Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Простий приклад ГТА4. Глюкала лагала і бубніла 99% тільки піратка !!!!

Я не чув щоб жалілись на такі багі користувачі ліцухі.

я не чув, я не знаю, ти взагалі чуєш тільки те що хочеш. про знаю вже мовчу.

Упрощоний до мінімума і порізаний бателфілд2. Треба себе не поважать щоб в таке грать

я ж казав вже, що як тільки щось на пк не виходить, не важно що, треба це полюбому обосрати і заплювати всіх хто проти))) а ти знов це підтверджуєш))

І не хочу я їсти подачкі майків, до пк ринку і відношення таке. сидіть собі на своїй забутій недоплатформі в всяке мммо грайте, а бо ще всяку хрень забаговану.

Я вас покидаю на деякий час, а то взбунтовались після е3, вроді як всі сказали що забють на пк)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно кажучи на компі граю тільки в КС і в ММОРПГ всякі (ВОВ і ЕВА)...

а на пс3 всьо інше ... але всьо інше вмене огранічєне ... фіфа нба і нхл .... причому на норм компі графло на порядок вище ніж на консолі ...

але здаровий ЛСД тєлік, і мяке крісло це компенсує ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж казав вже, що як тільки щось на пк не виходить, не важно що, треба це полюбому обосрати і заплювати всіх хто проти))) а ти знов це підтверджуєш))

:lol:

Ти хоть половину моїх постів в темі читав, де я обсира все підряд ? )

На відміну від тебе я ніколи не казав що на консолі все туфта і 5 років грать нада в старі ігри.

Я завжди казав що на консолях є абалдєнєйший Текін і парочка цікавих серій але ці 3-6 ігр не варті щоб заради них витрачать 600+$.

Решту цікавих ігр є на ПК в набагато кращій якості + кучу цікавих ексклюзивів

І не хочу я їсти подачкі майків, до пк ринку і відношення таке. сидіть собі на своїй забутій недоплатформі в всяке мммо грайте, а бо ще всяку хрень забаговану.

Ти ж їсиш подачкі соні, яка різниця ? )

Он простий приклад адон Зе Піт до фолаута третього, на приставках в нього багів набагато біше получилось чим на пк

а то взбунтовались після е3, вроді як всі сказали що забють на пк)

З чого ти таке дурне собі взяв ?

Чим далі тим більше анонсів колись консольних ексклюзивів на пк.

Та ж капком яка раніше була чисто консольною компанією тепер всі свої ігри робить і для ПК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соні хоча б має свій стиль, намагається створити щось своє, щось нове. Я вибираю ігри з 3х платформ. А ти тільки з пс ринку. Про це вже говорили. І якщо вийде мафія забагована на пк, то я на відміну від тебе, зможу пограти в оригінал=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ізийде з тебе тупость :)

Про які багі ти тут несеш і оригінал якщо гра ще тільки в розробці і відразу заявлена як мультиплатформа ? )

Якщо ти грав коли небуть мафію то повинен був зрозуміти що вона без жодного патчу була просто ідеальна.

Гру роблять ті ж самі люди і вони по твоєму будуть халтурить ? )

Соні тупо скуповує компанії які до цього засвітились, сама ж соні як така нічого цікавого давно вже не робила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йопта! та протри вже очі!! писав вже давненько, що нема смислу робити на пк нормальну гру, тим більше оптимізовувати.

Там шо по твоєму, барани сидять і не знають що так еторрент і яка зараз ситуація на пк? ну як сліпі дітки.

мені сонькіних екзів по вуха вистачить. Добю Армою 2 ще. Манав я всяку цю ху.тень пісішну грати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:lol: :lol: :lol:

От чо тобі за них то переживать ? )

Раз роблять значить продається.

Той же сталкер яким би нікудишнім він не був продався більше ніж 2 000 000 копій.

Я вже мовчу про продажі хл2 ітд ігр.

Не все так погано в датському королівстві і докі ігри будуть тут продаватись доти їх будуть і робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну дааа, 2 млн для пк це предел всіх мечтаній.

МГС4 4.5млн

демка гт5п 3,3 млн

на консолях даже демка уделуе пк хіт сезона :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу. а ланос в нас в країні легко "уделуе" по продажам всіх німців разом взятих! ланос крут! оце аргумент...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну дааа, 2 млн для пк це предел всіх мечтаній.

МГС4 4.5млн

А ну да МГС вже 4-й і компанія в копілці має проектів багацько, а в ГСЦ крупний проект такого маштаба перший. Так що позор МГС4 набрав тільки в 2 рази більше.

на консолях даже демка уделуе пк хіт сезона

На ПК серваки що роздають демку/груху чи ще щось просто перегружений. І народ виложує на серваках де офіційно не рахується кількість скачувань і тому консольний доунлоад рахує скільки всього народу скачало, а на ПК тільки тих хто скачав з офіційки. Простіше кажучи хорош приховувати погане для статистики консолі і хороше для ПК, будь обєктивний нарешті, а не я там писав що консоль краще всіх і краше за неї немає :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ПК серваки що роздають демку/груху чи ще щось просто перегружений. І народ виложує на серваках де офіційно не рахується кількість скачувань і тому консольний доунлоад рахує скільки всього народу скачало, а на ПК тільки тих хто скачав з офіційки. Простіше кажучи хорош приховувати погане для статистики консолі і хороше для ПК, будь обєктивний нарешті, а не я там писав що консоль краще всіх і краше за неї немає biggrin.gif

До чого це написав??

Я казав про продані коробки.

На ПК серваки що роздають демку/груху чи ще щось просто перегружений. І народ виложує на серваках де офіційно не рахується кількість скачувань і тому консольний доунлоад рахує скільки всього народу скачало, а на ПК тільки тих хто скачав з офіційки.

Ну і?? навіть як і вийде повна версія її так само з торента закатають.

по чому тоді рахувати базу користувачів?? приводьте реальні офіційні продажі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на консолях даже демка уделуе пк хіт сезона
Я казав про продані коробки.

то ти визначись про що ти говорив. Попередній пост: демки уделують ПК хіт сезону, наступний: я казав про продані коробки.

Поясни як в тебе думка формується, по принципу блискавки? Чи по принципу словесного поносу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну дааа, 2 млн для пк це предел всіх мечтаній.

МГС4 4.5млн

демка гт5п 3,3 млн

на консолях даже демка уделуе пк хіт сезона :lol:

Ну реально як дитина радуєся непонятно чому немаючи нормальної інфи :)

Радий тому що на консолі немає нормальних ігр і нада грати в демку за яку щей гроші платить ?))))))))

В Интернете появилась любопытная информация о том, какими тиражами расходятся игры от знаменитой компании Valve.

Вашему вниманию - небольшой перечень релизов с количеством проданных копий:

* Half-Life (PC, Valve) — 9,3 млн;

* Half-Life: Opposing Force (PC, Gearbox) — 1,1 млн;

* Half-Life: Blue Shift (PC, Gearbox) — 800 тысяч;

* Counter-Strike (PC, Valve) — 4,2 млн;

* Counter-Strike (Xbox, Valve) — 1,5 млн;

* Counter-Strike: Condition Zero (PC, Valve) — 2,9 млн;

* Counter Strike: Source (PC, Valve) — 2,1 млн;

* Half-Life 2 (PC, Valve) — 6,5 млн;

* Half-Life 2: Episode One (PC, Valve) — 1,4 млн;

* The Orange Box (PC, Valve) — 3 млн.

Продажі опубліковані дета пів року тому і включають в себе лише коробочні версії гри.

Але як відомо ігри Valve зараз просто шикарно розходяться через Stеаm і ці цифри спокійно можна множити на 1,5 ато і більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радий тому що на консолі немає нормальних ігр і нада грати в демку за яку щей гроші платить ?))))))))

бетатест за бабло користувача...

шоб народ на ПК вже без лагiв i на норм софтi грав ...

всьо просто.. сiлля ... доказувати шось смислу нема ...

3-4kk продаж ?

для пк це запрiдельна цифра ? в один Варiк рубае десь 10kk

P.S.

Blizzard дозволив з вов аккаунта зробити ше й батл нет аккаунт ... сiлля конвертуй бiгом ....

i запишись в бетатест старiка3 ... авось повезе ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це топ ігри ... в які грають міліони ... і навіть вже спорт організувався ... кібер спорт торчніше ...

а ви всьо свою гта5демо хвалите ....

З.І.

я не протів консолей .. я просто комусь очі відкрити хочу ...

можливості консолі ну дууууже обмежені ... навідміну від ПК ...

але знову ж .. здаровий ЛСД тєлік, мякенький диван, купа пива і друзів ... теж нічьо так перевага консолі перед ПК ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що заважає пряморукій людині підєднати телевізор замість монітора,витянути клаву подалі, зробити підставку для мишки , всістись на диван і попивати віскі з льодом

А да доречі...нова Морпг Final Fantasy XIV: вийде для Playstation і Windows PС і навіть замахується витиснути ВОВ....видно продажі для ПС3 не сильно радують і вирішили позаритись на шматок Пк індустрії

"Самое любопытное: Пусть Треттон всю конференцию настаивал, что игры PS 3 возможны только на PS 3, но четырнадцатая фантазия, игнорируя это, собирается выйти на персональных"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в мене телек прикручений так. Щоб там була картинка як на консолі, треба ставити фулл нд. А при такому розширені вже пора комп міняти.

я по суті тільки одну гру в онлайні гратиму. мені вистачить тих проектів що є зараз і що до кінця року будуть.

я краще инфеймос и андиспутед порубаю=)) щось нове, щось цікаве

c3bfbff66ad78740fb8d2810437faf1a731ceecc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що заважає пряморукій людині підєднати телевізор замість монітора,витянути клаву подалі, зробити підставку для мишки , всістись на диван і попивати віскі з льодом

занадто багато геморою...

тащити комп в сусідню кімнату, пограти пару годин і сунути назад ? нє нє нє ... я лінтяй ... я вже краще в монітор буду "пялитись"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І.

і шо ви рівняєте якісь там продажі ...

Сілля .. вот ти багато ігр "купив" ?

в мене буквально ігр 10 ліцензійних ... з них 5 Бліззарда...

а всьо інше купляти смислу нема ... зашов на любий торрент трекер .. і тяни собі скільки хочеш ...

і так роблять ше мільйони .... і це явно в списки продажів не попадає ...

якшо навіть взяти КС... написано шо продали десь 5кк .. а реально скільки народу в нього грає ? да в Україні тільки 5кк назбирається ....

тут соньку навіть рівняти нема перед чим ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Буквально пару дней назад Хидео Кодзима заявил, что до следующей выставки Е3 2010 никакой информации по игре Metal Gear Solid: Rising публиковаться не будет. Однако в последнем подкасте, регулярно публикуемом студией Kojima Productions, говорится о том, что Metal Gear Solid: Rising не будет использовать движок Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.

Оказывается, Kojima Productions занимается созданием мультиплатформенного движка, который должен отлично работать на РС, PS3 и Xbox 360. Несмотря на переживания многих поклонников серии, разработчики обещают, что мультиплатформенность не скажется пагубно на качестве новой игры. Более того, Kojima Productions обещает, что в итоге Metal Gear Solid: Rising будет выглядеть лучше Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.

Даты выхода у Metal Gear Solid: Rising пока нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Силя, ну як дитя мале)))) вони зараз кажуть що їх двіжок буде через 2 роки норм робити.

Та через 2 роки вже у всіх будуть мінімум шестиядерні монстри, і по пару гпу. (-------->логічний висновок, інакше нвидіа, амд-аті, інтел - просто збанкротують).

а ти вже за 2 роки мрієш що щось буде добре на пс працювати :D

Оптиміст)

П.С. От і вийшов прототіп на консолях і на пс, цого конкурентом тіпа ставлять інфеймос (йому до інф ще дуууже далеко). Так на консолі я пограю в обидва, а тобі кинули шось, де звук ледь чути і радуйся.

......і на пс3 найбрав більше балів ніж на пс і ящику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...