Перейти до змісту

Візьму на підселення


serhiy.k

Рекомендовані повідомлення

Візьму на підселення в окрему кімнату бажано одного (1100),  в крайньому разі двох (650+650) хлопців. Компослуги порівну. Я знімаю двокімнатну квартиру, в якій одна прохідна, а одна окрема кімната. Сам живу зараз в прохідній. Власник не проти підселення.

 

Це частина приватного будинку біля Волиньобленерго, яке на Яровиці, район к-ру Промінь. В квартирі є кухня, санвузол, ванна, вода, електрика, інтернет, пральна машинка.

 

Обов'язкова умова - відсутність шкідливих звичок, запах тютюну не переношу, а з тими, що випивають, мав дуже негативний досвід проживання.

Сам я є протестантом і вегетаріанцем, але ця інформація лише для ознайомлення, важливі речі для мене  - це ті, що описав вище.

 

Зв'язок через приватні повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.10.2018 at 10:05, AlexL8 сказано:

Скільки взимку компослуги виходять?

 

Газ у мене був приблизно 1200-1300, світло біля 500 грн. Тут вже сам скільки напалиш, там стоять печі, на газу. На світло лічильник двохдіапазонний, вночі дешевше. Минулої зими власник скинув 500 грн на зиму, якщо скине і цієї, то можна буде скинути 200-300 грн на зиму.

 

On 30.10.2018 at 13:13, Tom сказано:

Фото квартири?

Надіслав в приват.

 

Можливо я не точно пояснив, я живу в прохідній кімнаті, тобто, щоб зайти в вільну кімнату, треба буде пройти через мою.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...