Перейти до змісту

Композитна арматура - ЗА і ПРОТИ ( обговорення матеріалу, думки майстрів та споживачів )


Lovetstiney

Рекомендовані повідомлення

Цікавлять Ваші думки стосовно застосування композитної арматури в бетонуванні. Всі За і ПРОТИ.  

 

Хто вже користувався - цікавить результат, чи є відмінність в порівнянні зі звичайною арматурою.

 

armatura-18-20-25-30-35.png.34f38fff4245b66ee32920426cf9706c.png

544674801_w640_h640_2.jpg.494cfc6c7f68040038619d3676eb5efc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не моє, і не ВСІ, але дуже в тему:

Цитувати

Композитка очень удобно там, где надо будет производить демонтаж бетонных конструкций, так как очень легко поддается разрушению поперек волокон, что очень сильно экономит трудозатраты, а то и вовсе их исключает. На этом ее плюсы заканчиваются даже с учетом большой устойчивости к коррозии

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а все ж таки мене цікавили б випадки її застосування. Чув що активно застосовують в дорожніх плитах, фундаментах, армопоясах і т.д. Здається все крім перекриття. 

 

Цікавлять думки і практичні знання використання даного матеріалу майстрами та просто тими хто купував для власного будинку. 
 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Lovetstiney сказано:

Чув що активно застосовують

чому ж не поцікавитись там, де чув? то ж не на борді "чув"?

 

з того, що "чув" я - в переважній більшості випадків застосування недоцільне.

 

наприклад, в перекритті також можна застосувати композитну арматуру - якраз на розтяг вона працює не гірше, ніж металева аналогічного діаметру - маленька проблемка тільки в тому, що її розтяг в рази більший під аналогічним навантаженням, що вимагає для компенсації цього збільшеного розтягу всього-навсього лише збільшити в стільки ж саме разів кількість прутів композитної арматури (що автоматично в декілька разів збільшить витрати :D )

 

не знаю щодо дорожніх плит - не видів, стверджувати не буду що широко застосовують композит, але знаю, що активно беруть б/у плити ще радянського виробництва - і дешевше, як композит, і не треба гадати, як воно себе поведе в польових умовах через надцять років

 

армопояс - призначений для рівномірного перерозподілу вертикального навантаження. як тут можна застосовувати композит, зважаючи на його властивості?!

 

фундаменти - а як на кутах закладати композитну арматуру? що, вже почали випускати бухти композиту, наперед вигнутого під замовника? і як по кутах буде працювати композитна арматура, зважаючи на її властивості?!

 

на будівельних форумах все давно розжовано, і в більшості випадків виробник чесно пише характеристики композитних матеріалів - а далі вже кожен сам може порівняти з металевою арматурою, і переконатись, що економії завдяки композиту навряд чи досягнеш (а в більшості випадків - буде дорожче), а надійність в довгостроковій перспективі під питанням. так, легка, і так - в бухтах, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яких саме майстрів думка цікавить? Хлопців, що її в'яжуть і бетоном заливають?,  то їх думка  нічого не варта в даному питанні. Тим більше думка споживачів (замовників будівництва).

 Тут інженерів толкових питати потрібно! Це ж надійність несучих конструкцій, і найменший прорахунок  фатальним може бути. Як казав один дядько - ідеальна в якості кілочків для помідорів.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Unknown сказано:

Хлопців, що її в'яжуть і бетоном заливають?,  то їх думка  нічого не варта в даному питанні

доводилось металеву арматуру вкладати, і композитну в руках тримав, тому можу не погодитись.якщо гнути не треба - то з позиції роботяги я б надав все-таки перевагу композитній арматурі - вона в декілька разів легша за металеву, відповідно й совати її набагато легше B)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, rrid сказано:

якщо гнути не треба - то з позиції роботяги я б надав все-таки перевагу композитній арматурі - вона в декілька разів легша за металеву, відповідно й совати її набагато легше B)

 

З цим згідний,  але ж хто приймає рішення про використання того чи іншого матеріалу на підставі лише зручності роботи з ним.  Я не виключаю використання композитної,  але тільки там,  де інженер дозволить. Зручність вкладання  - то лише маленький бонус,  якщо пройде такий варіант по інших параметрах. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Unknown сказано:

але тільки там,  де інженер дозволить

а це вже дискримінація робочих спеціальностей, несправедливо це! :D ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж тут поробиш - у кожної професії своя відповідальність ...  :) )))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 21.09.2018 at 10:19, rrid сказано:

доводилось металеву арматуру вкладати, і композитну в руках тримав, тому можу не погодитись.якщо гнути не треба - то з позиції роботяги я б надав все-таки перевагу композитній арматурі - вона в декілька разів легша за металеву, відповідно й совати її набагато легше B)

 

Поділіться будь ласка досвідом. Де б Ви її застосували, а де категорично ні. Дуже дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.09.2018 at 20:59, Lovetstiney сказано:

Де б Ви її застосували, а де категорично ні

особисто я - намагаюсь витримати забезпечення необхідного мінімуму вимог по конструктиву з мінімальними витратами. в моїх випадках, і в моїх знайомих - вибір був за металом - бо в першу чергу після обрахунків це було дешевше (фундаменти, армопояс, перекриття, площадки, а теплу підлогу і не рахував).

якщо відкинути те, що композитна арматура ще не пройшла перевірку часом (на відміну від залізобетону) - то при бажанні і в перекриття, і в армопояс композит можна всунути - просто це будуть додаткові витрати (наприклад, в перекриття - збільшення десь в 6 разів кількості прутів, в армопояс чи фундамент - додавання залізних прутів на кутах чи місцях можливого злому, і т.д.). але це додаткові заморочки і додаткові витрати, і для кожної ситуації повинен бути окремий прорахунок. з розрахунком металу все набагато простіше :)

 

але як арка під в'юнкі троянди, як кілочки для помідорів - композитна арматура супер, оскільки не іржавіє під відкритим небом :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...