Перейти до змісту

Отрегулировать дверки


B|gMF

Рекомендовані повідомлення

яка в тебе машина? можливо я тобі поясню і сам це зробиш ,у майстернях таким незахочуть займатись тому що це малооплачуєма робота і їм невигідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БМВ 5 акула

в акулі незнаю , в мене Е 34, но я думаю можеш заїхати до любих майстрів які красять машини вони це зроблять , але шукай таких які по гаражах а не на фірмах працюють. на ГПЗ є поворот на сахарний там є автосервіс Женіка , там можливо пацани зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нигде толком незнаю кто занимается регулировкой?

Питав і собі таке в районі Замка Любарта. Проїжджаєш попри відеотеку і втикаєшся в автомайсерню. В мене рено 11, мені сказали що там важко вибити старі завіси ... Можливо в тебе краще ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я отрегулировал сам, где-то читал доку как регулируется с помощью копировальной бумаги, правда делал на глаз ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну незнаю например как в моей Рено 11 отрегулировать с помощью бумаги ... У меня петли а в них стержни которые вытерлись и есть вертикальный шат дверей ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну незнаю например как в моей Рено 11 отрегулировать с помощью бумаги ... У меня петли а в них стержни которые вытерлись и есть вертикальный шат дверей ...

Незнаю как с бумагой, но на глаз я делал так:

1. открутил верхние 2 болта на вдери, так что-бы дверь ходила и приподнял её

2. окрутил на раме (там где входит замок 2 болта и подбил вверх)

-------

все ок...

правда пробывал и подкручивал раз 5-7 ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...