Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

схоже до тебе не доходить я не витрачу 600+5*80=1000$ на ігри, навіть якщо були б інші. 5 ігор за 1000 це перебор і за 80 годин ігри (вибач задротсвом не займаюсь).

В мене за 2 останніх роки їх крепка десятка буде. А з початку 90-х буде дуже багато. Так що Ми маємо вибір ого-го. А ти в обнімку з 5-кою далі зажимайся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

стоп-стоп, не рівняй до себе. Крім ігор ще є і живі люди навколо, не днями сидіти і перебирати всі ігри з 90х=)))))) так і життя не вистачить.

Ще є і робота, і хоббі і фільми треба подивитися і взагалі, ігри не головне, тому і підхожу до цього питання серйозно: в ті години коли можна погратися, не всяке гавно древне грати, а те в що разраби вкладують немалі гроші.

старі ігри це древній козир пк який вже не катить, бо коли ти включиш її на панель лсд (це ще 1 з 10 буде підтримувати таке розширення щоб нормально дивилась) то якось аж і грати не хочеться.

мені за рік 10 ігор по самі вуха, аби все те переграв + ще на пк є. Я за пів року на пс3 купив 5 шт, і от до кінця року або трохи далі ще 5 достойних буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди не уважний. Я витрачаю не так багато часу на ігри. Але грати 3 роки 5 ігр ти вибач, але це відверте задротсво...

старі ігри це древній козир пк який вже не катить, бо коли ти включиш її на панель лсд

А ті ігри гарні не графікою, а геймплеєм. А для тебе схоже без графіки навіть суперова ігрова вселенна не варта уваги. Головне це кількість полігонів і спецефектів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ті ігри гарні не графікою, а геймплеєм. А для тебе схоже без графіки навіть суперова ігрова вселенна не варта уваги. Головне це кількість полігонів і спецефектів...

Оце правда, головне геймплей а не графа. Якшо ж тобі наоборот, то чого ж ти на Крайзіс так гнав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого тут три роки. В мене консоль пів року. Чого ви одразу на графу спригуєте? хіба це не псгники своїм крізісом хваляться. Як раз таки я і люблю метал, лбп, мотор за їх неповторний гемплей. Наприклад в моторі графі гірша ніж в флеті, але в русі цього зовсім непомітно-------це сховали за гемплеєм.

Метал гір це взагалі окрема тема.

лбп можна хочаб 2м або більше відірватися.

це вам так, для прикладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ви одразу на графу спригуєте? хіба це не псгники своїм крізісом хваляться.

Крізіс це демо-версія двігла Кріотека, в крізіс мало хто ломиться.

А про Мотор і Метал гір нічого поганого не каже. Але замало :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну всмислі хваляться що тількі на компі така графа може бути, собсно за 3 роки з цього двигла ніхто чуда не сотворив.

...і ізза піратства вони зліпити 3й вже на консолях, побачим що вийде, хоча з таким підходом до сюжету як в них, малоймовірно що щось нормальне вийде, хіба що хтось купить його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно компания EA Sports закрыла одно из своих подразделений, которое занималось версиями ее известных спортивных игр для консоли PS2. Похоже, что это также повлекло за собой уменьшение числа компьютерных игр в линейке EA Sports.

Дело в том, что пользователи РС долгое время получали порты с PS2, а владельцы старших консолей наслаждались играми с гораздо более качественной графикой.

На данный момент точно известно, что на РС не выйдет NHL 10 - проект заявлен только для Xbox 360 и PS3. Аналогичная история с Madden 10, впрочем, Madden 09 также не вышла на РС. Новый Tiger Woods на РС выйдет, однако с большой задержкой.

Новая FIFА на РС выйдет, наверно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно компания EA Sports закрыла одно из своих подразделений, которое занималось версиями ее известных спортивных игр для консоли PS2. Похоже, что это также повлекло за собой уменьшение числа компьютерных игр в линейке EA Sports.

Дело в том, что пользователи РС долгое время получали порты с PS2, а владельцы старших консолей наслаждались играми с гораздо более качественной графикой.

На данный момент точно известно, что на РС не выйдет NHL 10 - проект заявлен только для Xbox 360 и PS3. Аналогичная история с Madden 10, впрочем, Madden 09 также не вышла на РС. Новый Tiger Woods на РС выйдет, однако с большой задержкой.

Новая FIFА на РС выйдет, наверно.

от FIFA і справді на консолях в РАЗИ краще дивиться ніж на ПК :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я пес на пк граю. На пс3 дороговато поки. Фіфа ніколи не подобалась (фізика).

Ага, я також ПЕС на ПК граюся ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті до мене попав ГТ5 П. Поки зі всіх автосимів що я грав, тільки ГТ5П дає якусь більш менш нормальну уяву про авто. Графа вище середнього, але деталізація самих авто....ну як у фільмі.

(П.С. на г25)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наконец, анонсированная вчера на конференции Microsoft игра Metal Gear Solid: Rising создается в версиях для Xbox 360, PS3 и РС.

Ну от, а хтось бив себе пяткою в грудь що на ПК ніколи не буде таких ігр. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бред. Лучше б е3 смотрел, чем всякие сплетни читаеш=))))

Ет ексклюзив для ящика только (по крайней мере он сам так сказал); и не продолжение, а скорее спин офф про райдена.

форза 3, алав вейк, сплинтер(последний вроде как должен быть на пк, но на стенде на виставке был только указан ящик) - три достойных проекта.

Проект Натал конечно суперски смотрелся, хотя врятли скоро будет в масах.

Только завтра станет известно для кого ето будет точний екз, а пока каждый что хочет то и говорит: майки утверждают что ето ихний, а другие что для всех 3х платформ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розслабся, ми на пальцях не рахуємо екзи. Ми просто граємо. А поки щось пройшов той щось новеньке є ^_^

Зразу напишу щоб потім не писати у відповідь. Зараз граю Арму2, а в червні планую грати Хегемонію, Прототіп, Хардтракер2, Бетмен Аркхам Асіліум. Я розумію що ігри ще не вийшли, але з них 50% зазвичай не відкладаються.

Зразу прогнозую обільні опади фекалій на кожен з проектів :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

=) я стратегії і рпг не дуже люблю, а більше толком і пограти нема в що. (аркадні гонки? симулятор?.....і не згадуйте лфс, не можна ж до старості одну гру грати).

Гта4 мені обійшласа як тільки вийшла в 300грн., а через рік!!! на пк (на якому я крізіс колись стріляв на високих)в мене лагодром просто, порівняно з консолью.

А поки щось пройшов той щось новеньке є

в тому то і вся біда, шо в мене нема стільки часу щоб просто шо небудь грати аби грати для галочки.

ПС! О! в арму? для себе чи з кимось?

Я чекаю на ліцуху. Це єдина гра яка до пк мене притягує. (Першу я в команді програв від виходу і десь пів року назад закинув)

Прототіп шось сильно якось дитячим здався, хоча ідея цікава. Про інші навіть і не чув

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому то і вся біда, шо в мене нема стільки часу щоб просто шо небудь грати аби грати для галочки.

Мусьє естет-інтелігент! ^_^

Приносимо вино 1965року. Мусьє каже отстой. Вертаємось на кухню додаємо 50мл сечі і несемо назад, і отримуємо позитивне одобрення.

З.ЬІ. Я граюсь в нормальне, кал тобто 70-80% ізначально фільтрується, при цьому не витрачаю зусиль взагалі, ну почитати опис і 5 найближчих відгуків. Хоча в консольщиків це прирівнюється до тонни переритих матеріалів, купи викачаного відео-контенту і десятків годин на аналіз + і -.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тебе вибір тільки з пк. тобто якщо на консолі щось і сподобається, прийдеться його відфільтрувати :D

Згадав про лфд2))) поміняли героїв, пару карт і вуаля - нова гра=)) їжте на здоровя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бред. Лучше б е3 смотрел, чем всякие сплетни читаеш=))))

Ет ексклюзив для ящика только (по крайней мере он сам так сказал); и не продолжение, а скорее спин офф про райдена.

Вот откуда у такого мєлкого стікі жовчі ? )

Дивився я Е3 але ж ми всі добре знаємо майкрософт і політику її ексклюзивів.

На ПК вийде полюбому (можливо трошкі пізніше), так як будь яка гра оплачена майками має підтримувати всі їх платформи (Лост пленет, Мас ефект, Гірси ітд ітп).

На ПС3 вийде тому що майкі не викладуть стільки грошей щоб викупити повністю в своє використання бренд МГС, просто можливо вийде трішкі пізніше (як вже було з лостпленет ітд)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився я Е3 але ж ми всі добре знаємо майкрософт і політику її ексклюзивів.

На ПК вийде полюбому (можливо трошкі пізніше), так як будь яка гра оплачена майками має підтримувати всі їх платформи (Лост пленет, Мас ефект, Гірси ітд ітп).

На ПС3 вийде тому що майкі не викладуть стільки грошей щоб викупити повністю в своє використання бренд МГС, просто можливо вийде трішкі пізніше (як вже було з лостпленет ітд)

Ну і?? де гірси 2гі? фабл 2й???

тільки ля-ля. Чи може на пк така тенденція що випусти їх через 5 років і всі будуть радіти?

аа, тільки язиком мелеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився я Е3 але ж ми всі добре знаємо майкрософт і політику її ексклюзивів.

На ПК вийде полюбому (можливо трошкі пізніше), так як будь яка гра оплачена майками має підтримувати всі їх платформи (Лост пленет, Мас ефект, Гірси ітд ітп).

На ПС3 вийде тому що майкі не викладуть стільки грошей щоб викупити повністю в своє використання бренд МГС, просто можливо вийде трішкі пізніше (як вже було з лостпленет ітд)

Ну і?? де гірси 2гі? фабл 2й???

тільки ля-ля. Чи може на пк така тенденція що випусти їх через 5 років і всі будуть радіти?

аа, тільки язиком мелеш.

Яка тендеція в 5-ть років від 6 до 15 місяців потолок. Наведи контрфакт? чи тільки язиком вмієш.

Прицьому гра з кращою графікою і така яка в Вас після бета-тестінгу на консолі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хе, з кучою багів, все лагає, бігаєш як придугок з бубном щоб запустити.

Тут через рік нових хітів навиходить повно, а ти все будеш чекачи подачку від майків))): захочуть і буде лагати, і ти хоть усрись тут побіжиш за компом, а захочуть нормально портануть, а може взагалі забють болт на порт, і будеш грати в те що грав 3 роки.

наприклад я чекав порту бед компані 1го.

гірси вже навіть якщо і портують, це вже буде несерйозно їх грати коли вийде код 2, і бед компані 2.

ПС. гірси перші криво портанули, гта теж, на лост пленет мені вже тоді треба був новий комп.

Прицьому гра з кращою графікою і така яка в Вас після бета-тестінгу на консолі.

А я б назвав це спробою впулити комусь пару компів ще. Адже гроші вже забрані, а з пк не наскребеш толком нічого, от і кидають що небудь.

Такі як ти і ведуться на "текстури", он в гта ваші текстури, на телеку ваші текстури можна в одне місце запакувати. їх буде тільки видно з суперским компом. А купувати комп для крізісу і гта тільки тільки зовсім хворий на голову буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хе, з кучою багів, все лагає, бігаєш як придугок з бубном щоб запустити.

Ну як дитя мале ))))

Простий приклад ГТА4. Глюкала лагала і бубніла 99% тільки піратка !!!!

Я не чув щоб жалілись на такі багі користувачі ліцухі.

Тут через рік нових хітів навиходить повно, а ти все будеш чекачи подачку від майків))): захочуть і буде лагати, і ти хоть усрись тут побіжиш за компом, а захочуть нормально портануть, а може взагалі забють болт на порт, і будеш грати в те що грав 3 роки.

Це вже клінічний випадок :)

Тобі вже мільйони раз писали спискі виходу нових ігр на пк а ти все свою шарманку про 3-5 років оддна гра :lol:

наприклад я чекав порту бед компані 1го.

Жартуєш ? )

Упрощоний до мінімума і порізаний бателфілд2. Треба себе не поважать щоб в таке грать

гірси вже навіть якщо і портують, це вже буде несерйозно їх грати коли вийде код 2, і бед компані 2.

Код 2 вийшов років 3 тому ;)

Якщо ти мав на увазі КОД МВ2 то він відразу ж буде і на ПК, Бед компані 2 також заявлена на ПК

Прицьому гра з кращою графікою і така яка в Вас після бета-тестінгу на консолі.

Такі як ти і ведуться на "текстури"

Такі як ти їдять 5 років одне і те ж мило і радіють коли на вуха кладуть нову порцію лапші про потенціал :)

Як ти не можеш зрозуміти що Соні абсолютно такі ж як і Майкі і їм пофіг на тебе і твої ігри, їм головне вижати з тебе як умога більше бабла.

Думаєш чого майкрософт поліз в консольний ринок ?

А лише тому що тут можна втюхать не лише гру а і купу непотрібного заліза в той самий момент як вилізти на ПК ринок з залізом вже набагато тяще через купу досвідчених конкурентів.

Де ще ти зможеш 5-10 років толкати старий компютер заявляючи що це нове слово техніки ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...