самому дисплеї пішли кольорові смужки))

Вмикається, працює (смужки, звісно, заважають :) ), акум оригінальний, тримає норм.

Треба самий модуль робочий ( не з побитим склом)і батарея!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, Саня94 said:

Треба самий модуль робочий ( не з побитим склом)і батарея!

Віддам за 400. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...