Перейти до змісту

Прийму в дар або куплю USB адаптер до миші Titanum


nikolas

Рекомендовані повідомлення

Прийму в дар або куплю USB адаптер до  миші Titanum TM116E  , можливо в когось лежить без діла тільки робочий. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для кожної мишки адаптер унікальний. Просто підставити від іншої не вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, FunTom сказал:

Для кожної мишки адаптер унікальний. Просто підставити від іншої не вийде

Він вроді написав яка у нього мишка) В одинакових моделях точно одинаковий

А взагалі в логітечах, наприклад, підходить, навіть якщо моделі різні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, AlexL8 said:

Він вроді написав яка у нього мишка) В одинакових моделях точно одинаковий

А взагалі в логітечах, наприклад, підходить, навіть якщо моделі різні)

 

Однаковий тільки з вигляду. Кожна мишка разом з сигналом передає унікальний id, який розпізнається адаптером. 

Як Ви собі уявляєте роботу з безпровідними мишками в одній кімнаті, якщо їх кілька однакових?

В більшості випадків цей код вшитий і для того, щоб використати адаптер необхідно взнати цей id, та перепрошити контролер приймача (якщо за це хтось візьметься).

Виключення становить ЛИШЕ фірма Logitech. При певних маніпуляціях деколи вдається спарувати деякі "нерідні" пристрій та адаптер, але і то далеко не завжди буде коректно працювати. Крім того, в Logitech можна замовити новий адаптер замість втраченого за серійним номером пристрою.

 

Коротше кажучи, простіше купити нову мишку.

 

П.с.: Доводилось детально вивчити цю тему і якби тут було таке просто рішення, то не довелося б мені списувати на смітник практично новий безпровідний комплект

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Logitech все простіше, примітивний донгл - nano, через утилітку можна прив'язати на майже будь-яку їх мишу. Продвинутіший Unifying взагалі можна поженити хоч на 6 пристроїв одночасно.

ну а всі маловідомі чи безпородні аксесуари, таки одноразові, що випливає із ціни..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, FunTom сказал:

 

Однаковий тільки з вигляду. Кожна мишка разом з сигналом передає унікальний id, який розпізнається адаптером. 

ой тільки не треба ляля, сам не один раз губив ті адаптери, потім брав з іншої мишки де там гнопка глючила чи скрул і все нормально працювало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, FunTom сказал:

 

Як Ви собі уявляєте роботу з безпровідними мишками в одній кімнаті, якщо їх кілька однакових?

точно так же як роботу кількох одинакових планшетів на одному вай фай роутері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, FunTom сказал:

 

П.с.: Доводилось детально вивчити цю тему і якби тут було таке просто рішення, то не довелося б мені списувати на смітник практично новий безпровідний комплект

Пф, ось зараз беру мишку Сrown номер один (сама мишка вимкнута on/off) беру адаптер з мишки номер два вставляю в комп"ютер, вмикаю мишку номер один - вуаля все працює. Спорити не буду, може в якихось мишках і не прокатить, але ті що мені попадались в одинакових моделях все робить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що в таких дешевих мишках (за ~100грн) виробники не заморочувались робити якусь прив'язку чи фільтрацію.

тому можна брати будь яку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, AlexL8 сказано:

В одинакових моделях точно одинаковий

звідки такі категоричні висновки?

в мене в одному помешканні трудяться три Rapoo M218 (вони ж М10 https://hard.rozetka.com.ua/rapoo_m10_black/p734919/ ) - всі три можуть бути включені одночасно, але кожна працює тільки зі своїм приймачем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Marshall сказал:

думаю що в таких дешевих мишках (за ~100грн) виробники не заморочувались робити якусь прив'язку чи фільтрацію.

тому можна брати будь яку.

можливо і так, на дорогих не перевіряв

 

6 минут назад, rrid сказал:

звідки такі категоричні висновки?

чому категоричні, просто взяв пару одинакових мишей в районі 150 грн і попробував, все працює

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот є в когось від дешевої миші адаптер який не потрібен чи ні ? Спробувати чи буде працювати .  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є штук 5 мишок, що глючать або не працюють. Можеш підійти вибрати і попробувати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, nikolas сказал:

Ну вот є в когось від дешевої миші адаптер який не потрібен чи ні ? Спробувати чи буде працювати .  

пля я ж пишу має бути така ж модель, а не будь який адаптер від хз яких мишок хД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що мені мішає взяти і попробувати інші? Чим чорт не шутить.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...