Перейти до змісту

Потрібно почистити клавіатуру на MacBook Pro 2017


Nexy

Рекомендовані повідомлення

Потрібно почистити клавіатуру в новому маці. Заїдає пробiл і ще одна кнопка) Самому лізти бажання нема, хто може порадити майстра? А) Ще треба щоб почистили швидко бо це мій основний комп і здавати його не хочеться. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене регулярно заїдає пробіл і рандомно якісь клавіші, бери балон і видувай по інструкції, ще можна аккуратно вийняти клавішу і почистити, я робив, все норм назад вставляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Antarius сказал:

У мене регулярно заїдає пробіл і рандомно якісь клавіші, бери балон і видувай по інструкції, ще можна аккуратно вийняти клавішу і почистити, я робив, все норм назад вставляється.

 

6 часов назад, sanbOK сказал:

https://support.apple.com/ru-ru/HT205662

 

якщо балона нема то компресором)

Продував компресором) І клавіші теж по інструкції знімав. Хотів пробіл зняти але у нього я там зрозумів трохи по іншому кріплення виглядають... Компресором не допомогло.. саме пробіл заїдає більше всього і я хз як його витянути. Щоб не ризикувати я би краще здав людині яка вже це робила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Antarius сказал:

У мене регулярно заїдає пробіл і рандомно якісь клавіші, бери балон і видувай по інструкції, ще можна аккуратно вийняти клавішу і почистити, я робив, все норм назад вставляється.

 

6 часов назад, sanbOK сказал:

https://support.apple.com/ru-ru/HT205662

 

якщо балона нема то компресором)

Продував компресором) І клавіші теж по інструкції знімав. Хотів пробіл зняти але у нього я там зрозумів трохи по іншому кріплення виглядають... Компресором не допомогло.. саме пробіл заїдає більше всього і я хз як його витянути. Щоб не ризикувати я би краще здав людині яка вже це робила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...