Перейти до змісту

Потрібна допомога в виборі пристрою для фото


Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, Юріч сказано:

Ви ж подивіться його спочатку.

на жаль, я на цей гостинний форум заходжу аж з Житомира! так що маю вірити на слово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Oberegy сказал:

на жаль, я на цей гостинний форум заходжу аж з Житомира! так що маю вірити на слово

 

Шкода, що не в Луцьку. Я б хотів все таки таку річ з рук в руки продати, щоб людина подивилась, можливо дати якийсь час на манібек...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

Шкода

отож! я чого тут такі теми створюю, бо завжди толкову відповідь отримую.  А фотік нічого так. Смарта  з доброю оптикою я не потягну, та й не треба поки, в мене старенький Леново паше ще. Але задовбалась вже скакати біля кожних сережок, щоб нормально сфоткати. То Ви принципово в Луцьку тільки продаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Oberegy сказал:

Ви принципово в Луцьку тільки продаєте?

 

Чесно, дуже мало щось продаю, тільки особисті речі, тому ті пересилки не люблю. А раптом Вам не сподобається чимось сонька, хто за пересилки має платити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

раптом Вам не сподобається чимось сонька

а може не сподобатись? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найміть на пробу предметної зйомки когось із місцевих фотографів за адекватний прайс.

фотік - не панацея, потрібно вміти поставити світло, вибрати фон, доповнення, постобробка і тд.

коли підглянете зі сторони як це робиться, можна мізкувати, чи потягну я сам подібний результат (за вкладеннями у техніку і швидкістю освоєння грамотних навиків)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Oberegy сказал:

а може не сподобатись? 

 

Навіть не знаю, як і що відповісти на дане запитання. Люба річ, навіть нова, може тій чи іншій людині не сподобатись, і кожній по своїм, тільки їй відомим, причинам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Deemon сказано:

когось із місцевих фотографів за адекватний прайс

ну коли я вийду на такий рівень продажів, щоб мати на це гроші, то так, це найкращий варіант. А поки мушу власними силами, що поробиш. Крім того, я не роблю промисловими масштабами, вироби одиничні, зробила, фоткаю, виставляю. Це як асортимент зробити, то тоді є сенс. Тим більше, що навіть цей мій фотік колись щось міг, думаю, таки йому прийшла пора. До того ж, знаєте, скільки запросять за фото? в нас ж народ купує дзеркалку і мнить зразу себе фотографом міжнародного рівня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

Навіть не знаю

давайте зробимо паузу. Я так завжди чиню  - як річ моя, вона від мене нікуди не дінеться. Ви подумаєте, я подумаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Oberegy сказал:

давайте зробимо паузу. Я так завжди чиню  - як річ моя, вона від мене нікуди не дінеться. Ви подумаєте, я подумаю.

Ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відчитуюсь, панове. Викупила от таку штукенцію Canon PowerShot G9 за смішні гроші в себе в Житомирі. Поки вивчаю, але фотік непоганий, судячи з відгуків і оглядів. Але  треба освоювати, бо так зразу нахрапом його не візьмеш. Всім дякую за поради.

121.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oberegy сказал:

відчитуюсь, панове. Викупила от таку штукенцію Canon PowerShot G9 за смішні гроші в себе в Житомирі. Поки вивчаю, але фотік непоганий, судячи з відгуків і оглядів. Але  треба освоювати, бо так зразу нахрапом його не візьмеш. Всім дякую за поради.

 

 

121.jpg

 

Ну так не серйозно. Де фото апарата, яка ціна "смішних грошей"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Юріч сказано:

Ну так не серйозно

свій не фоткала, але він такий самісінький, смішні гроші 1500 грн, продавали терміново. Він трішки складний в освоєнні, але навіть на АВТО робить хороші фото. Мені треба саме для роботи, без заморочування. Макро, щоб чітко все і без танців з бубном. Коли не треба робити 20 фоток, потім довбатися у фотошопі. Для інших фото є смарт, маю на увазі сімейні, з подорожей. В них не так важлива навіть чіткість, як фіксація подій. А от з фото для інтернет-магазину складніше, там треба і колір передати, і щоб гламурненько. Ще лайтбокс чи як там його забабахати і все. Тринога є. Ну і навчитись добиватися найліпшої якості

479119746_1_644x461_fotoapparat-canon-powershot-g9-kiev.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...