Перейти до змісту

Оцініть конфігурацію комп*ютера


Рекомендовані повідомлення

проц - Core 2 Duo 2,33GHz/4MB/1333 BOX (LGA775) #E6550

материнка - Asus P5K SE (LGA775, i35P, ICH9, PCIx16, Dual DDR2 1066, 4*SATA2, GLAN, 8ch, ATX)

пам*ять - DDR2 2048M 800MHz Patriot

вінт - HDD 400G, 7200, Samsung, 16M Buffer Serial ATA II (HD403LJ)

відео - GeForce 8800GT Gigabyte, 512Mb, 256bit, SLI, PCI Express

це має бути ігрова машинка, хто що скаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сформулируй вопрос нормально ....что значит "це має бути ігрова машинка" )) ??

если ты имееш в виду можно ли на ней играть то да можно .....в принцепе можно играть и на пентиуме1 другой вопрос во что )))

У меня например стоит все тоже самое только видео 8600ГТС и хватает пока что на все ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Советовал бы брать лудше 9600 gt по производительности, от 8800 она отличается мало, а вот стоит изрядно дешевле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

материнка - Asus P5K SE не дуже вдалий вибір.

Я би взяв щось з цього:

Asus P5K Premium.

Asus P5K-E.

Abit IP35-PRO.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Память Patriot раджу поміняти на сертифіковану під цю мамку(напр. Kingston, Samsung)бо в мене Р5К-виникли проблеми з памяттю(глюки, зависання), прийшлось нести назад в магазин ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gorik -- Краще постав HD 3850 :0016: або HD 3870, бо nVIDIA програє в них по аналогічних моделях в цій лінійці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок відео є ще якісь думки?

Бо я більше схиляюсь до nVidia

материнка - Asus P5K SE не дуже вдалий вибір.

Я би взяв щось з цього:

Asus P5K Premium.

Asus P5K-E.

Abit IP35-PRO.

Так ціа в 2 рази більша. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво мені одне. В кого ти тут питаєш ? :( Одні знавці, які перебрали кучу жаліза і тестили всі жалізкі по пів року в хард режимі ;) , сміхота.

Шукай на форумах спеціалізованих, і особливо в кого які проблеми і з яким жалізом..а далі включай свою логіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ціа в 2 рази більша. :ohmy:

Ти не забувай, що материнка це основа всього і чим кращу ти її візьмеш тим більше можливостей апгрейду буде, та і можливості розгону кращі ;)

Також більше налаштувань для регулювання кулерів, що немало важливо для зменшення шуму від компа

Раджу не пожаліти грошей і взяти кращу материнку, кажу так, бо свого часу не послухав мудру пораду і взяв дешевшу материнку, доречі також серія SE, не скажу, що вона погана, але можливості менші :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Naruto - 4 роки практики. Тобто 4 роки працював системним адміністратором та менеджером із продаж.

А таких як я, що перепробували/перещупали/відтестували із 4,5 тисяч зараєстрованих користувачів - чимало. Можеш повірити.

із них, тих хто працює на комп. фірмах теж немало, і вони власноруч протестували те, про що тут говорять!

І якби топікстартер мав на меті поритися на спецфорумах, то він би так і зробив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To Naruto

М-да, зареєструвався 5 днів тому, а гонору.....

Не суди по постам про людину ! :ohmy:

До речі - ті що працювали системщиками і працюють - чудово - нас багато, тому радите кожен на свій смак і погляди, ті що працювали менеджерами - цих в топку - їм продать і забуть.

А мисль Наруто я поняв. Це тіпа так - взяти память і на конкретній тачці пробувати їй таймінги шурувать, потом разгон проца, шини, вольмод, і знов як це скажеться на памяті..і пробувать як вона буде шурупать. f zroj lj,fdbnb rjhgec + а якщо добавити корпус та вид охолодження т це вже взагалі будемо як гадалкі :(

тому я не думаю що просто якщо у вас було 5 мамок домашніх ви їх не гнали, і не тестили, але як правило лише з тим залізом яке у вас було в наявності (+ деякі зміни).

І як висновок - даже повністю одинакові тачкі, наголошую на слові ОДИНАКОВІ (конф+фірми деталей) ведуть себе по різному - вийняток, це брендові тачкі IBM, HP, Simens. І тому вважаю і підтримую "нюба по постам Наруто" - ( сорі якщо образив, ставлю +1 для любітеля аніме, ги :P ) що при любих раскладах треба пробувать в конкретному випадку і то по пару раз ... для досягнення макс ефекту.

Шкодера на мислі потруси і ще пару чел (які водянку мають) - це ті люди в яких рукі точно з сракі не ростуть (при умові якщо самі ставили, і до того ж ще щось модили)..а остальні - це базарні баби, до яких відношусь і я ;) , тому що водянки не маю до сих пір.

Ето майо ІМХО. Для размишленій, а не для флуда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gorik -- Краще постав HD 3850 :) або HD 3870, бо nVIDIA програє в них по аналогічних моделях в цій лінійці.

Не сміши

Хто хто а Radeon 3870 програє свому аналогу 8800GT причому в 80% тестів...

PS. ІМХО самий оптимальний варіант зараз це 9600GT. По швидкості почті як 8800GT но стоїть дешевше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По тестах получається така картина, що на першому місці 8800, потім 3870, а 9600 аж за нею, так що.

А до-речі між 3870 і 8800 невелика різниця в результативності, всього по 2-3 пункта в кожному тесті

Тут до-речі результати тестів, прошу дивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я думаю ці тести будуть актуальніше.... =ТЕСТИ=

Хоча б із за новизни драйверів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо зачекати ще трішки і глянути на результати тестів GeForce GTX 280 і GeForce GTX 260 :bayan:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По тестах получається така картина, що на першому місці 8800, потім 3870, а 9600 аж за нею, так що.

А до-речі між 3870 і 8800 невелика різниця в результативності, всього по 2-3 пункта в кожному тесті

Тут до-речі результати тестів, прошу дивитися.

різниця може і не велика по потугам, а різниця по ціні?????

1) У мене стоїть 8800GTS 320mb. І скажу чесно, якщо я би її ріва тюнером не розігнав - від неї толку не було б! Я нею не задоволений, бо з багатьма іграми вона конфліктує(незважаючи на те, скільки я дровів на неї не пробував): Сплінтер сел 4, Лост пленет та іншими.

2) А от коли я побавився в Крізіс із поставленим патчьом під вістовські ультра хайт на HD3870 і Q6600, я був в шоці від відяхі - 30-35-40 fps, і за таку ціну(ти ж не олігарх) !

3) На рахунок мамкі з Yurik: 100% згідний. Чим краща мамка, тим сильніше розженеш камінь і пам"ять, тут економити - собі шкодити. Abit P35 PRO - один з кращих варіантів за розумну ціну.

4) Стосовно ATI i nVIDIA, ти маєш зрозуміти, що це, у принципі, два різних філософських підходи у розробці відеоадапторів.

nVIDIA при розробці відях завжди ставило на швидкість, а ATI - на якість графіки. Парадокс, але може, вийшло трішки навпаки. Бо ATI і швидші, і дешевші. Та й за якістю відображення графіки не поступаються nVIDIA. Незважаючи навіть на те, що nVIDIA профінансувала багато топових ігрових проектів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) У мене стоїть 8800GTS 320mb. І скажу чесно, якщо я би її ріва тюнером не розігнав - від неї толку не було б! Я нею не задоволений, бо з багатьма іграми вона конфліктує(незважаючи на те, скільки я дровів на неї не пробував): Сплінтер сел 4, Лост пленет та іншими.

Тут є фізична проблема яку признала Нвідія, в даних відяхах не очищується оперативка від непотрібних даних, того і притормажує після деякого часу гри. Просто не вдала модель (з дефектом) Таж сама 8800 GTS 512mb не має цих проблем вже.

4) Стосовно ATI i nVIDIA, ти маєш зрозуміти, що це, у принципі, два різних філософських підходи у розробці відеоадапторів.

nVIDIA при розробці відях завжди ставило на швидкість, а ATI - на якість графіки. Парадокс, але може, вийшло трішки навпаки. Бо ATI і швидші, і дешевші. Та й за якістю відображення графіки не поступаються nVIDIA. Незважаючи навіть на те, що nVIDIA профінансувала багато топових ігрових проектів.

Чим далі тим біше в мене постає питання "А з якої ти реальності взагалі ?)"

АТІ останні рокі півтора два програє апсолютно по всіх параметрах. Повір мені як гордому обладатєлю відяшкі АТІ, зараз я їх тихо ненавиджуgallery_7_30_614.gif

Стількі глюків і багів не зустрічав ще ніколи при юзанні відях Нвідії. Яка тут може бути якість коли пропадають тєкстуркі, йдуть конфлікти дров ТВтюнера і відяхі, да навіть було що глючили іконкі на рабочому столі ?)

Звичайно це в кінці кінців по трохі фікситься перебором кучи версій дров але це не мистецтво. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4) Стосовно ATI i nVIDIA, ти маєш зрозуміти, що це, у принципі, два різних філософських підходи у розробці відеоадапторів.

nVIDIA при розробці відях завжди ставило на швидкість, а ATI - на якість графіки. Парадокс, але може, вийшло трішки навпаки. Бо ATI і швидші, і дешевші. Та й за якістю відображення графіки не поступаються nVIDIA. Незважаючи навіть на те, що nVIDIA профінансувала багато топових ігрових проектів.

В мене аналогічне питання

"А з якої ти реальності взагалі ?)"

Про те шо ти пишеш... Це було ще в часи х19** серії тоді АТІ нормально рвала nVidia.

А щас ATI вже дві серії відеокарт(38** і 29**) програє nVidia по скорості...

2) А от коли я побавився в Крізіс із поставленим патчьом під вістовські ультра хайт на HD3870 і Q6600, я був в шоці від відяхі - 30-35-40 fps, і за таку ціну(ти ж не олігарх) !

На рахунок Крізіса можу сказати таке... я тестив 8800GTS, 8800GT, 3850, 3870 , CF 2x3870 на Крізісі з Q6600. І якраз 8800ті справлялися з ним в плані fps набато краще ніж 3870 і 3850. Я вже мовчу про те що поки не вийшли нормальні дрова і хотфікси дві 3870 робили гірше ніж одна :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, хто відписався, замовив компа.

Материнка - Intel DP35DPM Expr (ATX,1333MHz,4 DDR,PCIe x16,SB,1GbitLAN,Serial ATAII/300-RAID,6xUSB2.0,IEEE-1394,Viiv)

Відео - ATI Radeon HD3870 Asus 512M G/HTDI/512M PCI Express

Проц - Core 2 Duo 2,33GHz/4MB/1333 BOX (LGA775) #E6550

пам*ять - DDR2 2048M 800MHz Samsung

вінт - HDD 400G, 7200, Samsung, 16M Buffer Serial ATA II (HD403LJ)

Відяху взяв таку через те, що не було в наявності 8800, і небуло можливості замовити на цій фірмі. А на іншій замовляти не хотілося, бо тут на порядок дешевше.

Можете привітати щасливого власника компа - Jordan23 :0072::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...