Перейти до змісту

Утеплення фасаду пінопластом.Вартість робіт?


viktor02

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть,будь ласка,вартість робіт на сьогодні по утепленню пінопластом житлового будинку. Цікавить по видам робіт: грунтування, монтаж пінопласту, нанесення сітки,нанесення клею,нанесення баранеку.Ну і може ще щось пропустив.Наскільки я розумію,у зв"язку з нижчим рівнем курсу інвалюти ніж в минулому році то,відповідно,і розцінки можуть коректуватися.Чи я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, viktor02 сказано:

 з нижчим рівнем курсу інвалюти ніж в минулому році

 

Ви десь бачили щоби щось дешевшало? "Раз ціна піднялась у звязку ростом курсу валюти - все. Там її місце" :):) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Coding сказано:

 

Ви десь бачили щоби щось дешевшало? "Раз ціна піднялась у звязку ростом курсу валюти - все. Там її місце" :):) 

Принаймні,за матеріали не спорю,а ось яка вартість робіт? Підвищенню розцінок не бачу підстав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, viktor02 сказал:

Підкажіть,будь ласка,вартість робіт

Поклейка 40-50

Шпаклювання з сіткою 40

Шпаклювання без сітки 20

Грунт 10

Нанесення баранеку 50

Погонний метр = квадратному

Ціна складається безпосередньо біля будинку.  Ціни вказав, щоб знали від чого відштовхуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Серега89 сказано:

Поклейка 40-50

Шпаклювання з сіткою 40

Шпаклювання без сітки 20

Грунт 10

Нанесення баранеку 50

Погонний метр = квадратному

Ціна складається безпосередньо біля будинку.  Ціни вказав, щоб знали від чого відштовхуватися.

О,дякую ! І ще забув запитати за вартість відкосів на вікна.Беруть по-різному: одні за погонний метр,інші за площу вікна.Як краще для мене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, viktor02 сказал:

О,дякую ! І ще забув запитати за вартість відкосів на вікна.Беруть по-різному: одні за погонний метр,інші за площу вікна.Як краще для мене?

Для вас краще знайти хороших майстрів, а потім з ними домовлятися про ціну і т.д. Бо щось останнім часом, багатьом те не дороге утеплення (ціна за роботу) вилазить боком. Я вже не раз говорив - перше на що потрібно звертати увагу, це якість виконання робіт, потім якість матеріалу а потім вже і ціну на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю погоджуюсь.Але ж самі знаєте коли перед початком робіт обумовили ціну ,майстри запевнили що буде добре а потім інші специ або знайомі тикають носом в неякісне виконання робіт.І що тоді зробиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Coding сказал:

миходить 160-170грн/кв.м

Вказав минулорічну ціну, цього року ще не узгоджували...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Серега89 сказано:

Вказав минулорічну ціну, цього року ще не узгоджували...

Ок,дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, viktor02 сказал:

Ок,дякую.

 

9 минут назад, viktor02 сказал:

Повністю погоджуюсь.Але ж самі знаєте коли перед початком робіт обумовили ціну ,майстри запевнили що буде добре а потім інші специ або знайомі тикають носом в неякісне виконання робіт.І що тоді зробиш?

Перед початком робіт подивіться на будинки які вони утеплювали, самі побачите результат та і відгуки власників отримаєте. 

P.S. щось буде не ясно, звертайтесь, проконсультую як по роботі так і по матеріалам безкоштовно. Можем і підїхати до будинку, по можливості.

З роботою допомогти не зможу, так що "впарювати" вам щось не збираюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Серега89 сказано:

 

Перед початком робіт подивіться на будинки які вони утеплювали, самі побачите результат та і відгуки власників отримаєте. 

P.S. щось буде не ясно, звертайтесь, проконсультую як по роботі так і по матеріалам безкоштовно. Можем і підїхати до будинку, по можливості.

З роботою допомогти не зможу, так що "впарювати" вам щось не збираюсь :)

Дякую за інформацію і за пропозицію.Дуже приємно це чути,успіхів !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, viktor02 сказал:

Серега89, я написав Вам в приват.Повідомлення дійшло?

Нi.0996429828

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже пізно звонити.Щось повідовлення в приват не доходять,чи що.Може Ви мені щось напишіть,а тоді я відповім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Підкажіть будь-ласка майстра (альпініста).
Який візьметься за роботу на 5 поверсі (Хрущевка) - 30 кв.м.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...