Перейти до змісту

курси самооборони для підлітка


madkot

Рекомендовані повідомлення

Друзі, порадьте курси самооборони у Лцьку для  підлітка - дівчинка 12 років.

Не знаю як у Луцьку, а у Києві все більше активізувались викрадення дітей. 

шукаю толкового тренера, котрий вміє працювати з дітьми/підлітками і за короткий час навчить базовим речам, котрі необхідні при спробі силового нападу на дитину.

дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, madkot сказал:

Не знаю як у Луцьку, а у Києві все більше активізувались викрадення дітей. 

Мені здається, що курси самооборони, мало чим допоможуть, у випадку викрадачів дітей.

В більшості випадків, вміння бігу з перешкодами - сама краща самооборона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, madkot сказано:

і за короткий час навчить базовим речам, котрі необхідні при спробі силового нападу на дитину.

 

 Не вірте нікому, що за короткий час можна чомусь серйозному навчити, супротив дитини проти нападника лише озлобить останнього.

Зверху правильно підмітили, працюйте над витривалістю і швидкому бігу, а ще відпрацьовуйте як діяти у критичних ситуаціях, щоб швидко прийняти рішення і навчіть дитину голосно кричати (часто "жертва" ніби соромиться кликати на допомогу)

 Розкажу ситуацію, трохи може зовсім по темі. Колись вночі я їхав велосипедом з роботи і, біля переїзду зачекав, пройшов поїзд, на другій стороні ніби дівчина писклявим голосом щось просить двох пацанів, почув плач. Я на ту сторону, пацани з велосипедом втікати. Як виявилося, два пацана у старшого дядька відібрали велосипед (це дядько як дівка плакався). Я до дядька і запитую, ну чого ж не кричали, так би швидше йому допоміг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший шокер теж не погано...Але треба вміти користуватися, хоча для дитини небезпечно...А можна ще так

1l1xn4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, san4ez1 сказал:

А можна ще так

Достатньо автомата з хорошим обвісом і підствольника.:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...