Перейти до змісту

Вибір фотоапарата


Рекомендовані повідомлення

ширік, шмузік,  і т.д. - люди, згадайте  старі добрі плівкові апарати коли у тебе був один геліос і для портрету і для пейзажу. і т.д. 

хто хоче - той буде знімати толкові речі і телефоном чи мильницею. а хто не хоче вчитись знімати - той і топовими камерами буде знімати ге.

ТС якщо береш із розрахунком продати якщо не зайде - бери дзеркалку, бо мильниці/беззеркалки і т.д.  - складніше продати.

тут не озвучений бюджет був, тому варто все ж таки визначитись із сумою, котрою хочеш/можеш потратити і можливо у майбутньому докладати купуючи об'єктиви.

щодо домашнього користування - у кожного воно теж своє. знаю людей, котрі топові дзеркалки купують для себе, для дому і плюс беззеркалку, щоб носити кожного дня з собою. можуть собі дозволити

тому визначайся що тобі буде лежати в руці і що б ти хотів знімати - далі буде легше визначитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Revolver сказал:

Ну і звичайно, щоб зробити гарне фото, тільки фотоопарата мало, тут і навик і випадок, і освітлення, і обробка.

 

Точно). Не перестаю в таких випадках згадувати анекдот:

 

Одного разу один фотограф обідав в гостях у однієї дуже милої подружньої пари. Ті (напевно, бажаючи зробити комплімент) сказали:

- Ваші фотографії дуже красиві. У вас, напевно, дуже хороший фотоапарат. Фотограф тільки мило посміхнувся у відповідь.

Після обіду він підійшов до господині і похвалив її за обід:

- Обід був дуже смачним. У вас, напевно, дуже хороші каструлі. ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Юріч сказано:

 

Якщо знімати для інстаграма чи інших соцмереж, або для фоток 10х15, то смарта хватить. Якщо для свого естетичного задоволення, ігри з витримкою і діафрагмою, для тих хто розуміє і бачить різницю - смарт в топку. Не той формат і не той рівень. Якщо хочеш якісні фотки, тільки системні (бездзеркальні) або дзеркалки. Сисиемні кращі по якості (особливо на автоматі) ніж дзеркалки початкового рівня, а по ціні (б/у) однакові, а може і менше. Сонькі НЕКС мона взяти за 3-5 штук грн. фоткають достойно.

я б не був би таким  категоричним щодо смартів 

ось приклади, і це бюджетний смарт

19904887_1733862556641607_8803089349382577935_n (1).jpg

23915794_1870622762965585_6934162224768095756_n.jpg

800xpicsart_09-16-10_26_58.jpg

800x24059416_1872661392761722_6553305864421462258_o.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, madkot сказано:

ширік, шмузік,  і т.д. - люди, згадайте  старі добрі плівкові апарати коли у тебе був один геліос і для портрету і для пейзажу. і т.д. 

хто хоче - той буде знімати толкові речі і телефоном чи мильницею. а хто не хоче вчитись знімати - той і топовими камерами буде знімати ге.

ТС якщо береш із розрахунком продати якщо не зайде - бери дзеркалку, бо мильниці/беззеркалки і т.д.  - складніше продати.

тут не озвучений бюджет був, тому варто все ж таки визначитись із сумою, котрою хочеш/можеш потратити і можливо у майбутньому докладати купуючи об'єктиви.

щодо домашнього користування - у кожного воно теж своє. знаю людей, котрі топові дзеркалки купують для себе, для дому і плюс беззеркалку, щоб носити кожного дня з собою. можуть собі дозволити

тому визначайся що тобі буде лежати в руці і що б ти хотів знімати - далі буде легше визначитись

6000-8000 хотів би вкластися, хочу дзеркалку однозначно, смарт є  хочу ще дзеркалку для окремих випадків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Gendruk сказано:

6000-8000 хотів би вкластися, хочу дзеркалку однозначно, смарт є  хочу ще дзеркалку для окремих випадків.

це дуже малий бюджет,  можна купити хіба що б/в, з пробігом. 200-300$ ніколи не було таких цін на дзеркалки.

переглядай тему продажу фото на борді і тут подивись http://foto.ua/forum/forums/34-zerkalnyie-fotokameryi 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, madkot сказано:

це дуже малий бюджет,  можна купити хіба що б/в

Так і писав що хочу б/у щоб попробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Gendruk сказано:

Так і писав що хочу б/у щоб попробувати

вибач, пропустив цей нюанс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, madkot сказал:

я б не був би таким  категоричним щодо смартів 

ось приклади, і це бюджетний смарт...

 

Бачив я ці фотки. Те, що ти їх замилив по краях, ще не говорить, що вони супер якісні... Ну не буде смартфон тобі видавати такі фотки як дзеркалка, навіть близько. А якщо приблизити ті фотки, щоб роздивитись деталі, то там такееее мило... А спробуй тим смартом на швидкості з вікна автомобіля щось зняти - все розмазано буде... Та ну, навіть не хочу рівняти. Ті фотки зі смарту на смарті тільки й дивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Бачив я ці фотки. Те, що ти їх замилив по краях, ще не говорить, що вони супер якісні... Ну не буде смартфон тобі видавати такі фотки як дзеркалка, навіть близько. А якщо приблизити ті фотки, щоб роздивитись деталі, то там такееее мило... А спробуй тим смартом на швидкості з вікна автомобіля щось зняти - все розмазано буде... Та ну, навіть не хочу рівняти. Ті фотки зі смарту на смарті тільки й дивитись.

Юріч, ти думаєш я не знаю? це фото вже після обробки і скачені з веб сторінки - тобто важать вони не більше 150 kB

оригінали більш цікаві.

а щодо зйомки із вікна машини - думаю тут і дзеркалкою теж не просто буде ;)

я не порівнював смарт і дзеркалку, а казав, що смарти теж можуть видавати якість, котрої достатьо для багатьох домашній фото, ну як мінімум для половини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купіть собі якийсь Nex 3n від Sony чи Nex 5, з кітовим об'єктивом і користуйтесь, найкраще що знайдете за такі гроші, як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, madkot сказал:

а щодо зйомки із вікна машини - думаю тут і дзеркалкою теж не просто буде

 

Та що ж там непростого? Їхав в Італію на автобусі, 44 години, через пів Європи, швидкість автобуса була на постой 100-110 км/год, назнімав Нексом купу матеріалу. Навіть знаки, які пролітали повз вікон автобуса, я ловив і вони не були розмазані (витримка 1/2000 секунди вистачає...)

А ось для прикладу фотка Ауді, яка летіла на швидкості десь 130 км/год. Фотка ця важить 1 Гіг, оригінал важить гіга 4-5, але і тут читається номер авто.

 

DSC06929.thumb.JPG.74961d4fcc22ffb8a3a200bac756a830.JPG 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Та що ж там непростого? Їхав в Італію на автобусі, 44 години, через пів Європи, швидкість автобуса була на постой 100-110 км/год, назнімав Нексом купу матеріалу. Навіть знаки, які пролітали повз вікон автобуса, я ловив і вони не були розмазані (витримка 1/2000 секунди вистачає...)

А ось для прикладу фотка Ауді, яка летіла на швидкості десь 130 км/год. Фотка ця важить 1 Гіг, оригінал важить гіга 4-5, але і тут читається номер авто.

 

DSC06929.thumb.JPG.74961d4fcc22ffb8a3a200bac756a830.JPG 

1 Гіг?, точно? доречі зйомка у тебе була 1/200 - даного фото. 

а не просто - це значить треба гратись із налаштуваннями та експерементувати, що більшість любителів зовсім не люблять робити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, madkot сказал:

1 Гіг?, точно? доречі зйомка у тебе була 1/200 - даного фото. 

а не просто - це значить треба гратись із налаштуваннями та експерементувати, що більшість любителів зовсім не люблять робити

 

1 Мб :D. Шота я псіханув... 

Так, 1/200 с витримка, це для того, щоб фон розмити, а машину в фокусі залишити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...