Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

В мультиплеєрі грай ким завгодно, любою з рас.

Кожна з частин буде мати по 26-30 сінглплеєрних мап. В оригіналі було по 10 на кожну з рас, тобто обєм сінгла лишається практично ідентичним першій частині.

Да і кожна з частин буде мати свою унікальну фішку в сінглі.

Що ж тут поганого ? ) Гарної гри повинно бути багато і хл 2 тому доказ.

Кожен з епізодів привносив в світ гри щось новеньке.

ГТ в свою ж чергу пропонує лише демку гри за яку потрібно заплатить бабло <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

У меня комп подтормаживает в арме на макс, на 1366 на 768, при выставленых 4км видимости, особонно на верте. А ему только год, и обновить видяху ниче толком не даст, ну может еще на пару месяцев.

А еще и пямяти скоростной 2 гига ему мало(((

так как проц скоро тоже ляжет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Ну і до чого це було зказано ? )

Якщо хочеш якусь пораду то напиши правельно назву гри, конфу компа ітд ітп тоді можливо щось порадим.

2) Заглянь в вікно і скажи мені пліз на яку відстань ти бачиш обєкти <_< мені здається що я з вікна бачу лише на кілометрів 2 не більше, з землі взагалі десь на 1км напевно (не перевіряв)

Можна звичайно бажати щоб обєкти промальовувались і на іншій стороні ігрової планети але навіщо ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда стоиш со стрелой, и смотриш в небо в ожилании акулы, то тут бы прорисовку побольше.

Сказал к тому чтокомп всего год толком прожил.

Атлон6000+

8800\640гтс

2 гб\4:4:4:8

Когда разрешалово поменбше было, то еще справлялся на максимуме с игрой, а терь постефекты и некоторые текстуры приходитса на норм ставить

П.С. еще к тому что лучше се пару игр на пс куплю чем на новый комп. Всякие сакреди он еще долго тянуть будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8800\640гтс - помыняй на 8800ГТС 512 хочаб або на щось поновіше бо з 640озу вони йшли браковані зі старту (там доплатить нада мєлоч)

+ як казали докінь озу (зараз це взагалі копійкі і можеш спокійно жити)

Да і по можливості грейдни проц хочаб до атлона х2 не важливо якого навіть, бо як ти рік назад брав одноядєрку понять тяжкувато мну <_<

На ПС3 ти ніколи не зможеш побачити таку графіку яку видасть навіть твій комп.

Сакреда не трож це мій улюблений дяблокклон !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму для консолей всяку хню типу патчів аддонів ...треба скачувати за зелені американські єноти!!
ето только по твоему ;)
8800\640гтс - помыняй на 8800ГТС 512 хочаб або на щось поновіше бо з 640озу вони йшли браковані зі старту (там доплатить нада мєлоч)

+ як казали докінь озу (зараз це взагалі копійкі і можеш спокійно жити)

Да і по можливості грейдни проц хочаб до атлона х2 не важливо якого навіть, бо як ти рік назад брав одноядєрку понять тяжкувато мну

Остольких вещах нужно думать, столлько нуждно сделать ,а все ради того чтобы поиграть 2 вечера в игру которую скачал с торента <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму для консолей всяку хню типу патчів аддонів ...треба скачувати за зелені американські єноти!!
ето только по твоему ^_^
8800\640гтс - помыняй на 8800ГТС 512 хочаб або на щось поновіше бо з 640озу вони йшли браковані зі старту (там доплатить нада мєлоч)

+ як казали докінь озу (зараз це взагалі копійкі і можеш спокійно жити)

Да і по можливості грейдни проц хочаб до атлона х2 не важливо якого навіть, бо як ти рік назад брав одноядєрку понять тяжкувато мну

Остольких вещах нужно думать, столлько нуждно сделать ,а все ради того чтобы поиграть 2 вечера в игру которую скачал с торента :_36:

Ну звичайно треба взагалі перестати думати!!А так хоть вивчить що в нього в корпусі-що воно таке і з чим його їдять!!А консоль-що підключив і грайся-так не круто!!Круто взяти купу деталей і самому зварганити!!!так що рослабся і не думай про віруси про патчі про синій екран смерті!!Ти мені скажи ти можеш апгрейдити консоль-ні звичайно-а тут згоріла аператива-розібрав-поміняв-романтіка!!!Так що не думай то шкідливо-ще забудеш де які кнопочки на джойстіку аж цілих не більше 10-а на клаві 107 клавіш і попробуй їх всіх вивчи-а нє консольщикам стіко памяти від природи не далось!!!А корпус поміняти в консолі кажись незя-а ти можеш рофарбуввати його акварелю!!А ще й тєлік!!Якщо він у сімї 1 що позміно чергувати!!Да ігри-400грн!!Уявляю підходить хлопчина і каже"тату тату дай 400 грн на гру"а батя як з розмаху.....дістає гаманець і каже"дитинко а їсти за шо"!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моєму для консолей всяку хню типу патчів аддонів ...треба скачувати за зелені американські єноти!!
ето только по твоему ^_^

Патчі халява а скіни мапи моди ітд вже платно не нада обманювать народ ;)

Он бетезда випускала коней до облівіона нових по 2-4 (точно не помню ціну но дет в цих рамках) бакса за штуку ітд ітп.

8800\640гтс - помыняй на 8800ГТС 512 хочаб або на щось поновіше бо з 640озу вони йшли браковані зі старту (там доплатить нада мєлоч)

+ як казали докінь озу (зараз це взагалі копійкі і можеш спокійно жити)

Да і по можливості грейдни проц хочаб до атлона х2 не важливо якого навіть, бо як ти рік назад брав одноядєрку понять тяжкувато мну

Остольких вещах нужно думать, столлько нуждно сделать ,а все ради того чтобы поиграть 2 вечера в игру которую скачал с торента :_36:

Про ці речі абсолютно не потрібно знать, їх потрібно вияснити за 1-2 дні перед покупкою компа і все, на далі забути набок ;)

Інше діло що якщо ти не поцікавився і лоханувся то тоді прийдеться розбератись що і чого.

Я колись лоханувся з своїм першим компом, який мені по знайомству підсунули, після цього все пішло на лад і щас чітко уявляю що з себе повинна представляти збалансована машинка практично не слідкуючи за анонсами заліза )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну звичайно треба взагалі перестати думати!!А так хоть вивчить що в нього в корпусі-що воно таке і з чим його їдять!!А консоль-що підключив і грайся-так не круто!!Круто взяти купу деталей і самому зварганити!!!так що рослабся і не думай про віруси про патчі про синій екран смерті!!Ти мені скажи ти можеш апгрейдити консоль-ні звичайно-а тут згоріла аператива-розібрав-поміняв-романтіка!!!Так що не думай то шкідливо-ще забудеш де які кнопочки на джойстіку аж цілих не більше 10-а на клаві 107 клавіш і попробуй їх всіх вивчи-а нє консольщикам стіко памяти від природи не далось!!!А корпус поміняти в консолі кажись незя-а ти можеш рофарбуввати його акварелю!!А ще й тєлік!!Якщо він у сімї 1 що позміно чергувати!!Да ігри-400грн!!Уявляю підходить хлопчина і каже"тату тату дай 400 грн на гру"а батя як з розмаху.....дістає гаманець і каже"дитинко а їсти за шо"!!

С чего ты взял что я про компы знаю меньше тебя ??? .. я то знаю вопрос в другом хочу ли я ето знать? меня заставляют знать обстоятельтва

Я на форуме сижу очень часто с соньки поключаю мышку .(жаль еше не купил ЮСБ клаву )

А если у тебя 1 телик и нет денег то ето можит значит только одно ты неудачник или малолетка который сидит на шее у папы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тварищи! вы уже прям думаете что тут никто в железе не рубит. Год назад мой комп даже приличных на то время монстров рвал. Я по показателям почти догнал 8800 с 512 , коре2 8200(2,4Гц), тоже с 2 гигами. И вот етот комп, в принцыпе как вы говорите не такой старый, не очень то и вырвался вперед по тестам. Процентов может ну до 10.

(свой я конешно на разгоне тестил, гдето около 18%)

П.С. у меня разумеетса двухядерный=) Вообще за нуба пощитали

Память мою если равнять другие фирмы, то врятли ктото на лопатки положит, разве только с частотой више 800.

Лана, купить новую, а куда деть все старое тогда,нудно найки когото кто етовсе купит, и так из года в год. Я НЕ СИС АДМИН что б впаривать хлам людям, которые хотят чтото новое и прогресивное, и в тоже время ставить такую машину под ворд ---- тоже дикость. :_36:

То Zerotul

Круто насобирать се полный винт вирусов, а потом их отверткой в корпусе убивать.

Задрало меня железо.

Я даже был готов поставить водянку самодельную, но тогда было сташно, так как комп новый, а она самоклеп, хоть и отлично себя показала, а счас как-то влом, нет уже азарта, (раньше питался сделать все для любимой игры). Просто в итоге глаза открылись: сколько не и_ись, если игра второго сорта, она такой и останетса.

И еще: там чето про принужденное изучение было=)

Если тебя сбросить с самолета без парашута, ти попробуеш научитса летать?,.....хоть у тебя и ничего не получитса.

Ето был риторический вопрос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуация с комп жидезом мне напоминает серию саус парка про то как папаша пытался догнать дракона которого невозможно догнать , ему все говорили "ето не возможно ты прожигаеш свою жизнь!!" а он все пытался и кончил в больнице или чтото в етом роде )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б навчився грамотно планіровать і можливо вигідно падати :_36:

На форумі є відділ "Куплю/продам" там твою відяшку бистро заберуть (ну і інше залізо яке виставиш)

Головне не тести а ігри, твоя відяшка починає глючити через певний час гри через помилку в архітектурі, а не через повільність, так що помінять не помішає.

Да і основне питання:

Накой тобі всі настройкі на максі нада ? ) Да це гріє самолюбіє трохі але за макс потрібно платить відповідно ^_^

Якщо ти порівнюєш графу на компі і на приставці, то те що на кампі ледь не самі нижні настройкі для приставкі заоблачний максимум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 года назад я читал много форумов по Комп железу интересовался собирал деньги и думал ”»вот куплю себе комп офигенный наконец-то смогу получить кайф от игры без тормозов «

Насобирал, купил ..прошел Готику 3, Обливион на макс настройках прошел еше пару тройку игр которые раньше у меня не запускались даже ,и только тогда мне пришло в голову что играть нет во что и то что есть не стоит тех денег которые я вложил в системник даже если игры скачивать на халяву. А больше мне с таким компом делать нефиг , рендерить в в максе сложные композиции я не собирался а для офиса и Линаги мне хватило бы и моей старой машинки

Да і основне питання:

Накой тобі всі настройкі на максі нада ? ) Да це гріє самолюбіє трохі але за макс потрібно платить відповідно

Якщо ти порівнюєш графу на компі і на приставці, то те що на кампі ледь не самі нижні настройкі для приставкі заоблачний максимум.

то что ты напасал можно сказать про современный ПК и ПС2

Например я играл в Асасин крид на ПС3 и видил на ПК ...разницы воооообше нет никакой разве что в яркости и контрасте но ето настраиватеся

На севоднейшний день нет таких игр которые используют ресурс ПС3 на все сто под нее очень мало игр которые приблизились к отметке 80 % мало того что не хотят оптимизировать так еше и не умеют

но я думаю в ближайшем будушем ситуация изменится, разработчиков рынок заставит попотеть над оптимизацией

дя того чтобы их продукт не выглядил как гра ктороная вышла 3 года назад ...

еше год назад все думали что на ПС3 невозможна графика уровня МГС 4

Так было с ПС1 ,так было с ПС2 .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чет я них не понял про бракованые видяхи, у меня если лагает, то систематично, а если нет - то нет.

Тестил я ее и в играх, на разгоне она почти доганяет 8800\512.

У меня ХFХ с заводским разгоном.

+60Мгц по ядру и 420 по памяти, гдет так=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Например я играл в Асасин крид на ПС3 и видил на ПК ...разницы воооообше нет никакой разве что в яркости и контрасте но ето настраиватеся

Не сміши !!! Фанати приставок самі чесно заявляють що найкраща версія Асасіна саме на ПК !!!

Те що ти не бачиш разніци в іграх на ПК і приставці обясняється тим що ти не можеш нармально підключити ПК до тєліка і граєш на занижених розрішаловах (про це ж сам ти раніше говорив). Ненада свої криворукість або лінь зписувать на недостаткі платформи.

На севоднейшний день нет таких игр которые используют ресурс ПС3 на все сто под нее очень мало игр которые приблизились к отметке 80 % мало того что не хотят оптимизировать так еше и не умеют

Улюблене діло фанатів соні помріяти про нерозкритий потенціал :)

Ніхто, абсолютно ніхто окрім внутрішніх студій соні не буде шукать цей потенціал так як їм це не вигідно !!!

ХБоксів продано майже в півтора рази біше ніж ПС3 відповідно і потенційних клієнтів біше, таким чином разрабам вигідніше спочатку робити гру на ХБокс вижимаючи максимум а тоді вже по биріку перенести на ПС3 зробивши аби пахало а не тратити час і гроші на пошук якогось там потенціалу. Часто це закінчується урізаними тєкстурами і меншими розширенями.

Як би там не було але пока найдеться той потенціал він не буде вартий нічого, бо за цей період ПК геймінг в графіці уйде настільки в перед що ігри з приставок як були примітивом так і лишаться причом різниця буде ще біш разючою

2dextervr діло не в скоростях. В даної серії відях є проізводствєний брак через який вони не вигружають нормально свою оперативну память. Через пів години гри дета (приблизно) память переповнювалась і відяшка починала підвісать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

? чето не замечал ничего подобного, Грид, бразерс ин армс, из последнего что играл, на макс, идеально.

Да и сколько не читал обзоры, такого не находил!!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де в тебе Сіля сітко сили береться на цих "задротів".

Вони ж навіть не уявляють нічого про структуру створення гри і принципу написання двіжка.

Жаль що нормальні програмери і сісопи не сидять на форумах такого типу. Ото б я поржав як 1 пост в "какаху" порвав всі їхні дитячі домисли )))

Та і подивися на підпис "СПОР - СПОСОБ УТВЕРДИТЬ ПРОТИВНИКА В ЕГО ЗАБЛУЖДЕНИЯХ." -самоствердження в віртуалі. ))) Певно або тихоня або все насиллям з піною в роті доказує. Жаль що я сюда зайшов (((

З.І. Нічого особистого. Просто смішно. На форумі постити є час і бажання, але що саме цікаве що це не має смилу, а настроїти щось на компі - нема.

2 Рідіска- "С чего ты взял что я про компы знаю меньше тебя ??? .. я то знаю вопрос в другом хочу ли я ето знать? меня заставляют знать обстоятельтва" Смішно до сльоз. нормальну людину нічого не заставить знати те чого вона не хоче. як це не так - ти слабак і це не моя думка а факт життєвий. Це всмислі знати яке на смак гівно? Виходить так!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2dextervr діло не в скоростях. В даної серії відях є проізводствєний брак через який вони не вигружають нормально свою оперативну память. Через пів години гри дета (приблизно) память переповнювалась і відяшка починала підвісать.

глюки були з 8800ГТС 320Мб ,а з 640Мб все ок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лчше б ты не заходил, толком нихера не понял, и сказать ничего не можеш. Я не понял твою фразу про виртуал, причем тут ето? если не можеш понять подпись - зачем обсерать тогда, я же с первого поста тебя говоном не называю.

Разве тебе лет 10, тогда все ок.

ну и скажем если человек совсем уж без фантазии, то в поле подпись можно засунуть свои контакты,......и зачем спрашиваетса админы выделили такой раздел в настройках пользователя?

ПС. Ты там чтото раньше писал про то что игру нужно просто уметь настроить. Так вот, ето называетса, обрезать все под свое кривое железо, а не выжать все из игры, посмотреть на ее возможности,..... а то я так "специальными " настройками так могу все отрубить н*х и думать что я модный настройщик игр.

Я только кризис уважаю на макс, а все остальное полетит, а если ты чтото себе обрезаеш из ефектов, ет только значит что тебе насрать на красоту игры, и на то что тебе разраб хотел донести.

Надо с етим мозгое...ством завязивять. Силе все равно фиг что докажем, а остальные пусть думают что только у них супер пупер могучая куча металолома, которую они каждый год обменивают на новую.

Время покажет кто и чево?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС. Ты там чтото раньше писал про то что игру нужно просто уметь настроить. Так вот, ето называетса, обрезать все под свое кривое железо, а не выжать все из игры, посмотреть на ее возможности,..... а то я так "специальными " настройками так могу все отрубить н*х и думать что я модный настройщик игр.

ЗОЛОТЫЕ СЛОВА !!!

разница только в том что на ПК ты обризаеш игру сам а на консолях за тебя ето дулают другие люди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уууууу як піна з ротів повалила )))

Та мені побарабану ваші консолі і ви всі разом взяті задроти які тіко потриндіти гаразді )))

Не собираюся перед вами отчітуватися. "З нами з: 16-5-2008" і "З нами з: 15-6-2008" - з вами двома навіть і говорити не хочеться )))

Арт - бачив, грав, враження препаскудні. Я за 3-5 м від тєліка сидіти не собираюся з джойстиком в руках. А ближче підійдеш то аж тошнить яка нечітка і розмита графіка.

Комп завжди був основою для консолей ним і залишиться. Ці пустословства на форумі нічого вам не дадуть )))

І хватить до мене пригати. Я не малолітній задрот і нема чого тут про мій вік. маю сім'ю і цим горжусь, а не приставках гоцаю. Є куди і без того гроші пристроїти. Не ті цінності в мене в житті щоб купляти і консоль і комп і тєлєк. Останнього взагалі не дивлюся бо нема нічого в ньому корисного ждя життя. А на компі коли і є час то юзаю тіко симулятори. НЕНАВИДЖУ АРКАДИ І СПРОЩЕНЕ УПРАВЛІННЯ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони ж навіть не уявляють нічого про структуру створення гри і принципу написання двіжка.

Я хоть представление и имею ..но признатся всю жизнь думал что для того чтобы сказать игра гавно или нет было достаточно знаний обычного юзера, а порой и того меньше

2 Рідіска- "С чего ты взял что я про компы знаю меньше тебя ??? .. я то знаю вопрос в другом хочу ли я ето знать? меня заставляют знать обстоятельтва" Смішно до сльоз. нормальну людину нічого не заставить знати те чого вона не хоче. як це не так - ти слабак і це не моя думка а факт життєвий. Це всмислі знати яке на смак гівно? Виходить так!?

хочу ПРОСТО поиграть, а для етого мне нужно лазить в настройках думать про жилезо лазить по инету качать дрова и кучу всякой хрени еше делать и знать ???

Мне не нравтся то что стоит между тем чего я желаю и мной ..и поетому я слабак ...???

НЕНАВИДЖУ АРКАДИ І СПРОЩЕНЕ УПРАВЛІННЯ.

в таком случае выкинь то с чего ты тут посты пишиш ибо для него шяс только аркады и клипают

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

глюки були з 8800ГТС 320Мб ,а з 640Мб все ок

Хіба ?

Помоєму обидві версії глюкали але на 640 це було менш помітно так як опери всетаки біше <_<

Хотя давно було нада буде нагуглить перечитать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...