Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

Ні, стратегії і є стратегії. На пс не можуть нормально порт навіть зробити. ПС і так нелегко жилося, а в період кризи взагалі будуть портувати тільки всяку хню з DSI :D

Ну, в вас в будь якому раззі немає вибору.

На пс якщо і є крутий комп, то через рік це вже хлам, але це ж спорт, це ж круто, це ж м.ть його мода купувати 2...3ри.4ри ядерні проци, всякі слаї х...ї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Декстер сходи стукнись пару раз об стєночку щоб не нести брєд ;)

Практично всі ігри які колись були консольними стають мультиплатфорумою і заміть не портами а мультиплатформою (ПС версію розробляють паралельно з консольними навіть якщо випускають пізніше).

Про що можна говорити якщо на ПК вже зараз оголошують вихід файтінгів якіх тут не було з 98го року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, що втручаюся в вашу високоінтелектуальну бесіду. Але що таке "ПС" ? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cиля, ты уже ваще плохой стал, да на пс какоето гавно лагаэщее выйдет, и найдетса народ который будет за новыми железяками бежать=)) и кому ето наруку....канешно разрабам железа.......отсюда и вывод почему все так криво, потому что разрабы игр не заинтересовани в платформе. Почитай серйозные ресурсы в нете. В окно шоли выгляни....зима на улице.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зомбі стайл ? )

Перестань вестись на рекламу і дивись реально на речі а не тому що дето так вичитав ;)

ПК база юзерів настільки велика що вона буде завжди лакомим шматком для разрабів.

Той же "бурнаут парадайс" який ніколи не виходив до цього на ПК зараз можна сказать тут вже прописавшийся.

Тільки сліпий може не замічати тенденцію руху індустрії. Випускать ексклюзиви не вигідно і практично всі значемі ігри будуть або вже є на ПК. А на ПК грати набагато зручніше через його можливості в підстроювання під геймера.

В даному поколінні консолей лишились лише одиниці достойних ексклюзивів.

ЗІ ти доречі відстав від жизні, на дворі давно весна, холодна але весна :Р

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привел пример блин, вроде как порт нормальный=))) включи его на 40 дюймов, и с консоли туда же, увидиш чем вас кормят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі ща консолі з ним нема і перевірить не зможу але впевнений що якщо поставити потрібні настройкі то ПК вершен смотрєтись буде в рази краще .

Вон тобі для прикладу Мірорс Ейдж, на консолі на місяців 2-3 раніше зато на ПК з підтимкою фізікса (мєлоч а приятно і смотриться непогано) Добав сюда зручне керування клава + миш і зрозумієш що однозначно ПК версія на голову вища за решту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смотря для чево. миш и клава тебя как собачку на цепидержат, лежа или удобно на диване не поиграеш.

Только для шутеров.

Мирор Г. Бурнаут с макс настройками виглядит тоже как Г.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті пройшов ДМЦ4 (ніяк рукі не доходили).

Гра ніразу не заглючіла, не вилетіла, навіть не підвісала ніразу.

Незнаю чого dextervr кричить про криві порти.

Єдине що сильно видавало приставочне коріння так це маленькі рівні з постійними дверима для переходів між локаціями (ну не влазять нормальні рівні в крихітні обєми озу консолей) славабогу на ПК грузяться вони митєво і не нада ждати як на консолі докі підгрузиться з діска.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це називається в кривих руках і калькулятор завісає

Вічне питання яка коробка краще Хбокс, Пк,Плейстейшн

А знаєте що з цього приводу казав Конфуцій..........та нічого він не казав-не було в його часи цих коробок і жили вони без них довше і щасливіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2dextervr Закінчуй з Холіваром, тема зпопсилась, Сілю переплюнути тобі точно невсилу.

По поводу твоїх переконань щодо ексклюзивів: чого їх майже немає на ПК? Відповідь проста, ЕКСКЛЮЗИВ - це продукт який підтримує свою ексклюзивну платформу, тобто "ну візьміть нашу ПС3, в нас і кілзон, і мотор шторм, і Резідент", тобто без них Консолі б розходились вяло. Я хотів і ПС2 і ПС3, але в звязку зтим, що перший рік там не було в що грати, крім 3-4 ексклюзивів, прицьому рівень графіки відверто не вражав.

Тепер міф про те що ПК це дорого. Я з 2002-го на ПК робив 2 грейда, зазвичай коли ігри почали тормозити, тобто комфортного ФПС в 25-27кадрів небуло. Перший грейд порядку 250$ і другий порядку 200$. Перший комп куплявся за 600$. Кінець 2008-го року і єдине що притормажувало ГТА4, і заради неї поки не планую апгрейд. Підсумую 1050$ за 7років. При цьому це і гарний вьювер Відео, і Муз-центр, і інтернет, і робота. Да згоден консоль зручно втикнув, пнув і працює. З таким самим успіхом я 2 дня назад згадав що в Нас вже 2 роки ДВД-плеєр є.

Щодо глючності все просто, буває глюкалово, але це або з Росії Шлак, або лов Грейд гамеси.

Підсумовуючи, консолі постійно розкручуються, підтримуються, розкачуються інакше аудиторія скорочуватимесь. На ПК такого набагато менше, да і аудиторія не та, да і кількість відверто в рази більша.

З.ЬІ. Серйозно Сілю неперепреш, він в НАС завзятий, і його необгрунтованими заявами невізьмеш, а тим більше дитячими заявами, мол нам РЕ5 на півроку раніше закинули. На ПК і без "консольних" "портів" вистачає в що пограти :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Около года назад исполнительный директор Polyphony Digital Казунори Йамаучи (Kazunori Yamauchi), который также является создателем и продюсером знаменитой серии гоночных симуляторов Gran Turismo, заявил, что Gran Turismo вполне может выйти на РС, в частности, в Китае.

На прошлой неделе после интервью, которое дал глава маркетингового отдела SCEA Джон Коллер (John Koller), эта тема вновь была затронута. Напомним, Коллер заявил, что Sony раздумывает над выпуском Gran Turismo 5 на нескольких платформах.

Он также добавил следующее: «Polyphony Digital отчитывается непосредственно перед нашим исполнительным директором Казом Хираи (Kaz Hirai), поэтом сейчас говорить о чем-то конкретном слишком рано. Однако мы рассматриваем возможности переноса франчайза на другие платформы».

Возможно, на Е3 2009 мы получим новую информацию на этот счет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В последнем выпуске журнала Famitsu содержится интервью с главой команды разработчиков Final Fantasy XIII Мотому Торияма (Motomu Toriyama), который заявил, что игра идет в разрешении 720p при стабильных 30 кадрах в секунду.

Видать всетаки дуже глибоко закопаний потенціал пс3 раз його і зараз викопать ще не можуть :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі

дружбан купив недавно Х-ВОХ, так от враження більш позитивні ніж від ПС3

+ ігри шикарні, файтери ващє мєгазачёт ... + діскі не так то і складно найти ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кхм, собсно соня купувалась чисто для екзів:

ЛБП

Motorstorm 2

MGS 4

+ пару ігр ще так з*явилися.

В кінці року Heavy rain, God of war 3, GT 5 (хрен він на пс вийде=))),

все що є на боксі для мене цікаве, є і на пс.

Плюс до того нах М$.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видать всетаки дуже глибоко закопаний потенціал пс3 раз його і зараз викопать ще не можуть laugh.gif

Когда играли кризис при 20 кадрах, все было супер))

Так и хочетсо подосрать ринок консолей...аан не получаэтса, народ живет и радуетса куче отличных игр.

а другая половина качает себе моск в ВоВ)) или что там они делают..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Видать всетаки дуже глибоко закопаний потенціал пс3 раз його і зараз викопать ще не можуть laugh.gif

Когда играли кризис при 20 кадрах, все было супер))

Так и хочетсо подосрать ринок консолей...аан не получаэтса, народ живет и радуетса куче отличных игр.

а другая половина качает себе моск в ВоВ)) или что там они делают..

Давно сюда не заглядав ))))

Теж мені 20кадрів в крізісі )))) Коли це було і на якіх настройках ? )

Зараз там вже 60+ кадрів в народу на вері хай але графа крізіса на голову вища за все що можна побачити на консолях і їй за це можна пробачити такі вимогі і такій фпс.

Якраз подосрать нікому нічого і не хочеться просто веселить реакція консольщиків які з піною біля роту пробують доказать комута що тікі вони можуть щось нормальне грать а решту народу грати можуть тільки в тетріс.

Заглянь на початок темкі і ти зрозумієш що всі закиди що щось завяло і дета нема в що грати почались саме від консольщиків. Інше діло що під шквалом доказів і чітких фактів тепер вже консольщикам приходиться відбиватись невнятними "а нам і так добре" ітд :)

ну і під кінець:

Помимо анонса даты выхода Street Fighter IV на РС, компания Capcom также сообщила о том, что в июле этого года в продажу поступит компьютерная версия игры Bionic Commando. Кроме того, издатель сделал очень громкий анонс, касающийся РС-версии Resident Evil 5 - игра выйдет также в этом году.

Компьютерная версия Resident Evil 5, так же, как и консольные, предложит вам пройти игру в кооперативном режиме через интернет. Что касается дополнительных режимов мультиплеера, которые пользователям консолей пришлось докупать отдельно, то информации на этот счет пока нет.

Кстати, игра будет поддерживать технологию GeForce 3D Vision, однако для того, чтобы рассмотреть объемные округлости Шевы во всех подробностях вам понадобятся специальные очки, которые продаются отдельно.

Итак, Resident Evil 5 выйдет на РС в этом году, точную дату релиза назовут, скорее всего, на Е3 2009.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукав гру Assassin creed.

Наткнувся на інфу, що на ПК на відміну від консолей було доступно + 3 населених пункта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да лан, консольщики всім довольні. Я чекаю в кінці року ГТ5, Год оф вар, хеви рейн,...які на пс ніхто не побачить. В кращому випадку там буде порт типу дмс4(це я про резік), а в гіршому як звичайно=))))

Крізіс ви вже граете 3 роки, і все ніяк не нарадуєтесь яка там опупенна графа=)) Правда деми хватає по вуха щоб награтись.

Йопта ! 3 роки в бенчмарк гратися, це ж як треба себе не любити!!!

Я от вже моторшторм 2й до кінця дохожу, про який всі тільки і казали що графа гауно, так от це ті хто грає в скріни а не в ігри, і її ніразу не бачив.

Про асасіна: пройшов на пс, так як соня тільки для екзів, які на пс ніхто не побачить.

ПС

точную дату релиза назовут, скорее всего, на Е3 2009.

на Е3 назовут еще 5ку екзов в етом году!, так что нам както не до резика будет. .........ааа ну да, в 2010 фабл 2 портануть=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2dextervr

Напиши буквально так:

1- список ігр, які ти граєш останні 3 місяці;

2- чим гра відрізняється від інших;

3- як часто чи довго ти її граєш;

4- чи часто ти повертаєшся ти до цієї гри;

5- сумістність, тобто глюки, тупе керування, чи ще якісь граблі;

6- доступність, ціна;

Я звичайно за ПК, але був і консольщиком, тому спробую щось подібне написати.

Останніх 3 місяці я....

1- Фаркрай, 1600х1200 на максі з зглажуванням (краща графіка ФПС), інколи є неплавні повороти, і інколи прорахунки анімації, із піротехнікою дечого переборщили, вроді нудний геймплей, але як тренінг для Страйка супер. Більше від демки і не треба. Грається регулярно 1-2 години.

2- Маунт&блейд просто суперова іграшка, простенька графіка (але на Максі), дуже гарний геймплей, ігра тіпу Ванджерів (є генерація всіх вводних, а далі все вариться незалежно від гравця, тому геймплей завжди інший), найкращий симулятор, глюків і незручності керування не помічено. Єдине що хотілося більшої маштабності. Грається від почав і поки не відірвали.

3- Флетаут2 найкраще серед дестракшн гонок. Графіка макс. Глюків немає взагалі. На рулю найкраще керується. Проходиться цікаво навіть 3-й раз. Грається час від часу 1-2 години.

4- Кантер. Ну тут коментарі лишні. Все на Максі, глюків немає. Керується тільки на гарній мишці :P . Грається постійно.

5- ХАВКС. Графіка на Максимумі. Глюків не помічено. Керування на джої. Аркадний авіа "Симулятор". Пройшов і забув. Забагато аркади і гамереканського патріотизму.

6- Кінг баунті. Графіка макс. Глюки присутні, але на ігровий не впливають. Витрачається 2-3год досить часто.

7- 7.62, досить глючна іграшка (Росія). Грається на Максі. Накращий покроковий симулятор бою. Грається 3-4години рідко.

8- GTA4. Після обміну карти на 4670 за 150грн. Легкі глюки з графікою. Але стояло 1440 і все на середніх. (Глянув в друга коли все на максі, картинка не сильно відрізняється). Проходилась 1-й раз з інтересом. А далі фтопку. Мафія форева. Закинув коротше.

9- Оніблейд. (ДМК4 в ауті бо скучний). Графіка проста і на максі. Глюків не виявлено. час від часу проходиться по 1год.

10- Феар2. Майже максимум графіка. Глюки тільки мабуть коли роздача на 7.1, тобто звук, інколи АІ помилявся. Корідорка ака 1-ша частина, сильний АІ. пройшлося і забулося, як і більшість ФПС.

Отже зважаючи на 10-ку, я люблю гратися в старі ігри 3/10, при цьому тільки в кращі з даного жанру.

Явні глюки, які трошки дратують тільки в 1-й грі. Всі інші стабільні. Графіка майже всюди при максимумі.

Апгрейд за 2 роки відяха 150грн. опера 200грн. =45$

Інші іграшки тіпа Ендвор, Ворхамер, всіляки там Демігод, Штормрайз, Вілмен і так далі. навіть не вписую, бо дещо проходив, дещо стер. Ну коротше я їм приділяв менше уваги і т.д. Але вибір є і широкий.

Єдине що хотів на консолі це Моторшторм і РЕ5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

комп: вегас 2й, ЛФС, ГТР Ево, ПЕС 09(тільки з другом).(також пройшов асасіна недавно, все ніяк руки не доходили)

ПС3: так як недавно повернули консоль, то мотор вже годин 11 мучу, ацки сложно.......до речі про флет аут: 2й для дітей від 3 і вище, а от перший був дійсно важким. Порімняно з мотором він ніякий, там нема такого різноманіття і азарту, та і перепади висот не такі.

а на соні в мене всього поки 5 ігр, ну от ще хочу гт5 П, кілзону і мотр перший в колекцію.

про гта4: на компі ужасна фізика машин, хамер літає як мячик просто. на рівній дорозі перевернутися запросто.

Раніше я теж грав усьо підряд без разбору аби гратися. Різниця то вчому між нами? Ти вибираеш з того шо на пк, а я з пк і пс3 ринку.

Якщо для тебе ігри не вище задоволення від "сапера", то в принципі краще пк.

Резік вийде вкінці року.

4- чи часто ти повертаєшся ти до цієї гри;

метал гір я пройшов 5 раз, і от десь через пару місяців знов буду проходити, це та ігруха я можу проходити залпом, поки не звалюся.

5- сумістність, тобто глюки, тупе керування, чи ще якісь граблі;

Все що написав повністю всім влаштовує (тільки от мотор - це саме складне з чим я взагалі стикався).

Доступність? мені потрібна не кількість а якість.

Невже тут не ясно? є стелла і є жигулівське, кожен купує те що хоче. Хтось вибирає щось середнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так Флеаут як і моторшторм аркада.Єдине що вирізали чим більше пошкоджень тим керованість менша.

Ну так я й маю найкращу гру в кожному жанрі, тому саме якість а не кількість, але я вибираю з того що щупаю.

За хамером не спостерігав мнячика. Нормально їздив. А взагалі хамер в житті не такий вже й устойчивий. Його за задній перевертають.

Скажи чесно. Цікаво проходити 5 ігор по 5-ть раз?

Ну Метал гір, РЕ і тому подобні сюжетні вампіри це нерахується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не все по 5 раз=)) Я чекаю арму 2 і флешпоінт 2, і зразу в нет. Того року там тільки і сидів, коли набридла арма, перейшов на код4й, він тоді тільки вийшов, а потім взагалі закинув. Розумієш, мені не потрібно 20 ігр, мені потрібно5-7, але кращих, щоб я в них все облазив і все знав. В мене наприклад був прилічний левел в армі і коді, але я тоді не так ганяв лфс і гтр, кароч кругом встигнути неможна. Чим більше ігр ти граєш,(ну це якщо не сутками тупо маньячити), тим менше нюансів ти в них знаєш.

Соніки за рік випустять 5-10 ігр топових, я собі 5 куплю і буду щасливий,........а на пк хтось буде дрючитись в порти всякі.

Лост пленет вийде 2й на пс, ну його то в принципі портануть як і перший.

В принципі як на пк за ігри платять, так їх туда і портують або роблять. тут все чесно.

Тримаються тількі ті хто з он-лайном тісно працює, і статегії.

Про хавк забув написати, 3 рази включив, сама банальність а не гра.

Вийде мафія на пк, відюхі і проци на складах думаєш зря валяються? ніхто не буде їх купляти якщо нічого не буде лагати. А це собсно не вигідно багатьом серйозним компаніям.

........і от тут таке відчуття....(коли купиш новий комп, або навіть апгрейд......що якби гта оптимізували суто під комп.....то все б і на старому літало.....) що виробники цього хламу тебе просто натянули по повному.

Ігри жруть стільки ресурсу ізза такої оптиміізації, це те саме що на ферарі їздити по горам, вроді і тачка крута...аан ніяк....

хех....елементарно....цифри теж якінебудь:

(наприклад ігра буде просто бомба)

виходить мафія на пк:---->500 000 її купить на ліц полюбому, ще 1 000 000 скачає з торента. За луцуху разраби бабло отримають в будь-якому випадку. ігру криво портануть---->отримають дохід від виробників залізяк, просто з нічого. (ну народ собсно почне абгрейдитись) питання!: смисл випускати чи портувати гру нормально оптимізованою(це не про всі ігри, а про порти і окремі проекти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...