Перейти до змісту

Вопрос к подсети 10.36.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Всем-всем-всем из 10.36!!!

У меня такой прикол случился. Сижу, работаю, время - около 23:30... тут раз - и авторизатор стаёт красным (неправильный пароль или ip-адрес). Инет, соответственно, пропадает.

Что это может быть? В сетке ходит вирусняк и меняет МАС-адреса сетевых карт или генерит непонятные пароли? Перезагрузка авторизатора и компа ничего не даёт. Инет если и появляется, то на полторы минуты, а дальше снова "неверный пароль".

Это только у меня такое или у всех 10.36-тых?

С утра, вроде, всё нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

arp spoofing, з допомогою користувачів і їх дзвінків в підтримку часто виявляються і відключаються.

Не лінуйтесь дзвонити щоб фіксували такі випадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звонил вчера-сегодня ночью :)

А что это за зверь - arp spoofing? Его кто-то специально запускает или это всё случайно происходит?

P.S. В принципе, понял что это такое. Осталось выяснить вторую часть вопроса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Користувач попереджений поки що повідомленням в авторизатор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, есть такая фигня.Было вечером, примерно во столько же. С утра все нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І в мене таке було, десь в 22.40. Звонив в Датагруп. Сплять там! Ух..

З.І. А ше в мене вже 5-тий день як хтось заразився вірусом і ключик стає чорним на 2-5 хв. потім знову працює все. Звонив 4 раза в датагруп. На 4 раз толковий мужик сказав шо оформить заявку ;) А то надоїло, шо кормлять мене обіцянками, а результату небуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Было то же самое. В голове возникло 2 варианта - либо хакерская атака, либо настройки-перенастройки чего-то там на главном сервере.

Длилось часа 2, звонить не стал, но раз такое дело, в следующий раз позвоню обязательно. Предупрежден - значит вооружен. :P

P.S. Да, кстати, Доктор Веб как раз в тот вечер нашел какой-то вирус где-то после 22... Не знаю, связано ли с этим случаем... Обычно вроде все тихо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на рахунок цього нічого не скажу бо вчора не сидів за компом... а от в мене було дещо інше правда це може аж ніяк не стосується нашої підмережі але раз флейм :) то можна сказати. загалом така от штука - від пару секунд до хвилини десь відключаться інет, стає чорний ключик і так періодично на протязі дня, вроді не мішає особо, але дивно з чого б це?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Краще хай ключик стає чорним, ніж за ваш рахунок хтось буде в інеті сидиті :)

А так, головне якнайшвидше повідомляти про такі випадки.

Ніхто це не ігнорує, що відбувається нам відомо і робимо все щоб попередити і ліквідувати такі випадки. Хто пробував розібратись в питанні, що це і з чим його їдять, добре знає що це непросте питання і засобів позбутись цієїї зарази дуже мало. Така особливість технології. Як варіант - це тотальна і жорстка прив'язка споживачів послуг з відповідним контролем, що в свою чергу нівецює саме поняття "домашні мережі". Але це ж не всім сподобається, тому є розумний компроміс.

З іншої сторони можна замінити існуюче обладнання на те, що унеможливить такі речі в мережі, але воно буде в на кілька порядків дорожче і тоді вже послуга не буде такою масовою із-за ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
На місці з цим якось можна боротись?

Якщо не помиляюсь KIS може виявляти таку атаку і повідомляти яка IP адреса таке чудить в мережі. Зберігайте цей лог і шліть на support at itt.net.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно, трохи трафіка скушали. добре шо тільки пару метрів :P Єсі такі атаки будуть, то тра вийти з нету зразу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...