Перейти до змісту

Куплю проточний електричний водонагрівач


Рекомендовані повідомлення

Цікавить ось такий  проточний електричний водонагрівач

Можливо хтось купував у Луцьку, підкажіть де? Розмірами він повинен встати на маю мойку, але хочеться особисто приміряти. На OLX продають в Луцьку, але навіть, якщо він мені по розміру не підійде повернення не має. З Одеси можна замовити, але з тими пересилками заморочуватися не хочу. В разі, якщо не підійде втрачу кошти. Ще цікавить чи хтось використовує такий девайс, цікавлять відгуки. Мені він потрібен на дачу,переважно для миття посуду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу подарувати аналогічний, тільки він давно куплений, використовували кілька місяців, можливо прижину нагріву прийдеться замінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, frv сказано:

Можу подарувати аналогічний, тільки він давно куплений, використовували кілька місяців, можливо прижину нагріву прийдеться замінити.

Якщо автор теми не забере, то я б батькам на дачу взяв би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Unknown сказано:

Якщо автор теми не забере, то я б батькам на дачу взяв би. 

Попередньо зарезервував у @frv  Якщо не підійде мені по розмірам готовий передати вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
2 годин тому, серж 2016 сказано:

І мені дуже треба ду

же по такій ціні.   Якось дайте знати

По такій вже не буде, брав на опті на велику суму, + виріс долар, зараз з доставкою вийде під 600грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагальному водонагрівач сподобався, легко монтується і простий у використанні, але потрібно хорошу проводку (споживає 3 кВт) і бажано заземлення або ПЗВ. Рекомендую встановити перед водонагрівачем, фільтр від накипу, але обов"язково без поліфосватів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...