Перейти до змісту

Не страждайте через телефон.


Рекомендовані повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан, ну скільки можна тягнути гівно на борду? Та ще й створювати цілу тему для цієї "дохтура від медицини".

Вже  борда і так в помийну яму перетворилась.

ПС. тим паче слона телефони ти так фіг продасиш.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, xforester сказал:

Супрун... Хм... Хто така ота Супрун??? 

Ця панянка керує нашою медициною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першу чергу я побачив там дійсно корисні поради.

Це дійсно важливо і для дорослих, і для дітей ще більше.

Значна частина клієнтів розказує,що маленькі діти тепер не хочутьвчитисч читати і писати, ютюб замінює.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Нокіан, без образ, але коли ти інколи починаєш постити прописні істини , які, на твою думку, ніхто не знає.

А особливо якщо вони сказані "світилами науки" чи ще якимось "світилами" чи "світочами". То воно не лише напружує, але і формує враження про світогляд топікстартера і його погляди. Краще б вже не позорився і не цитував Супрун.

Бо таку річ як постава при читанні , перегляді ТВ та інші елементарні речі розповідають і навчають ще з дитячого садочка і потім ще й у школі.

Якщо це для тебе, Супрун  та інших батьків таємниця - мої співчуття.

А те що

10 годин тому, Nokian сказано:

частина клієнтів розказує,що маленькі діти тепер не хочутьвчитисч читати і писати

проблема клієнтів як батьків. Їм і Супрун в такому випадку зі своїми "порадами " не допоможе.

А що стосується Супрун зокрема, з її недореформами і світоглядом на стан медицини в Україні, то краще спробувала б вона пошукати роботу зі своїми дипломами десь у себе в штатах.

Краще б вже фельдшерські пункти по селах відкривала (он як президент для прикладу) - більше б толку було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перше .

До яких пір люба новина буде сприйматись через призму Супрун, Пороха і тд.?

Друге і основне.

Добра половина (більша) , не знає яка модель телефона в них.І мені це відомо краще , можеш не сумніватись.

А інша  половина просто не виконує те, що знає.В силу лінивості, неуважності і таке інше.

Яскравий приклад путання тем тут на Борді.

Якщо хоч одна людина зі ста прочитавших,  хоч на деякий час буде притиримуватись нескладних правил- то користь цієї теми значно більша, ніж наприклад 

,,Чи пісяєте ви в умивальник,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Nokian сказано:

До яких пір люба новина буде сприйматись через призму Супрун, Пороха і тд.?

Напевно доти, доки ви будете тягнути сюди всілякі , кхм, "досягнення" і поради "світил".:)

7 годин тому, Nokian сказано:

Добра половина (більша) , не знає яка модель телефона в них.І мені це відомо краще , можеш не сумніватись.

Хм, а це суттєво?

7 годин тому, Nokian сказано:

А інша  половина просто не виконує те, що знає.В силу лінивості, неуважності і таке інше. 

Мені їх шкода, а може і ні. Ще не визначився.:)

7 годин тому, Nokian сказано:

то користь цієї теми значно більша, ніж наприклад 

,,Чи пісяєте ви в умивальник,,

Не знаю, не бачив. Але у цьому випадку ти більш прогресивний за автора названої тобою теми.:)

 

ПС Але якби вона відкривала фельдшерські пункти, то користі було б більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...