Перейти до змісту

Робота на літо


slonenok

Рекомендовані повідомлення

Робота на літо, ну так як воно вже почалося, то хотів би роботу найти.

мені 14 років. Робити буду хоть і прибиральником.

Дуже прошу МЕДВЕДІВ мені в тему не пхати, і не влудити. Особливо прошу вельми шановного Shkodera.

З постами не по темі, переходьте в гілку ФЛУД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робота на літо, ну так як воно вже почалося, то хотів би роботу найти.

мені 14 років. Робити буду хоть і прибиральником.

Дуже прошу МЕДВЕДІВ мені в тему не пхати, і не влудити. Особливо прошу вельми шановного Shkodera.

З постами не по темі, переходьте в гілку ФЛУД.

Береш рекламу і читаєш розділ "Робота" і буде тобі щастя. А взагалі в цій гілці схожі питання вже розглядалися. Раджу пошукатиі , можливо, знайдеш для себе корисну пораду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вставлю трішки офтопу....

хоть топікстартер і чудний трішки - місцями, але подобається його прагнення працювати. Це ж скільки він вже нафлудив схожими постами про будь-який заробіток :) .

Багато хто, особливо з теперішніх підлітків, так прагне сам заробити гроші, щоб не стріляти в батьків?

В деякій мірі я розумію прагнення, сам такий був :) і з мене плюс. Але все ж не варто забувати що підробітки - підробітками, але в дорослому житті потрібно нормальну роботу. То так, на майбутнє, за одним махом - щоб не зациклювався надто на додатковому заробітку. Поки літо - вперед, але під час навчання на першому місці повинна бути освіта, хай яке в нас не досконале навчання, але ж і ніхто не відміняв самоосвіту. І той хто хоче, той буде освідченим і матиме нормальну роботу, а не перебиватись підробітками, хапаючись за будь-що.

З.і я б його взяв би на якусь роботьонку, якби мав змогу ... бажання робити є і воно давно і постійно, як я бачу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...