Перейти до змісту

Потрібна консультація людей в кого видалили жовчний міхур.


san4ez1

Рекомендовані повідомлення

Добрий день.МОжливо є на форумі люди в кого(або родичів, знайомих) видалили жовчний міхур?Розкажіть як воно після операції?Чи є ускладення?Де робили операцію і який лікар найкращий.Буду дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене в двоюродного брата та тітки видалили жовчний вже декілька років назад. Живуть ніби нормально, хоча обоє набрали вагу.

Також брат казав, що якщо викине жовч то дуже швидко потрібно дістатися до туалету інакше ппц.

Швагру видалили жовчний кілька тижнів назад, не знаю в якого лікаря, знаю, що в другій лікарні. Постараюся запитати у кого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, tarasmv сказано:

У мене в двоюродного брата та тітки видалили жовчний вже декілька років назад. Живуть ніби нормально, хоча обоє набрали вагу.

Також брат казав, що якщо викине жовч то дуже швидко потрібно дістатися до туалету інакше ппц.

Швагру видалили жовчний кілька тижнів назад, не знаю в якого лікаря, знаю, що в другій лікарні. Постараюся запитати у кого.

Спитайте,будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.06.2018 в 09:31, tarasmv сказал:

Також брат казав, що якщо викине жовч то дуже швидко потрібно дістатися до туалету інакше ппц.

Якщо не знаеш, то не пиши)))))))))) Не лякай людей. Мені видалии більше десяти років назад, і все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Vitaly2010 сказано:

Якщо не знаеш, то не пиши)))))))))) Не лякай людей. Мені видалии більше десяти років назад, і все ок.

Дякую.що відгукнулися.Ви сидите на дієті №5?Як зі спиртним?Які побічні реакції були?Можна В ПП!Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матері видаляли років 40 назад, тещі - років 25. Ще старими методами, розпорюючи половину живота. Зараз так стараються не робити, через дірку витягують, якщо не лопне. У матері були ускладнення, занесли інфекцію при зніманні швів, з тещею все обійшлось. Оскільки при відсутнсті жовчного жовчі нема куди збиратись, то йде відповідно зразу в ШКТ і відповідно є певне подразнення кишківника, запору точно не буде.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, sss381 сказано:

Матері видаляли років 40 назад, тещі - років 25. Ще старими методами, розпорюючи половину живота. Зараз так стараються не робити, через дірку витягують, якщо не лопне. У матері були ускладнення, занесли інфекцію при зніманні швів, з тещею все обійшлось. Оскільки при відсутнсті жовчного жовчі нема куди збиратись, то йде відповідно зразу в ШКТ і відповідно є певне подразнення кишківника, запору точно не буде.

 

Алкоголь мати чи теща вживає?Як з жирними стравами по святам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, san4ez1 сказал:

Алкоголь мати чи теща вживає?

Уже ні, надто вони вже в віці.

 

8 часов назад, san4ez1 сказал:

Дякую за інфу.Діарея при моїй роботі дуже небажана....

Це не діарея в прямому смислі, просто поїв - і через певний час в туалет МОЖЕ захотітися, це в кожного індивідуально, і від виду харчуваня залежить.

3 часа назад, san4ez1 сказал:

Як з жирними стравами по святам?

І не тільки по святах. Звичайно все треба вміру, та й здоровій людині теж.

Теща відновилася місяців за чотири, мати відновлювалась більше року, але тут ще супутні проблеми були, довго сиділа на дієті строгій. Але вони обидві були терміново прооперовані, бо приступи сильні були, та й сильно порізані.

Зараз ніби якщо так би мовити планово-попереджувальна операція, то все виймають через два чи три отвори, а коли терміново (камені в протоках) то ріжуть уже більше.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2015 році видалили, був дуже великий камінь, товщина в палець і довжина 45 мм. Робили в другій по програмі, тобто заплатив відразу за все, а це 1650 грн. і ніякої біганини по аптеках. Це сума офіційна за операцію, ліки та післяопераційний період. Подяка лікарю та анестезіологу додатково, але не багато. Дуже гарний лікар, що оперував Христюк Олександр Васильович. 

Проблем на даний момент немає, їм, п"ю все, алкоголем не зловживаю, але 2-3 бокала пива пару раз в тиждень приймаю, можу вина, коньяк.

А от сусідка довго тянула, а коли вже підшлункова років 10 боліла, в т.ч. і від каменю, тільки після цього зважилась. Зараз краще, але підшлункова нагадує. Тобто, треба не затягувати, а то страждає підшлункова. Лікування каменю немає, тільки видалення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...